Nem minden szörny tesz szörnyûségeket
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki
Esküszünk, hogy
rosszban sántikálunk
Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Kischat
Ne menj jégre, s el nem esel
Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 59 aktív, elfogadott karakter

Vérfarkas
7
Ember
4
Diclonius
1
Daimon
5
Pokolkutya
2
Vadász
4
Hibrid
8
Lidérc
4
Kitsune
7
Vámpír
4
Warlock
7
Wendigo
3
Vérjaguár
3

kockáztatja életét e világban
Karmolás nyomok
ki mit hagyott nekünk?

Meadow & Silas ▪ Sleepless night

Angela Cunningham EmptySilas Phelps
Today at 8:40 am

Dylan Hicks

Angela Cunningham EmptyDylan Hicks
Today at 12:45 am

Lettie & Silas ▪ Wow, I didn't expect to see you

Angela Cunningham EmptyScarlett Atkins
Today at 12:42 am

Fawn & Ethan ;; you're so annoying

Angela Cunningham EmptyEthan Wayne
Today at 12:30 am

Aaron & Julia × fate is inevitable

Angela Cunningham EmptyJulia Hunt-Kozma
Today at 12:07 am

Julia & Hugo

Angela Cunningham EmptyJulia Hunt-Kozma
Yesterday at 11:28 pm
Beacon Hills Lelkei
lények az árnyékban
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Hugo Marlowe, Nicholas Harden, Silas Phelps

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Share

Angela Cunningham

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
Pént. Jan. 10, 2020 1:34 pm

Angus Cunningham
lidérc: komisz tündér lény, ki fényével megigéz
Angela Cunninghame
Nővér

Becenév:
Angie, Házi pszichopatám
Kor:
21-26 között
Nemi identitás:
Hetero
Faj:
Lidérc
Play by:
Ashley Benson (igazából alkuképes vagyok, csak szőke legyen)
Aki várja:
Én tutira ^^
Karakter állapota:
Szabad

I need you

Az előtörténetben ennyit írtam róla, bár nem tartom annyira drasztikus személyiségnek, mint amilyennek Angus leírja.

„Angie, akarom mondani Angela. A nővéremet legegyszerűbben egy idegbeteg állatként tudnám leírni, vagy legalább is nagyon nagyon nagy karót nyelt, mert mostanában nagyon nem érti a viccet. Ráadásul, időnként azt se tudom már, hogy milyen pályára készül, mert egy állatorvosnak nincs akkora ereje, mint amilyennel engem szokott a falhoz baszni, ha be akarok előtte lógni a fürdőbe… Szerintem amúgy tuti, hogy éjszakánként valami illegális bunyózásokra jár! Amúgy, amikor normális pillanatai vannak, imádom őt, és sejtem, hogy van valami a háttérben, de nem tudok neki segíteni, ha nem engedi… Szóval, ki tudja meddig marad vadállat, de remélem még az előtt kinövi, mielőtt eltörné az összes bordámat.”

Az viszont biztos Angelával kapcsolatban, hogy az utóbbi időben irtóra zárkózott és mogorva lett. Valamilyen titkot rejteget, amelyet nem hajlandó megosztani a családjával. (Gondoltam olyanra, hogy esetleg az előző barátjától gyereket várna, és a családnak még nem árulta el, továbbá nem akarta elhagyni az egyetemet emiatt, de ezt a titkot a megalkotóra bíznám, hátha valakinek ütősebb ötlete lenne a hölgyeményhez).
Angie-t egyébként egy kicsit karakán, de a lelke mélyén jószívű lidércnek képzeltem el, aki túlságosan is büszke bárkitől segítséget kérni. Elvégre, úgy gondolja, hogy nincs olyan dolog, amit ne oldhatna meg egyedül.
Angusszel való kapcsolata is az utóbbi időben romlott meg. Angus eleinte annak tudta be, hogy a nővére próbál „felnőttes” lenni, viszont gyanakodni kezdett arra, hogy valami nem stimmel a nagytesóval. És mivel a srác folyamatosan nyaggatja ezzel a nővérét, ezért nem csoda, hogy Angela ezt az átlagnál kicsit hevesebben reagálja le. Egyébként nagy állatbarát lenne – bár a saját papagájukat szívből gyűlöli −, ezért is akart állatorvosi pályára menni, aztán ha valaki kedvet kapna hozzá, bátran eltérítheti erről az útról is.

Igazából nem sok minden szeretnék megszabni a karakterrel kapcsolatban. Az tény, hogy kissé nagyszájú, és mostanában eléggé feszült természet, de szeretném a leendő megalkotójával együtt kitervelni a részleteket. Szóval, várlak sok-sok szeretettel kedves nővérkém, és ha megérkeztél, akkor dobj meg egy pm-mel! <3

If I am a chief, my future girl would now be a mischief.

Angus Cunningham
Angela Cunningham SIAx
Foglalkozás :
Tanuló/Színésztanonc

Angela Cunningham Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Angela Cunningham

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal