Nem minden szörny tesz szörnyûségeket
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki
Esküszünk, hogy
rosszban sántikálunk
Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Kischat
Ne menj jégre, s el nem esel
Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 59 aktív, elfogadott karakter

Vérfarkas
7
Ember
4
Diclonius
1
Daimon
5
Pokolkutya
2
Vadász
4
Hibrid
8
Lidérc
4
Kitsune
7
Vámpír
4
Warlock
7
Wendigo
3
Vérjaguár
3

kockáztatja életét e világban
Karmolás nyomok
ki mit hagyott nekünk?

Meadow & Silas ▪ Sleepless night

Lili & Marco - you are not as clever as you think  EmptySilas Phelps
Today at 8:40 am

Dylan Hicks

Lili & Marco - you are not as clever as you think  EmptyDylan Hicks
Today at 12:45 am

Lettie & Silas ▪ Wow, I didn't expect to see you

Lili & Marco - you are not as clever as you think  EmptyScarlett Atkins
Today at 12:42 am

Fawn & Ethan ;; you're so annoying

Lili & Marco - you are not as clever as you think  EmptyEthan Wayne
Today at 12:30 am

Aaron & Julia × fate is inevitable

Lili & Marco - you are not as clever as you think  EmptyJulia Hunt-Kozma
Today at 12:07 am

Julia & Hugo

Lili & Marco - you are not as clever as you think  EmptyJulia Hunt-Kozma
Yesterday at 11:28 pm
Beacon Hills Lelkei
lények az árnyékban
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 2 Bots

Hugo Marlowe, Nicholas Harden, Silas Phelps

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Share

Lili & Marco - you are not as clever as you think

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
Pént. Jan. 17, 2020 1:35 pm

Ophelia Maeve Larson
kitsune: sose bízz egy rókában, aurája felemészthet

never trust a fox
Marco & Lili
A tappancsaimat felhúzva üldögéltem a fotelemben. Szinte az orromat is bedugtam a kémia tankönyvembe, és onnan pislogtam durcásán anyura. Nem értettem, hogy miért kellett mást felkérni, hogy korrepetálja a kisöcsémet, ha én is megtehettem volna. Azonban a mama valami isteni jelnek tekintette azt, hogy a srác második neve egyezett az öcsém keresztnevével...
Nem voltam buta, hogy ne tudjam tanítani a saját testvéremet. Morcosan lapoztam a következő oldalra, miközben hallottam Hiroki hangját magamban.
- Attól, hogy azt akarja, hogy nekem is jó jegyem legyenek, még nem kellene azt hinni, hogy nem lennék képes egyszerre kettőnk tanulmányaival foglalkozni – jegyeztem meg az orrom alatt dünnyögve. Persze, anyu jót akart, viszont én mégis azt éreztem, hogy nem hitt bennem, ezért bízta másra Lae fejtágítását.
Mindeközben Lae még fancsalibb fejjel vetette le magát a szemben lévő kanapéra, amíg anyu körbe pakolta őt a tanulnivalóval. Szinte minden tárgyból bukdácsolt, és nem értettük miért, holott jó esze volt neki is, csak mellé olyan szintű lustaság társult, hogy néha fájt öcsi pókra nézni.
Fél füllel hallottam, hogy anyu azt mondta, legyünk kedvesek a sráccal, mire csak vállát vontam. Túlságosan is hisztis voltam ma, amelyet nem csak én, de Hiroki is nehezen kezelt. Azt hiszem, neki még szokatlanabb volt egy tizenéves lány agymenéseit hallgatni a pirosbetűs ünnepnapokon. Ráadásul rosszat is álmodtam, amely a balesetem óta sajnos elég gyakori volt, így aztán halmozottan morózus hangulatba kerültem.
Hiroki figyelmeztetése nélkül fel sem tűnt volna, hogy a srác éppen betoppant a nappalinkba. Ha ő nem szólt volna, akkor nem engedtem volna lejjebb a könyvet az arcom elől.
- Szia – köszöntöttem kurtán, bár az én reakciómat öcsi bőven felülmúlta a biccentésével. Én legalább nem voltam lusta kinyírni a számat. Nem is baj, hogy nem rohantam le, hiszen anyu beszélt helyettem, hogy mennyire hálás amiért tudja vállalni a testvéremet, és hogy sokat hallott róla a városban, meg ha bármi gondja lenne, akkor szóljon nyugodtan...
Én pedig szép csendesen visszatértem a kémiai vegyületeket és kísérletekhez, amikről éppen olvasgattam. Egészen addig, amíg Hiroki ismét fel nem emelte a fejünket a könyv mögül. Ezúttal alaposan végigmértem azt a vézna srácot, aki vendégül érkezett hozzánk, és próbáltam megfejteni a Hirokiból áradó feszültséget.
Kitsune. Visszhangzott ez az egy szó az elmémben. Nem ismertem más hozzám hasonlót, de Hiroki óva intett tőlük. Azt mondta, a többség nem volt olyan békés természet, mint amilyen ő volt. Az ujjaim elfehéredtek attól, amilyen erőt fejtettem ki szerencsétlen könyvre. Olyan erősen szorongatta, mintha az életem múlt volna rajta.
- Bizonyára tényleg nagy zseni lehetsz, ennyi élettapasztalattal a hátad mögött – billentettem oldalra a fejemet, miközben becsuktam a tankönyvet, és az ölembe helyeztem. Lae értetlenül bámult rám, Hiroki pedig csendre intett, hiszen nem akart leleplezni minket. Én viszont határozottan nem örültem annak, hogy a családom közelébe egy másik rókaszellem férkőzött, és tudni szerettem volna, milyen szándékai voltak.
Fene egye ezeket a pirosbetűs napokat! Ilyenkor kifejezetten ingerült szoktam lenni, és lehet, hogy szegény srác tényleg csak segíteni akart az öcsémen, viszont túl sok fekete pontot gyűjtött be a képzeletbeli füzetemben. Nála csak Lou tudott többet begyűjteni, amikor beleevett a sütimbe. Sose bocsájtottam meg neki.

most nincs zene ◆ unatkoztam Very Happy ◆ ne kérdezd

Ophelia Maeve Larson
Lili & Marco - you are not as clever as you think  68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f6478767a6e5871307942354b67773d3d2d3538303233353833342e313533323530623935306463396133303834303138303739333330392e676966?s=fit&w=720&h=720
Foglalkozás :
tanuló

Lili & Marco - you are not as clever as you think  Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Vas. Jan. 26, 2020 6:17 pm

Marco Laertes Gerardini
Ophelia & Marco
I'm here only for a job.
Just stop bothering me.
Őszintén szólva, egy pillanatra sem fordult meg a fejemben, hogy erre a felkérésre igent mondjak, viszont a nagyszüleim... Úgy néz ki elég elfogultak voltak azzal kapcsolatban, hogy a kortársakkal igenis jó kapcsolatot kell fenntartani. Szerintük többet kellene kimozdulnom, barátokat kellene szereznem. És azt, hogy az egyik középiskola évfolyamról, amikor éppen felkészültem az osztályozó vizsgára, valakinek a családja felkért... Számukra ez maga volt a megváltás, arról nem is beszélve, hogy Marcus is fellelkesedet a gondolat kapcsán, hogy végre ismét valami fiatal csaj közelében lehet. Ez az idióta! Ötlete sincs, még így sem, hogy látja az emlékeimet, Ophelia nem az a lány, akivel akár csak egy pillanatra is közösködni akarna az ember. Folyton pörög, hangos, szinte mindig a figyelem középpontjában van. Mondhatjuk, hogy ő az a típus, akit a legkevésbé tudok elviselni, egy bizonyos valakire emlékeztet, akit viszont semmiképpen nem engedhetek ma szabadjára. Ugyan, mi a bajod? Csak egy kicsit játszadoznék velük... Ördögien kacagott, miközben én csak magam elé morogtam, hogy jobban teszi, ha mára befogja a pofáját...
- Sziasztok... -Ha az emlékeim nem csalnak, valami balesete volt, így vissza volt fogva egy évet talán? Normál esetben nem szoktak külsősöket foglalkoztatni, így valahol értettem a rideg fogadtatást a két testvér részéről. Az anyjuk viszont... Nagyon kedves, szívesen beszélgetnék vele, de igyekszem rövidre zárni. Túlságosan is felkeltette Marcus figyelmét, érzem ahogy a hideg végigfut a gerincemen, próbálja átvenni a helyemet. A mély koncentrációból a lány hangja ráz fel. Egy pillanatra hagyom, hogy Marcus szúrós tekintettel kapja felé a fejemet, de mielőtt még kinyithatná a száját, ismét kitúrom. A testemmel követem a tekintetem irányát, így feléfordulva legalább a kissrác nem látja, ha hirtelen Marcus át is venné az irányítást. - Nem hiszem, hogy csak én rendelkezem itt ilyen sok élettapasztalattal... - Karbafont kézzel állok előtte, bár elég nehéz megtartani a póker arcot, miközben Marcus szitkozódik a fejemben, néha meg-megrezzen a szemöldököm. Kelepcébe csaltak? Hm? Átvegyem a helyedet? Mindössze egy szempillantás és már halottak is lesznek... Szinte sajnálom, hogy képtelen vagyok pofán vágni, így egyelőre be kell érnem azzal, hogy amennyire csak bírom, visszafogom őt. Nem áll szándékomban balhét rendezni, de így... Mindenképpen fel kell mérnem a helyzetet.
- Bár elhiszem, sokminden történhetett a baleset után. Viszont ma azért vagyok itt, mivel édesanyád felkért, hogy korrepetáljam az öcsédet. Ha ez neked is megfelel, utána beszélgethetünk. - Pontosan emlékszem rá, hogy akkoriban még nem volt több, mint egy egyszerű ember, ezért sem fektettem semmi energiát abba, hogy felmérjem a terepet... Szokás szerint naív voltál, öcskös.

Yes&No ◌ 409 ◌ de jó nekem Rolling Eyes@

Marco Laertes Gerardini
Lili & Marco - you are not as clever as you think  68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f4a5a4a4b4b77727576646f3231673d3d2d3732353531343832382e313539616335626633323839396330343133363030323734323935352e676966
Foglalkozás :
Egyetemista

Kedd Feb. 04, 2020 11:13 am

Ophelia Maeve Larson

never trust a fox
Marco & Lili
Egy egytől tízig terjedő skálán se tudtam volna behatárolni azt a fajta dühöt, amely eluralkodott rajtam. Mégis csak egy másik kitsune lébecolt a nappalinkban, és nem akartam, hogy elrontsa a drága kisöcsémet.
Amúgy is morcos voltam, de ez a felismerés megkoronázta a napomat. Persze, Hiroki óvatosságra intett, mégse tudtam megállni, hogy ne tegyek megjegyzéseket.
Mondjuk, úgyse vett senki komolyan, a baleset óta meg pláne mindenki dilisnek titulált, viszont én tisztában voltam az igazsággal. Lehet, hogy ő is csak egy bolondot látott bennem, lehet, hogy érzékelte Hiroki auráját, egy biztos volt: veszélyforrásként kezeltem, és nem akartam a családom közelében látni.
Csillapodj, Ophelia! Persze, persze, csillapodjak, könnyű ezt egy olyannak mondani, aki több száz évet leélt, és nem dúltak benne hormonok. Duzzogva lapozgattam hát a könyvemet, ha már egyszer Hiroki rövid pórázon akart tartani. Éreztem, ahogy a bennem felgyűlő energiát próbálta elvezetni valahogy, mielőtt még robbantam volna, és egy kisebb szóáradatot zúdítottam volna bárkire.
− Én csak egy tizenéves lány vagyok. Mit tudhatnék a világról? – pillantottam fel a kémiakönyv mögül, miközben a szemem sarkából láttam, hogy öcsipók felhúzta a nyúlcipőt. Nem volt kedvem jó testvér lenni, és visszacipelni őt. Sokkal jobban izgatott ennek a rókának az indítéka. – Nem engem titulálnak zseninek, és rólam magyaráznak az emberek, hogy milyen fiatalon egyetemre járok – billentettem oldalra a fejemet, miközben becsuktam a könyvemet, és a borítón kezdtem dobolni az ujjaimmal.
− Az öcsémet én is képes lennék korrepetálni. Anyu az, aki túlaggódja a dolgokat. Aranyos vagy, hogy segíteni szeretnél, de a családom nem kér belőle – szusszontottam fel, miközben Hiroki igyekezett cenzúrázni minden egyes szavamat, hogy a dühömet féltékenységnek álcázza. – Nem kell teljesen másképp kezelni, mert elcsapott egy autó. Ettől nem fordul ki önmagából az ember, vagy nem kell másképp viszonyulni hozzá – vontam meg a vállamat egykedvűen. Lehet, hogy a baleset óta már egy rókaszellemmel osztoztam a testemen, de ettől függetlenül én, én voltam. Hiroki pedig az én őrzőszellemem, akinek a segítségével vigyázhattam azokra, akik fontosak voltak nekem.

nem mersz rákattintani xD ◆ feltámadtam hamvaimból ◆ ne kérdezd

Ophelia Maeve Larson
Lili & Marco - you are not as clever as you think  68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f6478767a6e5871307942354b67773d3d2d3538303233353833342e313533323530623935306463396133303834303138303739333330392e676966?s=fit&w=720&h=720
Foglalkozás :
tanuló

Ajánlott tartalom

Lili & Marco - you are not as clever as you think

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal