Nem minden szörny tesz szörnyûségeket
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki
Esküszünk, hogy
rosszban sántikálunk
Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Kischat
Ne menj jégre, s el nem esel
Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 59 aktív, elfogadott karakter

Vérfarkas
7
Ember
4
Diclonius
1
Daimon
5
Pokolkutya
2
Vadász
4
Hibrid
8
Lidérc
4
Kitsune
7
Vámpír
4
Warlock
7
Wendigo
3
Vérjaguár
3

kockáztatja életét e világban
Karmolás nyomok
ki mit hagyott nekünk?

hugo & daniel ;; a reminder of the past

Everything alright?// Lara & Jack EmptyDaniel Nicholson
Today at 11:15 am

Aaron & Julia × fate is inevitable

Everything alright?// Lara & Jack EmptyAaron Black
Today at 3:01 am

Oscar

Everything alright?// Lara & Jack EmptyRuben Victoriano
Yesterday at 9:48 pm

Nariel Heighel

Everything alright?// Lara & Jack EmptyNariel Heighel
Yesterday at 4:54 pm

Viharfelhő

Yesterday at 4:04 pm

Én kis bárányom

Yesterday at 3:51 pm
Beacon Hills Lelkei
lények az árnyékban
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Daniel Nicholson, Dorcas Irwin, Hugo Marlowe, Meadow Carrow, Nariel Heighel

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Share

Everything alright?// Lara & Jack

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
Szomb. Jan. 11, 2020 7:23 pm

Jack Longshadow
hibrid: félvér lény, ki áthág minden szabályt

Lara & Jack

Néha nem is értem miért járok még mindig iskolába. Egyedül élek immár hét éve és hiába gyűlölöm az iskolát még mindig beíratom magam. Igaz a tudás sosem árt és esélyem van jobb munkahelyet találni később, meg rosszul sem állok, de akkor is. A tanárok többsége egy idióta és nem való tanárnak. A diákok idegesítőek, pláne azok akik próbálják játszani az alfa himet, miközben ugyan olyan férgek, mint akiket én vacsorára eszek meg.
Feldúltan nyitottam ki a szekrényemet, szinte kitéptem. Elkezdtem pakolászni a könyveket és valami inni való után kutattam. Ha iszok akkor van valami a szervezetemben és ez lefoglalja addig, hogy ne őrjítsen meg az, hogy éhes vagyok és óránként korog a hasam. Másrészt sokkal elviselhetőbb vagyok olyankor.
Hiába kerestem valami, amit megihatnék nem találtam. Talán be kéne mennem a mosdóba és inni pár kortyot, de ott a víz egyszerűen undorító. Arról nem is beszélve, hogy ott nem látni semmit a füsttől, amit a drogosok hagytak, mikor óra közben ott szívják el a füves cigit. és még a kétajtós szekrények is ott szoktak tanyázni megalázva a náluk kisebb rangúakat. Vagy eltűröd ezeket, vagy mások hátán felmászva csatlakozol ezekhez a balfékekhez és a megalázások mezejére lépsz.
Remélem Lara, az új lány megfogadta tanácsomat és távol maradt a tanártól. Nem szeretném, ha sírva rohanna be az egyik mosdóba, ahol ha mázlija van egyedül lesz, ha nincs a népszerű lányok elbánnak vele. Nem vagyok egy hős alkat így nem keverem be magam mások ügyeibe. Max, ha segítséget kérnek és tudok segítek...de akkor sem mindenkinek.

Jack Longshadow
Everything alright?// Lara & Jack Tumblr_pp3y1zvzsw1rtkpsro1_500
Foglalkozás :
diák

Everything alright?// Lara & Jack Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Pént. Jan. 17, 2020 7:55 pm

Elisabeth Lara Blake
kitsune: sose bízz egy rókában, aurája felemészthet
Jack & Lara

Mint szinte mindig, most is csak rohanok, mint akinek nincs meg valamelyik kereke vagy igen csak tengelyes sok belőle. Szinte átslisszanok az emberek között, ahogy megszaporázom lépteimet szekrényemig. Sajnos sikerült elaludnom otthon, miután hazakeveredtem az étteremből. Kíváncsi szemeim alatt hatalmas táskák ütnek el világos bőrömtől. Egy ásítást követően sikerül majdnem nekimennem megmentőmnek, de épp időben torpanok meg. Bár igaz, hangosan, mivel a kezemben tartott mappa hatalmas csattanással esett a földre.
-Szia Jack! Ne haragudj! - azonnal gugolok le, hogy felszedjem elszort cuccaimat. Még szerencse, hogy a mappám masszív ésnem engedte kicsúszni a lapokat. Viszont fogaim közt szitkozódva próbálok felébredni. Ekkor ugrik be ki elött is gubbasztok, így fejem felkapom rá.
-Köszönetet akartam mondani, amiért mindig megmented a bu... cóm! - majdnem bundát mondtam én hülye. Nem kellene megtudnia milyen lény is vagyok Yoru pedig a maga módján egy vicceskedő lény. Csak ne lenne ennyire piromániás...

Jegyzet:Ne haragudj, hogy ennyire megcsúsztam Sad
Zene: Zenecím

you are something more, girl
something more

Elisabeth Lara Blake
Everything alright?// Lara & Jack Spirit-of-the-north-hero-banner-01-ps4-us-10aug18?$native_nt$
Everything alright?// Lara & Jack 85a
Foglalkozás :
Diák

Szer. Feb. 12, 2020 10:19 pm

Jack Longshadow
hibrid: félvér lény, ki áthág minden szabályt

Lara & Jack

Már tudtam, hogy késni fogok az óráról, mert így nem maradhatok. Ha nem iszom csak éhesebb leszek, ha éhesebb leszek elvadulok. Senkinek sem kell, hogy egy wendigo vérfürdőt csináljon az iskolában. De legalább nem lenne semmi problémám. Lévén... akkor már halott leszek.
Úgy döntöttem elmegyek egy kis sétára legalább nem azon fogok agyalni, hogy éhes vagyok. De ekkor egy hatalmas puffanást hallok magam mellől. Oda nézve Lara-t pillantom meg. Na remek...a végén az FBI is idejön "előadást" tartani.
De nem vagyok bunkó lehajolok és segítek neki összeszedni a holmiait.
- Ugyan. Semmiség volt. Nem akartam úgy kelni reggelente, hogy tudom nem tettem semmit sem, hogy figyelmeztesselek. - ez az igazság nem tehetek róla. Jó nem a teljes igazság, mert én soha nem alszom. És ez meg is látszik rajtam. Sápadt vagyok, vékony, látszanak a bordáim, ha leveszem a pulóvert, meg eléggé sötét táskák vannak a szemem alatt.

Jack Longshadow
Everything alright?// Lara & Jack Tumblr_pp3y1zvzsw1rtkpsro1_500
Foglalkozás :
diák

Pént. Feb. 28, 2020 4:09 pm

Elisabeth Lara Blake
kitsune: sose bízz egy rókában, aurája felemészthet
Jack & Lara

Amikor segít összeszedni a dolgaimat, mivel ilyen kis béna vagyok és törékeny, hálásan pillantok rá. Illedelmesen ásítva, elfordítom fejem és kézfejemmel eltakarom szám. Véletlen kezéhez érek, így érezheti dübörgő vérem. Szinte lüktet minden kapillárisomban a vér. Szorosan mellkasomhoz ölelem a mappám, hogy lefoglaljam kezem és ne kezdjek felesleges gesztikulációkba.
-Akkor is kedves tőled. - mosolygom rá és elkezdem az oldaltáskámban kutatni. Látom ő sem aludt valami jól az elmúlt időben, a tegnap este biztosan nem, de a víz hátha segít majd rajtunk egy keveset.
-Nem tudom hallottad-e, de egy kisebb cső hiba miatt a víz nem fogyasztható. Kérsz palackosat? - elcsíptem egy beszélgetést a gondnok és az igazgató között így felkészültem mára. Reggel fel sem tűnt, hogy anya is rakott vizet, így az egyik két literes üveget felé nyújtom.

Jegyzet:Ne haragudj, hogy ennyire megcsúsztam Sad
Zene: Zenecím

you are something more, girl
something more

Elisabeth Lara Blake
Everything alright?// Lara & Jack Spirit-of-the-north-hero-banner-01-ps4-us-10aug18?$native_nt$
Everything alright?// Lara & Jack 85a
Foglalkozás :
Diák

Ajánlott tartalom

Everything alright?// Lara & Jack

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal