HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

akinek a nyelvét a forró tea megégette
megfújja még a jégcsapot is

légy üdvözölve
a győztes mindig egyedül van
Beacon Hills sosem a nyugodtságáról volt igazán híres. A természetfelettiektől nyüzsgő városka ezer meg ezer meglepetést tartogatott mindig is a lakosai számára. Sosem tudhattad előre, hogy mi lapul meg a sötétben és mi feni rád a fogát talán a saját szobád rejtekében. S most a város újra a feje tetejére áll. Nagy a kavarodás, különböző korok szülöttei vegyülnek egymással, magukkal hozva valami rémisztőt, fenyegetőt. Ismeretlen fenevadakat, amik létezéséről az elmúlt évszázadban aligha hallhatott valaki. Senki sincs biztonságban. Senki sem menekülhet. Vagy te talán boldogulnál? Lépd át városunk határát és deríts fényt mindenre. Neked talán lehet némi esélyed.

2012.06.17
adminisztrátorok
értünk léteznek mindannyian
hurricane bartholomew

főadmin
stella argent

admin
opal wroblewski

admin

kérdezz tőlük
jelentkezz be
a felejtés vértelen halál
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
kischat
ne menj jégre, s el nem esel
nincs vita, se dráma
utolsó posztok
legyen életünk felkiáltójel
aktív lakosaink
bennünk nincs ki rendet teremt
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.
nyerteseink
a téli szavazás legjobbjai
Stella Argent

női karakter & szépség
Vinny Foley

bohóc
matthew evans

őrangyal
Elysian Landre

művész

gratulálunk!

Új téma nyitása   Hozzászólás a témáhozShare | 

Nem vagyok itt!

:: First steps :: Hírek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : 1, 2, 3  Next

Foglalkozás :
∷ housekeeper

kitsune: sose bízz egy rókában, aurája felemészthet

Kedd. Máj. 23, 2017 5:32 pm

Már megint én írok, szörnyű suspicious

De muszáj szólnom, hogy a héten borzalmasan elfoglalt vagyok, és ha lenne is időm, akkor pihennem kell, különben meghalok. Elérhető leszek, csak a reagok fognak késni igazából. De pénteken és szombaton nem is tudok lenni.
Aztán jövőhéten is megáld az élet, ráadásul azt se tudom lesz-e netem, vagy sem. Jövőhét szerdától következő hétfőig nem leszek valószínűleg, de ha mégis, akkor is elszórva.
Türelmet kérnék mindenkitől, és megbocsájtást, hogy ennyire eltűnök most a következő két hétben cute
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése Online

Foglalkozás :
∷ housekeeper

Pént. Feb. 03, 2017 6:49 pm

Sziasztok *-*

Sajnos néha megesik, hogy nem mindig vagyunk a toppon, és sajnos ez valami is van, és nem igen megy az írás. Chaten, pm-ben, meg úgy általában elérhető leszek, csak még nem tudom mikor leszek képes végre reagolni is. Adjatok pár napot, aztán úgyis rendben leszek :3:

Ginny és a többi idióta

Vendég

Vendég

Pént. Jan. 27, 2017 9:14 pm

Ez előtt sem voltam aktív, de a vizsgákra muszáj voltam felkészülni, így nem tudtam időt szakítani a szerepre. Most is eléggé elfoglalt vagyok, de nemsokára visszatérek. Köszönöm a megértést! :3:

Vendég

Vendég

Szomb. Jan. 07, 2017 11:54 pm

Egy időre hidegre teszem magam, reagolni fogok amennyire tudok, de máshol nem leszek elérhető. Egy ideig. angel

Foglalkozás :
╵i hunt╶

wendigo: húsunkkal táplálkozik, kannibál, kit vérszag fog körbe

Vas. Nov. 06, 2016 6:28 pm

Sziasztok :3:

Nem, nem tűnök el teljesen, hiszen azért lesz időm felnézni, de sajnos írni még annyira se lesz időm a héten, mint eddig. Bár igyekszem megírni amit lehet, de nem tudok semmit se ígérni. Nagyon el vagyok havazva, költözünk is, az iskolába annyi órám van, mint amennyit egy munkás ember dolgozik minimum, így csoda, hogy élek. De igyekszem minden bepótolni :3:

Rose és a többi skizo

everyone is a little broken inside
Felhasználó profiljának megtekintése

Vendég

Vendég

Pént. Okt. 21, 2016 10:34 pm

Sziasztok!

Mint észrevehettétek - remélem feltűnt - kicsit eltűntem, de ne aggódjatok, ez csak átmeneti helyzet. Sűrű lett a magánéletem, de igyekszem mellette adminolni, de... nem jut elég időm a chatre, meg úgy mélyebben belemerülni a dolgokba, és még egy kicsit a türelmeteket kérném. Tudom hogy sokaknak tartozom különféle feleimmel reaggal, de ami késik, az nem múlik. Még lesz egy nagyon melós két hetem, amikor összevissza leszek.

Meg őszintén szólva most kicsit, lelkileg sem vagyok okés, szóval... kényszer pihi.

De jövök vissza nemsokára.

Ezra és a többi skizoja

Vendég

Vendég

Csüt. Szept. 22, 2016 10:19 am

Csak nem úsztam meg, hogy írjak ide. Sad
Több ok miatt is ki kell írnom magamat minimum 1 hétre; az első és legfontosabb, hogy 2 napja bujkál már bennem valami, tegnap be is lázasodtam, ma reggelre már hangom sincs és a torkom is fáj, így nem is tudnék túlságosan figyelni. :/ A másik magánügyi gondok, amik remélem minél hamarabb meg fognak oldódni, de addig is ha szeretném, ha nem, de legalább 1 hétre el fogok tűnni és hatalmas elnézést azoktól akik várnak rám játékterén, akiknek kezdőt vagy reagot ígértem be, de esküszöm amint rendbe jövök és itthon is rendbe jönnek a dolgok, vissza térek újult erővel és nem szabadultok meg tőlem.

Vendég

Vendég

Kedd. Aug. 30, 2016 1:16 am

Sziasztok! *-*

Nos, már réges-régen kellett volna ide írnom, de valahogy ez nem jutott eszembe, mivel igazából nem hiányzom, vagy ilyesmi, ezért nem tettem meg eddig... De most megteszem.
Az a helyzet, hogy az itthoni internet valami oknál fogva még kalap kutyagumit sem ér, ezért az esetek többségében nincs stabil kapcsolat a gépemen. Ebből kifolyólag főleg tabletről tudok lenni, aminek következtében a reagírás igencsak belassult nálam, tabletről ugyanis elég rossz és kényelmetlen annyit gépelni.
Játszani azonban mindenféleképpen szeretnék, ezért is vagyok fent sokszor chaten és güzülök ott, hogy ha már nincs is állandóan lehetőségem reagot írni a feltételek miatt, csak szerencsés pillanatokban, azért mégis csak élvezhessem a társaságotokat és veletek való közös kalandokat. :3:

Remélem, megértő Olvasókra találok. *-*

Pusszancs:

Hasfelmetsző :gentleman:

Vendég

Vendég

Kedd. Aug. 09, 2016 8:32 am

Ihletválságban szenvedek, így akiknek még tartozom reaggal egy kis várakozási időt kérnék 00 Eddig fél reagot már sikerült összehoznom és remélhetőleg hamar visszajön az ihletem *-*

~Peter, Sebby, Dion, Simon, Eric

Vendég

Vendég

Szer. Aug. 03, 2016 9:38 am

Haverkák <3 (fuu de nehez irni a MÁV wifirol)
3 nap kemény táborozás vár rám, utána otthon leszek 1-2 napot, akkor tudok reagolni, de utána csak 17.-én jövök haza hozzátok, mert Szigeten dolgozom. Ha lesz wifi meg időm akkor csetre néha felkuksizok, de reagoló képességem a nullával egyenlő telefonrol.

Puszi csók: az aranyos Joy, és a szomorú Maxine *-*

Vendég

Vendég

Kedd. Aug. 02, 2016 10:04 pm

Ugyan már kezdek visszarázódni, de a játszótársaimtól kérnék még pár nap csúszási engedélyt. (fél reaggal már megvagyok, egyetemi sokk még mindig jelen)
Köszönöm a türelmet!
Csók -A

Vendég

Vendég

Szomb. Júl. 23, 2016 2:51 am

Helló

Úgy hozta a sors, meg anyukám, hogy július 23-tól július 30-ig nyaralok, és nem tudom mennyi wifi lesz, de reagolni semmiképpen nem tudok majd. Addig is  :kocc2:

Sietek vissza. pikachu  <3

Vendég

Vendég

Csüt. Júl. 14, 2016 3:44 pm

Magánéleti problémák miatt egy kis időre van szükségem, hogy újra aktív tudjak lenni minden értelemben. El kell rendeznem pár dolgot, de vigasztaljon a tudat mindenkit, hogy éppen szenvedek.Rolling Eyes

Lyds <3

Vendég

Vendég

Szomb. Júl. 09, 2016 6:44 pm

Én egy kis szünetet kérek, nem tudom, hogy mikor jövök. Magánéleti gondok.

Luci és a többiek Szottyongat

Vendég

Vendég

Pént. Júl. 08, 2016 8:45 pm

Sziasztok! 99

Nyaralás miatt offolom magam kb 7-8 napig, holnaptól számítva. Fb-n elérni.

Much love! (Ili és Ephy) Nagyon szeri

Vendég

Vendég

Csüt. Júl. 07, 2016 10:59 pm

Gyerekek 00

Rájöttem, hogy gyűlölöm ezt a topicot, mert már túl sokszor írtam ide...
Jelenleg az a szomorú oka, hogy alig van időm élni is, nemhogy ide feljárni. Mondjuk szerintem ez mostanság már feltűnt nektek.
Azért nagyon ritkán fel-fel tűnök a chaten, de ott is csak sajnos rövid ideig boldogítok mindenkit.
Ha minden jól alakul -ha nem akkor is- akkor a közeljövőben, talán már jövő héten újra aktív leszek és mindenkinek tudok reagot írni (plusz az elmaradt et-met)
Itt is hatalmas elnézést kérek azoktól, akik érintettek ebben és megköszönöm, hogy ennyi ideig képesek várni rám..Még akkor is ha a fejetekben elküldtök melegebb éghajlatra Szottyongat

~Peter, Abe, Sebby, Eric, Simi, Dion és azt hiszem több felem jelenleg nincsen

Vendég

Vendég

Csüt. Júl. 07, 2016 7:09 pm

Kukucs. *-*

Végre túl vagyok egy nehézkes időszakon, most itt a következő. Sok a meló, hulla fáradt vagyok a nap végére és nem érzek elég energiát az íráshoz. 00
Szóval ne harizzatok rám, ha csúszok a reagokkal, meg nem járok erre sokat, de igyekszem.
Legyetek rosszak, puszi  16

~ Ever és a többiek

Vendég

Vendég

Vas. Jún. 26, 2016 12:20 pm

Kukucs. *-*

Hát, amint végre túl vagyok egy nehezebb időszakon, közbe kell jönnie valaminek megint, mert hát unalmas lenne az élet, ha minden simán menne... Rolling Eyes
Szóval most még jó néhány programom volt, ami miatt nem voltam annyit, nem tudom, ez mennyire fog változni, de ami reagolás téren a legnagyobb visszatartó erő, hogy meghalt a monitorom/videókártyám - idk. És szerintem nem titok, hogy telefonról nagyon nehezen veszem csak rá magam az írásra...  00
Fogalmam sincs, mikor fog változni valami ezen a téren, de addig majd valahogy igyekszem összeszedni magam.

- Delsin meg a többi nyomi.

Foglalkozás :
∷ housekeeper

Csüt. Jún. 23, 2016 8:01 pm

Sziasztok! *-*

Tudom, nagyon izé, hogy megint én írok, de hát ilyen az élet, dolgok közbejönnek Very Happy Sajnos a gépemmel van egy-két gond, így holnap viszik szereltetni. Azt mondják, ha szerelhető visszakapom maximum 10 napon belül, de sajnos sose lehet tudni, hogy ez tényleg így lesz e. Viszont ha nem javítható, pár napon belül kapok újat és akkor már annyira nem lesz gond.
Most tényleg igyekszem még ma letudni a tartozásaimat, meg lehet lesz is tartalék gépem, ha az nem is, tesómét eltudom kérni naponta egy kicsit.

Ingrid és a többiek

Foglalkozás :
⌞bartender⌝

vadász: vérét ontja azoknak, kik veszélyt jelentenek

Kedd. Jún. 14, 2016 3:42 pm

Sziasztok :3:

Kissé váratlan nyaralás jött be most nekem, csak hétvégén tudtam meg, hogy megyünk, így csak most tudok szólni, hogy szerda délutántól vasárnap estig nem leszek előreláthatólag. Addig is igyekszem bepótolni minden tartozásomat, de ha nem sikerülne, kérlek, ne haragudjatok rám 00

Igazából sikeresen lebetegedtem, így ugyan nem utazom, de teljesen kikészít a láz, meg a többi velejáró dolog, így ezért szeretnék türelmet kérni egy darabig mindenkitől Smile

Akik hozzám tartoznak: Ingrid Hart, Marisa Lewis, William MacFarlane, Athena Rogers (és A. Rose Glower, de még neki nincs kész et-je)

Addig is legyetek jók, és jó játékot nektek! :3 <3

we all have s e c r e t s

Felhasználó profiljának megtekintése

Vendég

Vendég

Vas. Jún. 05, 2016 3:34 pm

Gyerekek *-*

Sajnos jelenleg nem vagyok túl reag képes.. vagy bármi másra, mert nincs lehetőségem géphez ülni..Legtöbben tudjátok miért.
Szóval ezennel elnézést kérek mindenkitől akinek tartozom. 00

~Peter, Abe, Sebby, Rhea, Simi, Dion

u.i.: itt az adminoktól kérnék egy kis haladékot Dion et-jére, ha nem probléma *-*

Vendég

Vendég

Kedd. Máj. 24, 2016 4:03 pm

Hahó! :3

Sajnos ide kell írnom, nem leszek hosszú, csak jelzem, hogy egy ideig nem nagyon leszek, reagok terén biztosan, chaten meg nem hiszem. Mostanában nem vagyok olyan passzban, de igyekszem.Smile

Nati, Lyds, Bell, Holls és a többiek

Vendég

Vendég

Szer. Máj. 18, 2016 9:39 am

Sziasztok gyerekek! *-*

Sajnálattal kell közölnöm mindenkivel hogy a gépem sajnos nem üzemel mert úgy döntött hogy gonoszkodik velem egyet..
Mivel most majd csak mobilról tudok fellépni nem tudom hogy mikor tudok majd reagokat írni (meg kezdőket) . Remélem a kis várakozási idő alatt a gépem is megjavul. Akiket érint ez a fajta hiányzásom előre is bocsánatot kérek.

~Simon , Peter , Abraham , Sebastian (remélem nem hagytam ki valakit a felsorolásból )

Vendég

Vendég

Csüt. Máj. 12, 2016 7:47 am

Sziasztok.

Nem tűntem el, itt vagyok és leszek is. Új helyen melózom, szoknom kell a dolgokat, hétvégén érkezem, meg ahogy tudok meló előtt, után akárhogy, de itt leszek Very Happy
Boldogítalak Benneteket. :nyal:

Vendég

Vendég

Csüt. Ápr. 28, 2016 11:16 pm

visszaélve azzal, hogy az egész jövő hetem szabad, a barátaimmal úgy döntöttünk, hétvégére dezertálunk egyet a tengerpartra, szóval szombat-hétfő között ne várjatok, csak más, telefonbarát platformokon leszek elérhető (igazából a telefonom utál mindent, ami nem facebook, szóval...), ha kellenék, addig is, csók a családnak :3
Mathias és a bitch-klikk többi tagja

Nem vagyok itt!
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a köv. oldalra: : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Mayakashi Kaen agglegény lakása
» Naruto Kvízjáték (kvíz 02|12)
» A falu főkapuja
» Gretel Britanova
» Staunton - Mystic Falls melletti kisváros