• Nem minden szörny tesz szörnyűségeket.•
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki.

oldalunk videója
esküszünk, hogy rosszban sántikálunk

légy üdvözölve
a győztes mindig egyedül van

Beacon Hills sosem a nyugodtságáról volt igazán híres. A természetfelettiektől nyüzsgő városka ezer meg ezer meglepetést tartogatott mindig is a lakosai számára. Sosem tudhattad előre, hogy mi lapul meg a sötétben és mi feni rád a fogát talán a saját szobád rejtekében. S most a város újra a feje tetejére áll. Nagy a kavarodás, különböző korok szülöttei vegyülnek egymással, magukkal hozva valami rémisztőt, fenyegetőt. Ismeretlen fenevadakat, amik létezéséről az elmúlt évszázadban aligha hallhatott valaki. Senki sincs biztonságban. Senki sem menekülhet. Vagy te talán boldogulnál? Lépd át városunk határát és deríts fényt mindenre. Neked talán lehet némi esélyed.

Oldalunk alapítása: •• 2012.06.17

jelentkezz be
Mutasd meg valódi éned
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
kischat
ne menj jégre, s el nem esel

Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 37 aktív, elfogadott karakter
Vérfarkas
1
Ember
8
Diclonius
2
Goblin
0
Hellhound
1
Vadász
5
Hibrid
2
Incubus
2
Kitsune
2
Vámpír
3
Warlock
3
Wendigo
3
Vérhiéna
2
Vérjaguár
3
él ebben a sötét világban...

Karmolás nyomok
Természetfeletti itt járt, nézd meg mit hagytak nekünk.

☇ Évszak szépe

Yesterday at 12:03 am
☇ Stells & Ash

Csüt. Aug. 17, 2017 11:50 pm

Beacon Hills lelkei
Lények az árnyékban
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Új téma nyitása   Hozzászólás a témáhozShare | 

Nem vagyok itt!

:: First steps :: Hírek

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Pént. Júl. 24, 2015 4:14 pm
Vendég
Vendég

A hétvégén nem nagyon leszek, de vasárnap már jövök vissza délután Smile Akkor írok mindenkinek! 16
Vissza az elejére Go down

Csüt. Júl. 16, 2015 12:09 pm
Vendég
Vendég

Hello, drága puszedlik!
Az a helyzet, hogy most szombattól (07.18.) jövőhét vasárnapig (07.26.) nem leszek elérhető, és tudtommal nem lesz net, így felnézegetni sem fogok majd tudni. De legalább lesz időtök meglepi bulit rendezni nekem. Addig megpróbálok mindenkinek válaszolni, de ha mégse sikerülne, akkor ezer bocsánat. >< Legyetek rosszak. Razz
Szeretés, horpasztás, csóközön,
Stiles Szottyongat

Pént. Júl. 10, 2015 12:13 pm
Vendég
Vendég

Hahó drágák! ^^
Az a nagy büdös helyzet van, hogy hétvégére elutazom, úgyhogy valószínűleg nem leszek elérhető. A reagok majd mennek, zaklatni meg ez idő alatt Maliát tessék. Razz

Csóközön,
Kate

Vas. Aug. 31, 2014 6:04 pm
Vendég
Vendég

sziasztok

tudom mostanába se voltam túl aktív, de összejöttek a dolgaim, amit rendeznem kell. Ez lehet pár nap, de akár 1,2 hét is. Igyekszem
Köszönöm a megértést

Szer. Aug. 27, 2014 5:42 pm
Vendég
Vendég

Sziasztok!
Tudom mostanában nem vagyok túl aktív,csak WIFI problémákkal küzdök.De igyekszem lenni és írni azért.
Xoxo Alex/Barbi/Moira

Vas. Aug. 17, 2014 8:07 pm
Vendég
Vendég

Nem vagyok itt!

Sziasztok!
Elnézést, hogy csak most írok ide, de munka és egyéb elfoglaltságok miatt körülbelül még egy hétig nem leszek túl aktív. Sad Igyekszem legalább felnézni, hogy mi újság, de reagokat most nem ígérek.
Privát üzenetekkel és kérdésekkel továbbra is bombázhattok, igyekszem eleget tenni nekik. ^^

Csüt. Aug. 14, 2014 9:17 pm
Vendég
Vendég

Sziasztok most egy darabig nem tudok írni de igyekszem vissza, akikkel játszok kérem legyenek türelemmel Wink

Csüt. Aug. 14, 2014 7:47 pm

Nem leszek itt!

Sziasztok! 08.16 és 08.24. között nem leszek gépközelben. Úgyhogy legyetek jók és csak aktívan gyerkőcök.

Csók, puszi, Malia
Felhasználó profiljának megtekintése http://farkasborben.hungarianforum.net

Szomb. Aug. 09, 2014 10:53 am
Vendég
Vendég

Úgy alakult, hogy Aug. 10-től számítva egy hétig nyaralni megyek. Bár igyekszem majd gépközelben lenni legalább esténként, de nem garantálom, hogy tudok írni. Előre is elnézést mindenkitől akivel játékom van. Ha hazaértem mindent ezerrel bepótolok.  Wink 

Csüt. Aug. 07, 2014 9:40 pm
Vendég
Vendég

Drágaságok!

Sajnos a mai napból tanulván, most nem leszek reag képes, sőt chat képes se egy darabig.
Megkezdődött a maratoni szülinapi dömping!Smile
S hét napon át tartott a csoda...
Na, jó igazából, csak három napig leszek távol, de ez jobban hangzott.Very Happy

Szóval viszlát vasárnap, legyetek rosszak!^^
xoxo

Csüt. Júl. 17, 2014 8:01 pm
Vendég
Vendég

Sajnos újra kell ide írnom. szombat,vasárnap és hétfőn vagy is 19,20,21- én nem leszek elérhető. Viszont amint vissza jövök igyekszem be pótolni az összes reagot.
Sietek vissza. Wink 
xoxo Barbi/Alex/Moira

Szomb. Júl. 12, 2014 8:16 am

Nem vagyok itt!

Sziasztok! Az a nagy helyzet, hogy a hétvégém hátralévő részét a barátnőmmel fogom tölteni, egy kis lazulással. Zargassátok helyettem Rachel-t nyugodtan. De ha nagyon nem boldogultok, akkor vasárnap este ha hazaérek, várok majd minden reakciót, észrevételt és üzenetet. Lydia neked is majd csak vasárnap tudok válaszolni, Beccával. Na de nem szaporítom a szót. Addig is legyetek rosszak Wink Puszi nektek

Pént. Júl. 11, 2014 8:07 pm
Vendég
Vendég

Sziasztok! Sajnos internet problémákkal küzdök és, ha valamiért nem mennének a beígért reagok vagy csak úgy eltűnnék, akkor ez okból lesz. Embarassed  Remélhetőleg ez a probléma hamar meg fog szűnni és utána mehet a gyorsabb reagozás. Very Happy 
xoxo Moira-Alex-Barbi  Razz

Hétf. Júl. 07, 2014 12:12 pm
Vendég
Vendég

Nos, talán én vagyok az az ember, aki legtöbbször ír ide, eléggé zsúfolt és elfoglalt ember vagyok.. Rolling Eyes Akármennyire is szívfájdító, újra kell ide írnom, mert szünetelnem kell sajnos egy kisebb időre. Pontosabban 8 napra. Kibírható, nem?! Na de hiába is szaporítom itt a szót, a lényeg a lényeg, hogy szerdától 8 napig nem leszek elérhető. Very Happy Reagokkal most nem fáradozok, mert felesleges, majd összegyűlik és megírom mindet. Smile

xx Stiles és Cait Szottyongat

Szer. Jún. 25, 2014 12:48 am
Vendég
Vendég

Sziasztok! ^^ Nagyon sok családi gondok vannak mostanában, és nem nagyon tudok mostanában lenni, illetve reagolni, maximum felnézegetek az oldalra. Nagyon sietek vissza, és próbálok minél előbb reagot összekaparni azoknak akiknek tartozom!

Üdv és pusz. ; Cait és Stiles.

Vas. Jún. 22, 2014 10:46 am

Nem vagyok itt!

Valamilyen oknál fogva nem tudsz részt venni az oldal életében egy időre? Semmi gond, de mindenképpen jelezd nekünk ebben a topicban, hogy tudjuk miért nem találunk.

Nem vagyok itt!
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Mayakashi Kaen agglegény lakása
» Naruto Kvízjáték (kvíz 02|12)
» A falu főkapuja
» Gretel Britanova
» Staunton - Mystic Falls melletti kisváros