Nem minden szörny tesz szörnyûségeket
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki
Esküszünk, hogy
rosszban sántikálunk
Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Kischat
Ne menj jégre, s el nem esel
Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 59 aktív, elfogadott karakter

Vérfarkas
7
Ember
4
Diclonius
1
Daimon
5
Pokolkutya
2
Vadász
4
Hibrid
8
Lidérc
4
Kitsune
7
Vámpír
4
Warlock
7
Wendigo
3
Vérjaguár
3

kockáztatja életét e világban
Karmolás nyomok
ki mit hagyott nekünk?

Daniel & Stella ;; Family reunion

The meeting - Stella & Aramis EmptyStella Argent
Today at 7:54 pm

Elkészültem!

The meeting - Stella & Aramis EmptyDrew Lamarck
Today at 2:09 pm

Drew Lamarck/Masanori

The meeting - Stella & Aramis EmptyDrew Lamarck
Today at 10:57 am

The meeting - Stella & Aramis EmptyHugo Marlowe
Today at 2:09 am

Hugo

The meeting - Stella & Aramis EmptyJulia Hunt-Kozma
Yesterday at 8:25 pm

Fawn & Ethan ;; you're so annoying

The meeting - Stella & Aramis EmptyFawn Olossë
Yesterday at 3:32 pm
Beacon Hills Lelkei
lények az árnyékban
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég

Daniel Nicholson, Delsin Aver, Elisha Grant, Hugo Marlowe, Julia Hunt-Kozma, Leora Keen

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Share

The meeting - Stella & Aramis

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
Vas. Márc. 01, 2020 7:01 pm

Aramis Czarny
hibrid: félvér lény, ki áthág minden szabályt
Stella
& Aramis

A szerencse forgandó. Sajnos ebbe a csapdába estem én is, miután kikeveredtem a kórházból. Örüljek, hogy élek, de milyen áron? Bár ott maradtam volna. Vagy tudnám ki élesztett újra. A bordarepedések erre utalnak a szegycsontom mentén, leszámítva az ablakos törést, azt a betonnal való csattanás okozta, azt hiszem... Rothadt életbe... nagy levegőt veszek, és az égre tekintek. Az emberek vajon tudnak ilyenkor mély levegőt venni, nem szakadnak meg izmaik, nem vizesednek el tagjaik. A könyököm hajlatába tekintek, ahol mementóként maradt a tű hege. Legalább ez és néhány varrat, egy nyomorult éjszaka emlékeként. A tű viszont mást is jelent... bár azt jelentené amit a mai fiatalok között jelent.
- Talán hagynom kellene leülepednem a dolgokat? - engem bánt ahogy idegen vér került a szervezetembe. Elveszettnek érzem magam. Nem mintha eddig nem lettem volna az. De talán beszélnem kellene az edzőmmel. Vagy kicsit bandázni a régiekkel. Ehh... fel kellene zárkóznom. Fújtatva lépdelek, hogy mihamarabb lemondjam az edzést. Legalábbis... ehh... az embereknek mennyi idő kell míg felépülnek? Megmozgatom nyakam és lassítok lépteimen. Egy követ rúgok arrébb mérgemben.
Emelett... kicsit félek. Mi lesz ez után? Mi lesz holdtöltekor?

Sok szeretetel SmileRaidomade by
Még egyszer merje mondani nekem valaki, hogy "Az erő legyen veled"....

Aramis Czarny
The meeting - Stella & Aramis Giphy
Foglalkozás :
Tanuló

The meeting - Stella & Aramis Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Vas. Márc. 08, 2020 3:33 pm

Stella Argent
vadász: vérét ontja azoknak, kik veszélyt jelentenek
◆ Aramis & Stells
you can talk to me, i will listen

Az utóbbi időben teljesen besűrűsödtek a napjaid. Nem volt elég, hogy Dannyvel sem voltak rendben a dolgok és ki kellett találnod valamit, hogyan segíthetnél neki átvészelni ezt az egészet, a nagybátyád is folyton a nyakadban volt, igyekezett a lehető legjobban rajtad tartani a szemét a történtek után… Kezdted azt hinni, hogy rájött, vagy legalább is volt egy erős sejtése arról, Danny miféle pontosan, ez pedig eléggé frusztrálta az idegrendszeredet.
Szükséged volt rá, hogy valamivel levezesd a feszültséget, erre pedig egy módot ismertél; az edzést. Persze, azok után, hogy Chris minden lépésed figyelte, semmi kedved nem volt a bázisra menni, így maradt a városban lévő edzőterem. Már úgyse jártál ott jó ideje, azóta, hogy Aramis balesetet szenvedett…
Utoljára a kórházban láttad őt, akkor már egészen jobban volt, azóta lekötött minden más, ami történt körülötted, így fogalmad sem volt, mi a helyzet a fiúval, de azt tudtad, hogy már kiengedték.  
Ilyen gondolatok közepette kerested fel az edzőtermet és foglaltad el a szokásos futógépet az ablak mellett, ahonnét remekül rá lehetett látni mindenre. Nem csak az utcára, de bent a gépeket használó emberekre, valamint a bejáratra is.
Így esett meg, hogy nagyjából öt percnyi futás után, kiszúrtad az ismerős alakot, az ablak előtt sétálni. Azonnal le is pattantál a szalagról és az ajtóhoz siettél, hogy szélesre tárva azt, ki kiabálhass a keretből a fiúnak:
- Aramis! Szia! – Rámosolyogtál és integettél is neki, hogy biztosan észrevegyen. Aztán egy laza kézjelzéssel oda is hívtad magadhoz. – Jobban vagy már? – érdeklődtél őszinte kíváncsisággal.

now i'm stained by you

Stella Argent
The meeting - Stella & Aramis Tumblr_pvualzXxO51uek0c7o2_r1_250
SHE'S A DARK ROAD
The meeting - Stella & Aramis Tumblr_inline_orlgwlFN051r25xgk_540
WITH A LOT OF DANGEROUS CURVES

Vas. Márc. 08, 2020 4:02 pm

Aramis Czarny
hibrid: félvér lény, ki áthág minden szabályt
Stella
& Aramis

Gondolkodom, hogy valóban jó ötlet -e most letolnom a képem. Nehogy befogjanak, úgy sem tudnék ellenállni, hogy ne ugorjak le egy meccs erejéig.
Nem is gondoltam volna, hogy egész gyakori látogatómat megpillanthatom a törzs helyén. Az ablak melletti futópad, én ennek hívom, mert ha itt van, biztosra veszem,hogy ott találom. S nem csak én vagyok szemfüles. Legalább valaki vár, így valamivel gyorsítok lépteimen, az ajtóban pedig Stella üdvözöl. Gyerekes féloldalas mosolyra húzom számat, s hasonló szívélyességgel üdvözlöm.
- Szia Stella! - integetek vissza, ekkor elhajt egy nagyobb hangú jármű az úton, s akaratom ellenére ugrom egyet, távol a forrástól. Ezt követően megrázom fejem és közelebb lépkedem a lányhoz, s ha engedi megölelem. Bárhogy is cselekszik, mosolyom szélesebb, hiszen -szemmel láhatóan- jól van.
-Viszonylag jobban, már nem kell ágyat nyomnom, de kerüljünk belljebb! Nehogy megfázz nekem! - invitálom be, meg ténylegesen aggódom az egészségért. Nem lenne jó, ha egyetlen mentsváram lebetegedne. Így is ég a pofám, hogy el szeretném kérni pár jegyzetét. Miközben bentebb kerülünk kicsit kigejtem válaszom.
-Még vissza kell majd mennem kontrolra, meg kiszedni a varratokat. Gondoltam lejövök szólni, hogy még egy jó ideig nem jövök, majd... - fogalmam sincs mit mondhatnék, belátható idön belülinek. Nem tudom mennyi idő kellene, hogy felépüljek, hogy biztonsággal mocorogjak. Így is feltünő lehet a mankó nélküli séta, de nem tudnám elviselni azt a kényszer helyzetet. S így is elég, hogy Mr. Nicholson-nál lebuktam...
-Mesélj, volt valami érdekes? - közben, mint eddig is, tettetek némi sántítást, hogy hiteles legyen az emberi gyengeség. Bár ne viszketnének ennyire a varratok. Mondjuk addig örülhetek, amíg kiveti a szervezetem és nem nől rá. Még a végén ki kellene műteni ami belül van. Már a gondolatra is kiráz a hideg.

Sok szeretetel SmileRaidomade by
Még egyszer merje mondani nekem valaki, hogy "Az erő legyen veled"....

Aramis Czarny
The meeting - Stella & Aramis Giphy
Foglalkozás :
Tanuló

Ajánlott tartalom

The meeting - Stella & Aramis

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére