Nem minden szörny tesz szörnyûségeket
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki
Esküszünk, hogy
rosszban sántikálunk
Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Kischat
Ne menj jégre, s el nem esel
Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 59 aktív, elfogadott karakter

Vérfarkas
7
Ember
4
Diclonius
1
Daimon
5
Pokolkutya
2
Vadász
4
Hibrid
8
Lidérc
4
Kitsune
7
Vámpír
4
Warlock
7
Wendigo
3
Vérjaguár
3

kockáztatja életét e világban
Karmolás nyomok
ki mit hagyott nekünk?

hugo & daniel ;; a reminder of the past

Menekülés... MOST! • Ari és Ari EmptyDaniel Nicholson
Today at 11:15 am

Aaron & Julia × fate is inevitable

Menekülés... MOST! • Ari és Ari EmptyAaron Black
Today at 3:01 am

Oscar

Menekülés... MOST! • Ari és Ari EmptyRuben Victoriano
Yesterday at 9:48 pm

Nariel Heighel

Menekülés... MOST! • Ari és Ari EmptyNariel Heighel
Yesterday at 4:54 pm

Viharfelhő

Yesterday at 4:04 pm

Én kis bárányom

Yesterday at 3:51 pm
Beacon Hills Lelkei
lények az árnyékban
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Calcifer Belmont, Daniel Nicholson, Dorcas Irwin, Hugo Marlowe, Meadow Carrow, Nariel Heighel

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Share

Menekülés... MOST! • Ari és Ari

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
Hétf. Jan. 27, 2020 7:18 pm

Arikan Nox
vérfarkas: a telihold rabja, az éjszaka teremtménye

Arion & Arikan

Mindenkinek szüksége van egy kis pihenőre

Kell egy kis csend és béke. Valami, hogy ne érezzem magam teljesen üresnek. Bár az új hold után vagyunk, fenevadam pedig alszik, vagy pihen, mint egy meleg nyári napon egy komondor, emberi létem szilánkjai megint csak arra sarkalnak, hogy ki kell szellőztetnem fejem.
Az égre emelem fakó szemeim. Ugyan az ágak kitakarják az eget, néhány csillag így is látható. Nem azok a csillagok vannak felettem, mint otthon. Nem azok az illatok kúsznak orromba, amik az otthont jelentik. Csak idegen illatok elegye, mik emlékeztetnek, hova tartozom.
S valóban? Vajon hova? Lendületesen ugrok fel egy kidölt fa törzsére., onnan nézek az éjjeli égboltra. Milyen furcsa, ha valami baja van az embernek, azonnal feltekint, onnan várva segítséget. Végül lehajtom fejem és az avarba ugrok, puhán, ahogy nagyapám tanította. Zsebbe süllyesztett kezemmel egy fonalat vagy cérnát babrálok. Mintha ezzel gondolkoznék. Vagy csak lekötöm magam teljesen.

Jegyzet:Remélem megfelel ❤

Zene: majd vadászom valamit

Farkas látogatott meg az éjjel.
Egy gyönyörű farkas,
Kinek bundája akár a vörös ég,
Mikor a nap is nyugovóra tér.

Szívemben láng lobbant, ahogy suhant előttem.
Szívemben, hol eddig nem volt helye se mosolynak, se jó kedvnek,
Most szürke helyet élénk színek költöztek be.

Lehunyva szemem őt látom.
Mintha csak egy álom lett volna találkozásunk,
Vagy éppen a sors keze?
Ki tudja.

Amit tudok, hogy neved és arcod öröké szívemben hordom...
Arikan.

Arikan Nox
Menekülés... MOST! • Ari és Ari 237e4464d853ba7ade0f2ffb69c46fd5

Menekülés... MOST! • Ari és Ari F5173d78d46a746460e4ac13f148bb683e357f59
Foglalkozás :
Masszőr

Menekülés... MOST! • Ari és Ari Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Kedd Feb. 04, 2020 11:30 am

Arion Nox
vadász: vérét ontja azoknak, kik veszélyt jelentenek
Arikan & Arion
the night is dark and full of terrors
music • elnézést a várakozásért  • ittislustaszarvagyokszószámozni

Egy ideje már sikeresen berendezkedtünk Beacon Hillsbe, így végre volt egy kis időm a terep felmérésével foglalkozni.
Nem indultam felkészületlenül: két vadászkést cipeltem magammal, saját készítésű sisakvirágbevonattal kentem be őket, volt nálam egy kis zacskóban hegyi kőrispor és egy elemlámpa, azonban az íjamat és az ezüstnyílvesszőket otthon hagytam. Nem akartam túl feltűnő lenni. Így is igyekeztem az öltözékemet a környezethez igazítani, hogy csupán egy egyszerű éjszakai kirándulóhoz hasonlítsak.
Még a pulcsim kapucniját is az arcomba húztam, hiszen bár ismeretlen voltam a városban, nem akartam, hogy bárki is lássa, ki járkál az éj leple alatt. Még nem volt teljesen sötét, mégis a Nap leköszönőben volt, s míg minden normális ember az estét otthonában töltötte, én vadászatra indultam. Nem kifejezetten akartam megölni senkit, csupán információkat szerezni a természetfeletti populációról, arról nem is beszélve, hogy ki akartam szellőztetni a fejemet, mert egy órája a többiek civódását hallgattam.
Így akadtam egy tisztásra, azonban nem voltam egyedül. Óvatosan közelítettem meg az illetőt, hiszen a körvonalait láttam, azonban az arca kivehetetlen volt számomra.
− Szép esténk van – jegyeztem meg, miközben úgy tettem, mint aki a zsebébe mélyesztette a kezeit, holott felkészültem az esetleges támadásra. Nem féltem. Valahogy nagyapa halála óta nem igazán riadtam meg semmitől. Nem igazán érdekelt semmi az ő kérésén kívül. Vadász voltam, egyben Nox is. Nem engedhettem meg magamnak azt a luxust, hogy féljek. Inkább büszkén haltam meg azokért az eszmékért küzdve, amiket tanítottam, minthogy párnák között uralkodjon el felettem valami betegség.

Nox vagy, ne feledd!

Arion Nox
Menekülés... MOST! • Ari és Ari GrimyAncientHaddock-small
Foglalkozás :
Vadászat

Csüt. Feb. 13, 2020 10:21 pm

Arikan Nox

A
r
i
o
n

&

A
r
i
k
a
n
Vártam. Talán a csodára. Talán valami jelre vagy csodára. Vagy bármi egyébre. De folyamatosan olyan érzésem van, mintha figyelemmel kísérne valami. Vagy valaki? Ez a különös intuíció mely miatt a nyakamon a szőr feláll, orrlyukaim kitágulnak és pupilláim is. Nem a fény keresés miatt, sokkal inkább a félelem okozta mechanizmus miatt.
Az éjjeli égboltot kitakaró felhők mintha elkúsztak volna az idegen hangjára. Reszketek ettől a kimértségtől. Hajam hátra dobom és rá tekintek. A férfiú akit masszíroztam. Akinek olyan ismerős az illata. Akinek vér tapad kezéhez...
-Valóban. - jegyzem meg és felé fordulok teljes testemmel, hogy lássa rá figyelek. Vajon miatta? Vagy van még rajtunk kívül más is ebben a csendesnek hitt erdőben.
-Mi járatban erre? - kérdezek rá, kicsit megdöntve fejem.  Rá mosolygom, s a gyér fényben talán csak sziluettem látja. De én látom őt, érzem. Ahogy azt is mindenem vészesen kiált segítségért és menekülésre késztet. De nem fogok...

Egy gyönyörű farkas,

Vagy éppen a sors keze?
Ki tudja.

Arikan.

Arikan Nox

Foglalkozás :
Masszőr

Vas. Márc. 15, 2020 11:40 pm

Arion Nox
vadász: vérét ontja azoknak, kik veszélyt jelentenek
Arikan & Arion
the night is dark and full of terrors
music • elnézést a várakozásért  • ittislustaszarvagyokszószámozni

Minden egyes pillanatban a küldetésem járt az eszemben. Nem értettem, hogy nagyapa miért ragaszkodott egy vérfarkas megkereséséhez. Az lett volna a feladatom, hogy eltöröljem az összes természetfeletti lényt a föld színéről… Erre egy vérfarkaslányt kergettem a világban, mert az öregember utolsó kívánsága ez volt.
Érdekesnek találtam, hogy azzal a nővel futottam össze, aki az érkezésünk első napján rendbe tette a vállamat. Ő is természetfeletti lett volna? Mást nem tudtam elképzelni, hiszen minden értelmes ember az éjszakát a városban szokta tölteni, nem pedig a sűrű erdőben.
A kérdésére hátralöktem a kapucnimat, és közelebb léptem hozzá.
− Nem tudok elaludni. Sok mindenen jár az eszem esténként, így sétálni szoktam, amíg ki nem merülök – válaszoltam csendesen, és részben volt ebben igazság, bár tény, ma este más célból érkeztem. Nem akartam azonban elárulni neki, hogy ki voltam.
− Valószínűleg az időeltolódás miatt van. Nem szokott még hozzá a szervezetem – tettem hozzá, miközben a tekintetemet az ismeretlenre emeltem. Tényleg megviselt az utazás, ahogyan ez az egész hercehurca a családommal, csakhogy a végére kellett járnom.
− Maga mi járatban erre? Egyedül, védtelenül… Nem fél, hogy valami vadállat, vagy hajléktalan magára támad? – Hiszen, ha egyszerű embernő lennék, és nem kaptam volna kiképzést, én biztosan nem mászkáltam volna erre felé. Az éjszaka tele volt borzalmas teremtményekkel. Természetfelettiből és emberből egyaránt a rosszat hozta ki.
Csak a sziluettjét láttam, nem sokat belőle, de a hangját bármikor felismertem volna. A körvonalait pedig épp elég volt látnom ahhoz, hogy tudjam hová kell szúrnom a késekkel.

Nox vagy, ne feledd!

Arion Nox
Menekülés... MOST! • Ari és Ari GrimyAncientHaddock-small
Foglalkozás :
Vadászat

Hétf. Márc. 30, 2020 5:45 am

Arikan Nox

A
r
i
o
n

&

A
r
i
k
a
n
Vajon mit tartogat még az ég? Mivel kell majd szembe néznünk, hogy minden rendben legyen? Végül egy sóhaj kiséretében megállapodom magammal, hogy mindent hagyok a maga medrében csorogni. Eléggé meglep, hogy pont vele találkozom. Itt az erdőben. Szinte a semmi közepén. Vagy talán nem is olyan meglepő, hiszen magam is itt kóricálok. Talán sikerült felvernem gyanúját, hogy nem a városban, vagy otthonomban töltöm az időt ezekben a sötét órákban. Válaszára mosolyra húzom a szám.
-Ismerős érzés. - lassú mozdulattal kulcsolom össze ujjaim magam mögött, míg felé fordulok némi óvatossággal, hogy lássa nem kívánok az életére törni, mi több! Megszokott lenne számomra, hogy ilyen tájt még kint sétálok.
-Biztosan hamar megszokod. Néha a vállkörzések segítenek. Felélinkít. - fűzöm hozzá egyfajta jó tanácsként. Legalábbis nekem sokat segített. Szemeibe nézek, mikor rám tekint és egyfajta félelem fut végig gerincemen. Kellemetlen borzongás, mi nem hagy nyugadalmat nekem. Kérdésére aprót biccentek, hiszen el kell ismernem, nem kevés igazság alapja van az állításának. De most mit mondhatnék, hogy ne leplezzem le magam?
-Félek is... - mondom ki végül ami először az eszembe jut. Amit először érzek, mivel ha tovább gondolom, csak megkavarodom. -De mivel mindenki a természethez tartozik, olykor nem árt egy kis időt eltölteni benne. - fűzöm még hozzá, majd rá emelem kérdő pillantásom. Ha nem is látja, szóban hozzá teszem, mit is gondolok.
-Na és Ön? - miután a hangok elhagyták szám nagyobbat nyelek. Mintha kiszáradtam volna, vagy ha órák hosszat beszélnem kellett volna.

Egy gyönyörű farkas,

Vagy éppen a sors keze?
Ki tudja.

Arikan.

Arikan Nox

Foglalkozás :
Masszőr

Ajánlott tartalom