HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

akinek a nyelvét a forró tea megégette
megfújja még a jégcsapot is

légy üdvözölve
a győztes mindig egyedül van
Beacon Hills sosem a nyugodtságáról volt igazán híres. A természetfelettiektől nyüzsgő városka ezer meg ezer meglepetést tartogatott mindig is a lakosai számára. Sosem tudhattad előre, hogy mi lapul meg a sötétben és mi feni rád a fogát talán a saját szobád rejtekében. S most a város újra a feje tetejére áll. Nagy a kavarodás, különböző korok szülöttei vegyülnek egymással, magukkal hozva valami rémisztőt, fenyegetőt. Ismeretlen fenevadakat, amik létezéséről az elmúlt évszázadban aligha hallhatott valaki. Senki sincs biztonságban. Senki sem menekülhet. Vagy te talán boldogulnál? Lépd át városunk határát és deríts fényt mindenre. Neked talán lehet némi esélyed.

2012.06.17
adminisztrátorok
értünk léteznek mindannyian
hurricane bartholomew

főadmin
stella argent

admin
opal wroblewski

admin

kérdezz tőlük
jelentkezz be
a felejtés vértelen halál
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
kischat
ne menj jégre, s el nem esel
nincs vita, se dráma
utolsó posztok
legyen életünk felkiáltójel
aktív lakosaink
bennünk nincs ki rendet teremt
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.
nyerteseink
a téli szavazás legjobbjai
Stella Argent

női karakter & szépség
Vinny Foley

bohóc
matthew evans

őrangyal
Elysian Landre

művész

gratulálunk!

Új téma nyitása   Hozzászólás a témáhozShare | 

Játszótársat keresek!

:: First steps :: Hírek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vendég

Vendég

Szomb. Okt. 29, 2016 5:53 pm

Én, én... Én nagy visszatérésem miatt szeretnék kettő bármilyen fajú, jellemű, nemű, egyszóval bárkit, aki játszana velem úúú Egy pm az ára *-*
Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

Szer. Okt. 26, 2016 7:10 pm

Makacs, önfejű, konok, nagyszájú, pimasz és nem mellesleg vérfarkas. angel Talán ezeket a dolgokat érdemes első körben tudni rólam, ahhoz ha játszani akarsz velem.
Márpedig miért is ne akarnál? Ugye? hmm Szóval ha érzel egyfajta bizsergést amikor ezt olvasod, akkor nincs más dolgod, mint megdobni egy üzivel és már a tiéd is egy játékom. úúú

Vendég

Vendég

Vas. Okt. 16, 2016 5:41 pm

Hey! Szia
Kiadó első jó pár játékom, így akinek van kedve tesztelni egy fiatal druida tudását az ne fogja vissza magát! Bárki, bármi jöhet. Razz

Vendég

Vendég

Kedd. Szept. 27, 2016 8:29 pm

Szép reggelt/napot/estét cute

Ugyan wendigo vagyok, és hajlamos vagyok harapni, de nem ártok én senkinek Rolling Eyes Szóval tessék zaklatni, esetleges mexikói játéknak nagyon örülnék 95 Reménykedem pm-ekben cute

Vendég

Vendég

Kedd. Szept. 20, 2016 2:28 pm

Haligali! *-*

Ha már itt vagyok, és élek, akkor bedobom magam az élet szépséges körforgásába. Bárkinek, bármi ötlete van, vagy csak kedve lenne engem elrabolni, az dobàljon hozzám csikkeket, vagy têglákat, de pm-eknek örülnék a leginkább :3:

Vendég

Vendég

Szer. Szept. 14, 2016 6:39 pm

Kukucska! *-*

Nem tudom ki az, akit elraboltak már játszani és ki az, akit nem, szóval bedobom magam a közösbe. Very Happy Akinek lenne kedve egy játékhoz, az vágjon hozzám egy fél téglát, vagy valamit, egyébként pedig mindenre kapható vagyok. puppyeyes Shake it

Vendég

Vendég

Pént. Szept. 09, 2016 8:46 pm

Első játékom kiadó; csupán egy privátot kell írnod és mindent megbeszélünk. Wink

Foglalkozás :
∷ housekeeper

kitsune: sose bízz egy rókában, aurája felemészthet

Szer. Szept. 07, 2016 3:10 pm

Hali Szia

Egy játékot szívesen bevállalnék, mert egyet nemrég befejeztem :3: Igazából bármiben benne vagyok, lehetünk ismeretlenek, de ismerősök is, megbeszélhetjük mit akarunk, meg nem is, rajtad áll a dolog :3 Írj bátran, nem harapok *-*
Felhasználó profiljának megtekintése Online

Vendég

Vendég

Csüt. Aug. 25, 2016 4:54 pm

Kattant kiméra első játékához vállalkozó szellemű önkéntest keres :3 Jelentkezni Pm-ben *-* yey

Vendég

Vendég

Kedd. Aug. 23, 2016 10:37 pm

Én is vihető vagyok és csak egy pm az ára 33

Vendég

Vendég

Kedd. Aug. 23, 2016 10:28 pm

Hatásos belépő  

Szóóóval újra itt vagyok úúú úúú úúú  
Az van hogy nincs semmi.... mármint nincs semmi játékom, mert az össze játékostársam eltűnt Cry  Vagyis nem tűnt el, hanem én tűntem el és mire vissza jöttem eltűntek.

Megragadó kezdés  ✔

A lényeg, hogy szeretnék visszarázódni, de ahhoz kéne pár játék, de magammal meg a Tobimmal unalmas játszadozni szóval kéne hozzá valaki.... mondjuk te sword

Ütős befejezés  

Dobj egy PM-et és megdumáljuk a többit hmm

Vendég

Vendég

Kedd. Aug. 23, 2016 9:49 pm

Szép estét! O.O

Nem tudom, hogy az alattam szólók közül kiket raboltak már el, szóóóval bedobom én is magamat. Bleh Keresek egy-két játszótársat, faji, nembeli, játékbeli megkötésem nincs. Szia

Jelentkezni bárhol lehet. angel angel

Foglalkozás :
◊ astrophysicist

vérpréri: szabadon vágtató prérifarkas, ki a teliholdnak hódol

Kedd. Aug. 23, 2016 8:23 pm

Üdvözletem Szia

Mivel az, aki keresett, és igazából az, akihez kötődtem már nincs az oldalon, játékom sincs igazából, így keresnék egy vagy két játékot. Nem tudom kinek férne bele egy, ezért gondoltam írok Surprised Lehet zaklatni, nem harapok, és biztos kitalálunk valami jót :3:

the ones who wanna make you smile so bad
can have the least smiles in their life
Felhasználó profiljának megtekintése

Vendég

Vendég

Kedd. Aug. 23, 2016 9:26 am

Sziasztok!

Régen nem játszottam már ezzel a felemmel(sőt a többivel is elég hosszú idő óta) szóóval, most úgy döntöttem, hogy egy játékot bevállalok. De tényleg csak egyet xd. Dobjatok meg üzenettel *-*

Csók

Vendég

Vendég

Vas. Aug. 21, 2016 12:06 pm

játék, játék, játék
hiénasimogató! gyere te is, mókázzunk együtt. ki ne akarná? (az ne is nézzen ide)

komolyra fordítva, első játékaim kiadók, a többi pedig eladó, várom a füstjeleket!

Boldog vagyok, megvagyok O.O

Vendég

Vendég

Szer. Aug. 10, 2016 10:38 am

*Szépen becsücsül a szoba közepére nyakában a "friss hús" feliratú táblával* c:

Vendég

Vendég

Szer. Aug. 03, 2016 6:55 pm

Mivel gyakorlatilag az összes játszópartnerem és rokonom eltűnt, várom a kedves jelentkezőket, akik szívesen töltenék idejüket egy életvidám és örökmozgó lánykával Smile

Vendég

Vendég

Szer. Júl. 27, 2016 10:18 pm

Akkor én is beállok a sorba *-*
Vállalok egy-két játékot, mert hát a Hangok szerint jó ötlet... Azt is említették, hogy most lehetek aranyos, ha akarok :3:

Foglalkozás :
tanuló

wendigo: húsunkkal táplálkozik, kannibál, kit vérszag fog körbe

Szer. Júl. 20, 2016 8:36 pm

Új wendigo a pályán. Szeretnék pár új embert meg ízlelni, khm...akarom mondani ismerni. Aggódni nem kell, az életben maradás lehetséges Wink (Nem harapok én olyan nagyot... Rolling Eyes) Várom a galambokat Razz
Felhasználó profiljának megtekintése

Vendég

Vendég

Hétf. Júl. 18, 2016 6:08 pm

Na én is beállok ide. Kiadó pár játékom, így, ha unatkozol és van kedved játszani egy zizzant farkassal, csak dobj meg egy galambbal Razz

Vendég

Vendég

Hétf. Júl. 18, 2016 4:27 pm

Újabb felemet is bedobnám, hátha szerencsém lesz vele, de igazából a többi karakteremmel is szívesen játszok Smile Ha érdekelne a dolog dobj megy egy pm-el *-*

Vendég

Vendég

Hétf. Júl. 11, 2016 3:49 pm

Heyho *-*
Vállalok egy-két játékot, a részleteket majd PM-ben megbeszéljük. Wink Várok mindenkit tárt karokkal aww

Vendég

Vendég

Hétf. Júl. 11, 2016 3:30 pm

Ha valaki vállalkozna egy aspergeres furabogárra hát itt vagyok és várom a PM-et!  *-*

Vendég

Vendég

Vas. Júl. 10, 2016 8:09 pm

Üdv mindenkinek!

Kiadó két játékom, ugyanis szeretném elindítani szerteágazó üzleti tevékenységemet a városban. Jöhet bárki bármivel, akár ismerkedős vagy régről ismerős plottal, még fogócskázni is hajlandó vagyok, de persze az információ árusításnak örülnék a legjobban. Ha felkeltettem az érdeklődésed, vágj hozzám egy akármit, azt talán észreveszem.

Vendég

Vendég

Pént. Júl. 08, 2016 12:26 pm

Csak én. Csak most. Csak egy játékra. Valaki?

Játszótársat keresek!
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Üvegházak
» Las Vegas külterülete, egy útszéli benzinkút a sivatagban, a várostól nem messze.