• Nem minden szörny tesz szörnyűségeket.•
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki.

oldalunk videója
esküszünk, hogy rosszban sántikálunk

légy üdvözölve
a győztes mindig egyedül van

Beacon Hills sosem a nyugodtságáról volt igazán híres. A természetfelettiektől nyüzsgő városka ezer meg ezer meglepetést tartogatott mindig is a lakosai számára. Sosem tudhattad előre, hogy mi lapul meg a sötétben és mi feni rád a fogát talán a saját szobád rejtekében. S most a város újra a feje tetejére áll. Nagy a kavarodás, különböző korok szülöttei vegyülnek egymással, magukkal hozva valami rémisztőt, fenyegetőt. Ismeretlen fenevadakat, amik létezéséről az elmúlt évszázadban aligha hallhatott valaki. Senki sincs biztonságban. Senki sem menekülhet. Vagy te talán boldogulnál? Lépd át városunk határát és deríts fényt mindenre. Neked talán lehet némi esélyed.

Oldalunk alapítása: •• 2012.06.17

jelentkezz be
Mutasd meg valódi éned
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
kischat
ne menj jégre, s el nem esel

Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 44 aktív, elfogadott karakter
Vérfarkas
1
Ember
9
Diclonius
3
Goblin
0
Hellhound
1
Vadász
6
Hibrid
4
Incubus
2
Kitsune
3
Vámpír
3
Warlock
3
Wendigo
4
Vérhiéna
2
Vérjaguár
3
él ebben a sötét világban...

Karmolás nyomok
Természetfeletti itt járt, nézd meg mit hagytak nekünk.

☇ Félvér Tábor - FRPG

Vendég

Vas. Dec. 10, 2017 11:00 pm
☇ EOF - Empire of Fantasy

Vendég

Szomb. Dec. 09, 2017 8:39 am

nyerteseink
gratulálunk a nyár legjobbjainak!

Stella

Argent
női karakter
Mortdecai

Wolsey
férfi karakter
Sheilah

Blackwood
előtörténet
Tamera

Wentz
művész
Ashley

Wilkinson
bohóc
Malachai

King
rosszfiú
Hurricane

Bartholomew
szépség
Stella &

Ashley
párkapcsolat
Daria &

Dante
játék
Hazel &

Stella
őrangyal
Beacon Hills lelkei
Lények az árnyékban
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Új téma nyitása   Hozzászólás a témáhozShare | 

Játszótársat keresek!

:: First steps :: Hírek

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vas. Jan. 22, 2017 11:21 am
Vendég
Vendég

Bedobom magam, bárkivel bármiben benne vagyok, múlt, jelen, jövő, vagy akár alternatív, nem bortánkoztat meg semmi, így bármilyen meredek ötlettel fel lehet keresni *-* pm-ben lehet zaklatni, de a fél téglákat is észreveszem Very Happy
Vissza az elejére Go down

Foglalkozás :
Emberölés?!

Pént. Jan. 20, 2017 2:48 pm
vadász: vérét ontja azoknak, kik veszélyt jelentenek

Ki szeretne velem bosszút forralni? Very Happy Vagy csak egy forró teát a nadrágjára? Very Happy Szó mi szó, játszanék. ^^ Írj nekem pm-t, nem harapok, csak egy kicsit, de nem kerülsz tőle az intenzívre ígérem. (Ha túl mély lenne a seb, össze tudom varrni ^^)
Felhasználó profiljának megtekintése

Szomb. Jan. 14, 2017 3:48 pm
Vendég
Vendég

Játszótársakat keresnék :3

Christopher - A frissen feltámadt politikus, tanuló vérjaguár, múltbéli játékokban egészen csúnya ferde estéi lehetnének.

Agatha Spaulding.
- Fel kéne avatni a karaktert. Ezerhúsz éves föld Kitsune, aki egy Darach átka miatt néz ki ennyire idősnek. Azért jött Beacon Hillsbe, hogy megoldást keressen a jelenlegi állapotára (bár ezt nem szeretném a közeljövőben megtenni). Múltbéli játékokban fiatalon, fénykorába vagy akár alternatív játékban is használható Cool

Peter Hale- Peter Hale.

Szer. Jan. 04, 2017 6:09 pm
Vendég
Vendég

Sziasztok! O.O

Lelkes játszópajtikat keresek, lehetsz saját karakter vagy canon az sem számít csak játssz velem. Ölelgetős Szívesen vállalok kezdést, egy pm az ára.:3

Kira

TÖBBSZÖRÖSEN ELKELTEM EGYENLŐRE

Hétf. Jan. 02, 2017 8:29 pm
Vendég
Vendég

Visszatérésem örömére egy-két játékot szeretnék kérni *-*

Nemre, korra, fajra való tekintet nélkül várom az őőőrült bátor jelentkezőket, teljesen mindegy, hogy akár múltban, vagy jelenben játszunk majd!

Jelenleg a diliház kényelmét és vendégszeretetét élvezem (!), haha! jujci Szóval ez okozhat némi nehézséget.
Bónusz: nyilvánvalóan szeretnék kiszabadulni. Nem segítesz véletlenül? Velem lehet alkudozni, hogy mivel fogok tartozni neked, kedves idegen-, jövő beli pajti (?) vagy nem pajti). Meghálálom! (Csak meg ne bánd...! loves devil )

A múltas játékról-, ha esetleg arra vágysz (és, ugyan ki vagyok én, hogy az örömöd útjába álljak...?), pm-ben egyeztessünk majd Megeszlek

Tsók;
Cortez

: :

Foglalkozás :
diák

Hétf. Dec. 19, 2016 4:18 pm
ember: erőtlen személy, köztünk mégis a legerősebb

Szívesen felavatnám Vanessát a játéktéren, szóval ha valaki esetleg kedvet érez egy visszahúzódó, de alapvetően kedves, aranytorkú lánykához, annak a jelentkezését pm-ben várom szeretettel Smile

❖ THERE'S ALWAYS A WILD SIDE

❖ TO AN INNOCENT FACE

Foglalkozás :
❖ being memorable ❖

Kedd Dec. 13, 2016 1:20 pm
vadász: vérét ontja azoknak, kik veszélyt jelentenek

Halihó! Szia

Ugyan már van két játékom, jöttem, hogy bevállaljak még egyet vagy akár többet ezek mellé. :3:
Szívesen játszom bárkivel, legyen az fiú, lány, vagy transznemű, nekem teljesen mindegy. Very Happy
Sajnos helyszínileg kicsit korlátozva vagyok, ugyanis épp kitörlődtem a világból, de ez ne akadályozzon meg senkit, múltban, jövőben, bőven akad lehetőség játszani. Ha talán te is épp a lovasok áldozatává váltál, akár az állomáson is összefuthatunk, rajtad áll. Very Happy
Csupán egy pm az ára! úúú luv dilis

Köszönöm, elkeltem! úúú

A hozzászólást Stella Argent összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 19, 2016 4:49 pm-kor.
Felhasználó profiljának megtekintése Online

Pént. Dec. 09, 2016 9:30 pm
Vendég
Vendég

Nos, első játékom kiadó lenne. Bármilyen játékban benne vagyok, bár nem ígérek flash üzemmódot, de azért igyekszem Embarassed

Vas. Nov. 27, 2016 3:02 pm
Vendég
Vendég

A friss husi árlja itt a testét, bárkivel bárhol szívesen játszik, sokat nem is kér érte, csak néhány szép szerelmes levelet *-*

Vas. Nov. 20, 2016 12:43 pm
Vendég
Vendég

Meglévő 2 játékom mellé bevállalnék még egyet, bármire vevő vagyok, szóval akinek van kapacitása az vágjon hozzám egy Pm-et. úúú

Pént. Nov. 04, 2016 10:55 pm
Vendég
Vendég

Mivel nem tudom, kit vittek már el, így megpróbálkozom én is és bedobom magamat.
Vállalok bárkit/bármit, faj, nem és egyebek nem számít, a lényeg, hogy írjatok sokan *-* aww

Szomb. Okt. 29, 2016 5:53 pm
Vendég
Vendég

Én, én... Én nagy visszatérésem miatt szeretnék kettő bármilyen fajú, jellemű, nemű, egyszóval bárkit, aki játszana velem úúú Egy pm az ára *-*

Szer. Okt. 26, 2016 7:10 pm
Vendég
Vendég

Makacs, önfejű, konok, nagyszájú, pimasz és nem mellesleg vérfarkas. angel Talán ezeket a dolgokat érdemes első körben tudni rólam, ahhoz ha játszani akarsz velem.
Márpedig miért is ne akarnál? Ugye? hmm Szóval ha érzel egyfajta bizsergést amikor ezt olvasod, akkor nincs más dolgod, mint megdobni egy üzivel és már a tiéd is egy játékom. úúú

Vas. Okt. 16, 2016 5:41 pm
Vendég
Vendég

Hey! Szia
Kiadó első jó pár játékom, így akinek van kedve tesztelni egy fiatal druida tudását az ne fogja vissza magát! Bárki, bármi jöhet. Razz

Kedd Szept. 27, 2016 8:29 pm
Vendég
Vendég

Szép reggelt/napot/estét cute

Ugyan wendigo vagyok, és hajlamos vagyok harapni, de nem ártok én senkinek Rolling Eyes Szóval tessék zaklatni, esetleges mexikói játéknak nagyon örülnék 95 Reménykedem pm-ekben cute

Kedd Szept. 20, 2016 2:28 pm
Vendég
Vendég

Haligali! *-*

Ha már itt vagyok, és élek, akkor bedobom magam az élet szépséges körforgásába. Bárkinek, bármi ötlete van, vagy csak kedve lenne engem elrabolni, az dobàljon hozzám csikkeket, vagy têglákat, de pm-eknek örülnék a leginkább :3:

Szer. Szept. 14, 2016 6:39 pm
Vendég
Vendég

Kukucska! *-*

Nem tudom ki az, akit elraboltak már játszani és ki az, akit nem, szóval bedobom magam a közösbe. Very Happy Akinek lenne kedve egy játékhoz, az vágjon hozzám egy fél téglát, vagy valamit, egyébként pedig mindenre kapható vagyok. puppyeyes Shake it

Pént. Szept. 09, 2016 8:46 pm
Vendég
Vendég

Első játékom kiadó; csupán egy privátot kell írnod és mindent megbeszélünk. Wink

Red is the color of shame. Crimson cheeks and spilled blood. Broken hearts, open veins. A burning desire to return to white.

Foglalkozás :
housekeeper

Szer. Szept. 07, 2016 3:10 pm
kitsune: sose bízz egy rókában, aurája felemészthet

Hali Szia

Egy játékot szívesen bevállalnék, mert egyet nemrég befejeztem :3: Igazából bármiben benne vagyok, lehetünk ismeretlenek, de ismerősök is, megbeszélhetjük mit akarunk, meg nem is, rajtad áll a dolog :3 Írj bátran, nem harapok *-*

sky above me. earth below me. fire within me

Csüt. Aug. 25, 2016 4:54 pm
Vendég
Vendég

Kattant kiméra első játékához vállalkozó szellemű önkéntest keres :3 Jelentkezni Pm-ben *-* yey

Kedd Aug. 23, 2016 10:37 pm
Vendég
Vendég

Én is vihető vagyok és csak egy pm az ára 33

Kedd Aug. 23, 2016 10:28 pm
Vendég
Vendég

Hatásos belépő   ✔️

Szóóóval újra itt vagyok úúú úúú úúú  
Az van hogy nincs semmi.... mármint nincs semmi játékom, mert az össze játékostársam eltűnt Cry  Vagyis nem tűnt el, hanem én tűntem el és mire vissza jöttem eltűntek.

Megragadó kezdés  ✔️

A lényeg, hogy szeretnék visszarázódni, de ahhoz kéne pár játék, de magammal meg a Tobimmal unalmas játszadozni szóval kéne hozzá valaki.... mondjuk te sword

Ütős befejezés   ✔️

Dobj egy PM-et és megdumáljuk a többit hmm

Kedd Aug. 23, 2016 9:49 pm
Vendég
Vendég

Szép estét! O.O

Nem tudom, hogy az alattam szólók közül kiket raboltak már el, szóóóval bedobom én is magamat. Bleh Keresek egy-két játszótársat, faji, nembeli, játékbeli megkötésem nincs. Szia

Jelentkezni bárhol lehet. angel angel

Foglalkozás :
singer, dancer, student

Kedd Aug. 23, 2016 8:23 pm
vérhiéna: bestia, kinek vihogása egész az égig száll

Üdvözletem Szia

Mivel az, aki keresett, és igazából az, akihez kötődtem már nincs az oldalon, játékom sincs igazából, így keresnék egy vagy két játékot. Nem tudom kinek férne bele egy, ezért gondoltam írok Surprised Lehet zaklatni, nem harapok, és biztos kitalálunk valami jót :3:

I might be sweet, but I can bite too

Kedd Aug. 23, 2016 9:26 am
Vendég
Vendég

Sziasztok!

Régen nem játszottam már ezzel a felemmel(sőt a többivel is elég hosszú idő óta) szóóval, most úgy döntöttem, hogy egy játékot bevállalok. De tényleg csak egyet xd. Dobjatok meg üzenettel *-*

Csók

Sponsored content

Játszótársat keresek!
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Üvegházak
» Las Vegas külterülete, egy útszéli benzinkút a sivatagban, a várostól nem messze.
» Rocksolid
» Útszéli motel