• Nem minden szörny tesz szörnyűségeket.•
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki.

oldalunk videója
esküszünk, hogy rosszban sántikálunk

légy üdvözölve
a győztes mindig egyedül van

Beacon Hills sosem a nyugodtságáról volt igazán híres. A természetfelettiektől nyüzsgő városka ezer meg ezer meglepetést tartogatott mindig is a lakosai számára. Sosem tudhattad előre, hogy mi lapul meg a sötétben és mi feni rád a fogát talán a saját szobád rejtekében. S most a város újra a feje tetejére áll. Nagy a kavarodás, különböző korok szülöttei vegyülnek egymással, magukkal hozva valami rémisztőt, fenyegetőt. Ismeretlen fenevadakat, amik létezéséről az elmúlt évszázadban aligha hallhatott valaki. Senki sincs biztonságban. Senki sem menekülhet. Vagy te talán boldogulnál? Lépd át városunk határát és deríts fényt mindenre. Neked talán lehet némi esélyed.

Oldalunk alapítása: •• 2012.06.17

jelentkezz be
Mutasd meg valódi éned
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
kischat
ne menj jégre, s el nem esel

Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 44 aktív, elfogadott karakter
Vérfarkas
1
Ember
9
Diclonius
3
Goblin
0
Hellhound
1
Vadász
6
Hibrid
4
Incubus
2
Kitsune
3
Vámpír
3
Warlock
3
Wendigo
4
Vérhiéna
2
Vérjaguár
3
él ebben a sötét világban...

Karmolás nyomok
Természetfeletti itt járt, nézd meg mit hagytak nekünk.

☇ Félvér Tábor - FRPG

Vendég

Vas. Dec. 10, 2017 11:00 pm
☇ EOF - Empire of Fantasy

Vendég

Szomb. Dec. 09, 2017 8:39 am

nyerteseink
gratulálunk a nyár legjobbjainak!

Stella

Argent
női karakter
Mortdecai

Wolsey
férfi karakter
Sheilah

Blackwood
előtörténet
Tamera

Wentz
művész
Ashley

Wilkinson
bohóc
Malachai

King
rosszfiú
Hurricane

Bartholomew
szépség
Stella &

Ashley
párkapcsolat
Daria &

Dante
játék
Hazel &

Stella
őrangyal
Beacon Hills lelkei
Lények az árnyékban
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Új téma nyitása   Hozzászólás a témáhozShare | 

Játszótársat keresek!

:: First steps :: Hírek

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vas. Aug. 21, 2016 12:06 pm
Vendég
Vendég

játék, játék, játék
hiénasimogató! gyere te is, mókázzunk együtt. ki ne akarná? (az ne is nézzen ide)

komolyra fordítva, első játékaim kiadók, a többi pedig eladó, várom a füstjeleket!

Boldog vagyok, megvagyok O.O

Vissza az elejére Go down

Szer. Aug. 10, 2016 10:38 am
Vendég
Vendég

*Szépen becsücsül a szoba közepére nyakában a "friss hús" feliratú táblával* c:

Szer. Aug. 03, 2016 6:55 pm
Vendég
Vendég

Mivel gyakorlatilag az összes játszópartnerem és rokonom eltűnt, várom a kedves jelentkezőket, akik szívesen töltenék idejüket egy életvidám és örökmozgó lánykával Smile

Szer. Júl. 27, 2016 10:18 pm
Vendég
Vendég

Akkor én is beállok a sorba *-*
Vállalok egy-két játékot, mert hát a Hangok szerint jó ötlet... Azt is említették, hogy most lehetek aranyos, ha akarok :3:

Szer. Júl. 20, 2016 8:36 pm
Vendég
Vendég

Új wendigo a pályán. Szeretnék pár új embert meg ízlelni, khm...akarom mondani ismerni. Aggódni nem kell, az életben maradás lehetséges Wink (Nem harapok én olyan nagyot... Rolling Eyes) Várom a galambokat Razz

Hétf. Júl. 18, 2016 6:08 pm
Vendég
Vendég

Na én is beállok ide. Kiadó pár játékom, így, ha unatkozol és van kedved játszani egy zizzant farkassal, csak dobj meg egy galambbal Razz

Hétf. Júl. 18, 2016 4:27 pm
Vendég
Vendég

Újabb felemet is bedobnám, hátha szerencsém lesz vele, de igazából a többi karakteremmel is szívesen játszok Smile Ha érdekelne a dolog dobj megy egy pm-el *-*

Hétf. Júl. 11, 2016 3:49 pm
Vendég
Vendég

Heyho *-*
Vállalok egy-két játékot, a részleteket majd PM-ben megbeszéljük. Wink Várok mindenkit tárt karokkal aww

Hétf. Júl. 11, 2016 3:30 pm
Vendég
Vendég

Ha valaki vállalkozna egy aspergeres furabogárra hát itt vagyok és várom a PM-et!  *-*

Vas. Júl. 10, 2016 8:09 pm
Vendég
Vendég

Üdv mindenkinek!

Kiadó két játékom, ugyanis szeretném elindítani szerteágazó üzleti tevékenységemet a városban. Jöhet bárki bármivel, akár ismerkedős vagy régről ismerős plottal, még fogócskázni is hajlandó vagyok, de persze az információ árusításnak örülnék a legjobban. Ha felkeltettem az érdeklődésed, vágj hozzám egy akármit, azt talán észreveszem.

Pént. Júl. 08, 2016 12:26 pm
Vendég
Vendég

Csak én. Csak most. Csak egy játékra. Valaki?

Hétf. Júl. 04, 2016 3:38 pm
Vendég
Vendég

Keresnék Nati énemnek egy-két játékpartnert, a játék komolytalanságának vagy komolyságának határa a csillagos ég, mindegy milyen nemű, fajú, kinézetű vagy. Csak dobd fel az életem.*-* És csak egy téglát kell hozzám vágni. Ha muszáj, akkor a pm-el is beérem felkérésként.Rolling Eyes

: :

Foglalkozás :
╵i hunt╶

Szer. Jún. 29, 2016 9:24 pm
wendigo: veszélyes kannibál, kit vérszag fog körbe

Én is eladnám magam egy-két játékra, lehet bátran írni, én egyáltalán nem harapok *-*

everyone is a little broken inside
Felhasználó profiljának megtekintése

Kedd Jún. 28, 2016 7:40 pm
Vendég
Vendég

Sziasztok! O.O
Szándékosan nem írtam rá senkire, az előttem lévőkre, ugyanis nem egy hétköznapi karakterrel jelentkezek játékra. Aki benne van egy beteg játékban, egy beteg emberrel az írjon rám nyugodtan! (még van 1 kiadó játékom; pár nap múlva utazom el, de valószínűleg a nyaralóhelyemen is születik majd egy-két reag).
Szeretettel, vodkával a kézben várom a jelentkezőt/jelentkezőket.
Csók;
- A.

ELKELTEM! Nagyon köszönöm!! úúú

Hétf. Jún. 27, 2016 8:18 pm
Vendég
Vendég

Kukucs! *-*

Banshee kiadó egy-két játékra - végre szeretném felpörgetni a karakterem életét, szóval várom a jelentkezőket. Sok mindenre vevő vagyok, akár még őrültségekre is. A részleteket majd pm-ben lerendezzük. :3:

Hétf. Jún. 27, 2016 7:34 pm
Vendég
Vendég

Sziasztok! *-*
*kitárja a karjait, letérdel*
Egy-két játékot vállalok, végül is szinte bármilyen témában. A részleteket pömö-ben megbeszélhetjük. :3: Várom a jelentkezőket! úúú
U.I.: Betty-vel meg még tudom, hogy van egy-két tartozásom, de hamarosan azokat is törlesztem! Wink

Csüt. Jún. 23, 2016 7:25 pm
Vendég
Vendég

Újra itt! O.O Bevallom, eltűntem egy hosszabb időre amit nagyon sajnálok, de most már itt vagyok, feltöltődve, és mivel a régi játék szálakból roppant kevesen maradtak meg, ezért újra játszó társakat keresnék magamnak. Smile Mindenben szívesen benne vagyok, csak dobj meg egy üzivel. Ölelgetős

Többszörösen is elkeltem. úúú

Hétf. Jún. 20, 2016 9:48 pm
Vendég
Vendég

Nos, túl vagyok a vizsgáimon cheers szóval felszabadult pár hely a játéklistámon. Very Happy Ahogy azt előbb is írtam, szinte mindenféle játékba benne vagyok, csak dobj meg egy PM-el és a tiéd vagyok. Very Happy

Vas. Jún. 12, 2016 4:26 pm
Vendég
Vendég

Nos, akkor én is egy játszópajtit keresnék! Helló A karakterem nyitott szinte mindenféle játékra, szóval írj nyugodtan bármi is jusson eszedbe. Vagy esetleg, ha nincs ötleted, de szeretnél velem játszani, akkor együtt kiötlünk valamit. (20.ig nem leszek a legaktívabb hsz-ek írásában, ugyanis még tart a vizsgaidőszakom, de megteszem a tőlem telhetőt. Felmerül a kérdés, hogy miért nem vártam már meg azt a pár napot és csak utána alkottam meg ezt a karaktert. Ha eszembe jut valami, muszáj vele valamit kezdenem, mer nem hagy addig nyugodni.)  lol!

Egyelőre egy játékkal megelégszem, szóval elkeltem.Very Happy

Hétf. Május 30, 2016 2:25 pm
Vendég
Vendég

Szóval... az az igazság, hogy halványlila gőzöm sincs arról, hogy ki kelt el, vagy ki nem, tehát most én is ide vésem a nevemet (CORTEZ - itt is van :3: ).
Ladies & Gentlmen ez egy nyílt felhívás keringőre!

A lehetőségeim korlátozottak, ugyanis az Eichen ház barátságos és szívmelengető környezetében, a gumiszobák egyikében nyaralok hesszelek hűsölök tartózkodom éppen.
Látogatókat és bentlakókat várok, leginkább *-*
Illetve szóba jöhet még múltas játék, ha gondolod^^

Hint/easter egg: a canon leírás szerint a vadászok már eléggé régóta kézre akarják keríteni a kisasszonyt, továbbá vérfarkas berkekben is meglehetősen hírhedté válhatott, lévén saját kezűleg végezte ki a saját falkáját - hopsz 00
Várom a bátor áldozatokat önkénteseket :nyal: aww

: :

Foglalkozás :
singer, dancer, student

Vas. Május 29, 2016 7:21 pm
vérhiéna: bestia, kinek vihogása egész az égig száll

Vihető vagyok még egy játékra, egy pm az ára Wink

I might be sweet, but I can bite too
Felhasználó profiljának megtekintése

Szomb. Május 28, 2016 8:36 am
Vendég
Vendég

Első játék, valaki? Helló O.O

Kedd Május 24, 2016 6:25 pm
Vendég
Vendég

Első játékom kiadó.

Jelzem, ET olvasása szigorúan ajánlott a játékstílusom és a szövegbéli hullámok miatt. Nem átlagos módon írok és játszok, ami másnak kellemetlen, szégyenítő írás, az nekem alap.
Nem kell berezelni, nem harap meg a betűm de ha élénk fantáziád van, akkor kéretik tényleg elolvasni.

Köszönöm.

Kedd Május 24, 2016 3:40 pm
Vendég
Vendég

HIRDETÉS:
Egy, a harmincas évei legelején járó jóképű vércicaaa keresi játszótársát!
Hajlandó elvállalni egyszerre több játékot is, többféle színben és témában!

Kikötés: ne siettesse senki, mert az ihlet fogyó eszköz, és az újabb szállítmány érkezése eltarthat egy darabig!
Érdeklődni lehet PM-ben, chaten és még ezer más módon.
úúú úúú úúú úúú

Szer. Május 18, 2016 8:40 pm
Vendég
Vendég

Első játékom eladó! Mindenkinek örülök, szóval, ha kellene valakinek egy lelkibeteg kanima...PM! Razz

Sponsored content

Játszótársat keresek!
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Üvegházak
» Las Vegas külterülete, egy útszéli benzinkút a sivatagban, a várostól nem messze.
» Rocksolid
» Útszéli motel