Nem minden szörny tesz szörnyûségeket
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki
Esküszünk, hogy
rosszban sántikálunk
Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Kischat
Ne menj jégre, s el nem esel
Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 59 aktív, elfogadott karakter

Vérfarkas
7
Ember
4
Diclonius
1
Daimon
5
Pokolkutya
2
Vadász
4
Hibrid
8
Lidérc
4
Kitsune
7
Vámpír
4
Warlock
7
Wendigo
3
Vérjaguár
3

kockáztatja életét e világban
Karmolás nyomok
ki mit hagyott nekünk?

Aaron & Julia × fate is inevitable

My (Ex?)Husband EmptyAaron Black
Today at 4:01 am

hugo & daniel ;; a reminder of the past

My (Ex?)Husband EmptyHugo Marlowe
Today at 2:56 am

Oscar

My (Ex?)Husband EmptyRuben Victoriano
Yesterday at 10:48 pm

Nariel Heighel

My (Ex?)Husband EmptyNariel Heighel
Yesterday at 5:54 pm

Viharfelhő

Yesterday at 5:04 pm

Én kis bárányom

Yesterday at 4:51 pm
Beacon Hills Lelkei
lények az árnyékban
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Daniel Nicholson, Dorcas Irwin, Hugo Marlowe, Meadow Carrow, Nariel Heighel

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Share

My (Ex?)Husband

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
Pént. Jan. 10, 2020 10:33 pm

Geneva Keer
nemes vámpír: kiben ôsök vére folyik, s az élôkbôl iszik
Lord Jonathan Vincent Spencer
A férjem, még az emberi időmből

Becenév:
Te Josephine-nek hívtál, mint soha senki, én pedig Vincent-nek. Mindketten a másik sokadik nevén neveztük egymást.
Kor:
350 körül
Nemi identitás:
Heteroszexuális
Faj:
Vámpír (nemes)
Play by:
Sergei Polunin, vagy akárki, csak egyeztessünk
Aki várja:
Én
Karakter állapota:
Szabad / Foglalt

I need you

Megneveztem a családnál:

"Lord Jonathan Vincent Spencer, a férjem. Volt, mindössze 5 év erejéig. Feltételezem, amint megszöktem Nicholaus-szal, ő beadta a válási keresetet, vagy legalább halottnak könyvelt el."

Hiszen ennyit megérdemel a drága. Az előtörténetemben csak egy röpke bekezdést szántam neki, szóval talán nem egészen tiszta, hogy miként is érezhetett iránta:

Szánta, hiszen gonosz emberek, manipulatív cselédek vették körül, még ha imádták is, és sosem bántották volna. A karakterem úgy véli, Vincent sohasem vette észre az áskálódásukat, hogy miattuk nem tudott egészen eddig megházasodni, de a valóságban igenis hamar kiszúrta, ezért is lett olyan keretek között lerendezve a kettejük házassága, amilyenben. A családot illetőleg, a szülei hamar elhunytak, ezzel ráhagyva a birtokot, amit kiválóan kezelt.
Ezt mindig is becsülte benne, ahogy melegszívűségét, kedvességét is. Viszont szeretni sohasem tudta, még annak ellenére sem, hogy a férfi hűen szerette, és sohasem dobta félre, még ha 5 éven keresztül nem is tudott gyermeket szülni neki. Szerette, ezért pedig teljesen összetört, amikor kiderült, megcsalja a lovász fiúval. Eva sohasem sejtette, de Vincent szemében nagyobb bűn volt, hogy a férfi vámpír volt. Vincent és Eva apja is tisztában voltak a vámpírok és egyéb természetfeletti lények létezésével, talán vadászok voltak, ezt az userre bíznám.
Ő és Eva apja embereket küldtek utána, hogy megmentsék a sorstól, ami rá várt, de Lei Zhihao megtette a maga lépéseit. Utólag - szintén Lei Zhihao-tól, ő egy igazi bábmester - megtudták, hogy a lány csak manipulálva volt, de sohasem tudták meg, mi lett vele. Vincent nem adta fel a nyomozást, és vagy ennek köszönhetően, vagy esetleg saját akarátóból, de vámpírrá vált, még hozzá Lei Zhihao által. Ő végig erre játszott, tervezte, talán ebbe Vincentet is beavatta a végén.

Vincent talán sohasem felejtette el Evát, talán kereste is, talán csak ismét eszébe jut, de itt, Beacon Hillsben ismét összefutnak. Én useresen úgy képzelem el, hogy kissé elborult a férfi elméje, utálja és szereti a nőt egyszerre. Hogy bosszút, vagy szerelmet akar, esetleg mindkettőt egyszerre, nos... Userre bízom, egyelőre senkihez sincs lekötve a drágám, így bármire fenntartom a lehetőséget. Szóval, gyere-gyere! Ölelgetős Írj Evára, vagy bármelyik pofimra, én pedig reppenek válaszolni majd. :<3:

After 300 years... Nothing matter anymore.

Geneva Keer
My (Ex?)Husband 3221165481_1_3_YMknxVWc
Foglalkozás :
Klánvezér

My (Ex?)Husband Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

My (Ex?)Husband

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal