• Nem minden szörny tesz szörnyűségeket.•
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki.

oldalunk videója
esküszünk, hogy rosszban sántikálunk

légy üdvözölve
a győztes mindig egyedül van

Beacon Hills sosem a nyugodtságáról volt igazán híres. A természetfelettiektől nyüzsgő városka ezer meg ezer meglepetést tartogatott mindig is a lakosai számára. Sosem tudhattad előre, hogy mi lapul meg a sötétben és mi feni rád a fogát talán a saját szobád rejtekében. S most a város újra a feje tetejére áll. Nagy a kavarodás, különböző korok szülöttei vegyülnek egymással, magukkal hozva valami rémisztőt, fenyegetőt. Ismeretlen fenevadakat, amik létezéséről az elmúlt évszázadban aligha hallhatott valaki. Senki sincs biztonságban. Senki sem menekülhet. Vagy te talán boldogulnál? Lépd át városunk határát és deríts fényt mindenre. Neked talán lehet némi esélyed.

Oldalunk alapítása: •• 2012.06.17

jelentkezz be
Mutasd meg valódi éned
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
kischat
ne menj jégre, s el nem esel

Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 37 aktív, elfogadott karakter
Vérfarkas
0
Ember
9
Diclonius
2
Goblin
0
Hellhound
1
Vadász
5
Hibrid
2
Incubus
2
Kitsune
2
Vámpír
3
Warlock
3
Wendigo
3
Vérhiéna
2
Vérjaguár
3
él ebben a sötét világban...

Karmolás nyomok
Természetfeletti itt járt, nézd meg mit hagytak nekünk.

☇ Hírek

Yesterday at 9:31 pm
☇ Elkelt!

Yesterday at 8:07 pm
☇ cain & dan

Yesterday at 3:14 pm
☇ Dante && Stella

Yesterday at 1:20 pm

Beacon Hills lelkei
Lények az árnyékban
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Share | 

Theo Raeken

Vas. Júl. 19, 2015 4:22 pm
Vendég
Vendég

Theo Raeken

every miracle is true... Külsőm: A külsőmre vagy kíváncsi? Miért nem ezzel kezdted? A hajam dús és olyan gesztenyebarna vagy milyen színű, de gyakran látszik szőkének, nem tudom miért. Szemem szürkés, bár van aki kéknek, zöldnek, de olyan is van aki barnának látja. Szerintem egyértelműen szürke. Az olyan különleges szín és szeretem is. Az arcom többi rész hát....eléggé érdekes. Ha teljesen le van borotválva az arcom akkor olyan vagyok, mint valami kamasz, de ha már egy kis borosta is megjelenik rajtam akkor meg mint valami húszon valahány éves.  A mosolyom valami elképesztő. Olyan barátságosan tudok mosolyogni, mint senki más. Nem tudom, hogy ez a szép egyenesen álló, hófehér fogaim vagy a genetika miatt van, de egy mosollyal bárkit leveszek a lábáról. Az arcomon kívül nem sok minden maradt, amiről beszámolhatnák. Rengeteget edzek és meg is látszik rajtam. Minden izmom jól ki van dolgozva és vérfarkas erő nélkül is sok emberrel el tudnék bánni.
Belső: Nagyon kevesen ismernek engem belülről. Rengeteg maszkom és mindegyiket fel is veszem. Van akinek a barátságó jófiú oldalamat mutatom. Olyankor mindenkivel rendes vagyok és segítőkész. Ez csak, azért van hogy bejuthassak Scott falkájába, hogy miért szeretnék bekerülni? Falkában erősebbek vagyunk....na meg persze van más tervem is, de az egyenlőre titok. Van egy nem túl jó oldalam is, ugyanis titokban a dokikkal vagyok. Tudok fenyegető hangnemben is beszélni nem csak kedvesben. Rafinált is tudok lenni, Donovant is sikerült ráuszítanom Stilesra. Ő az egyetlen, aki nagyon nem bízik bennem, szóval könnyebb lenne, ha eltűnne a képből.
listen to my story...
8 évvel ezelőtt
Talán negyedikes voltam mikor ez történt. Ugyan olyan hétköznapként indult, mint a többi. Korán csörgött az ébresztő a suli miatt. Kómásan keltem ki az ágyból és indultam el a fürdő felé. Menet közben nagyot ásítottam és megtöröltem a szemem. Bementem a fürdőbe és becsuktam magam után az ajtót. Gyorsan lekaptam az alvós boxerem majd beálltam a zuhany alá. Mindig is imádtam zuhanyozni, mert felfrissít. Amint végeztem a tisztálkodással kiszálltam és megtörölköztem. A hajamat is beállítottam már akkor is, mert egy negyedikesnek is jól kell kinéznie. A derekam köré tekertem a törölközőt és úgy mentem vissza a szobámba. Felöltöztem és felkaptam az iskolatáskám a bal vállamra. Kimentem a házból és pont akkor ért oda az iskolabusz. Felszálltam rá és hátramentem Scotthoz. Folyton együtt lógtam vele és Stilessal.
- Szia.-
- Szia.- Köszöntünk egymásnak Scottal a közös titkos kézfogásunkkal. Stiles ezen a napon kocsival ment suliba. Igaz, hogy nem valami gyors a sulibusz, de ekkor hamar odaértünk. A suliban is csak az átlagos dolgok történtek az ebédig. Sorban álltam a kajáért és mikor megkaptam mentem a bandánk szokásos asztalához. Még csak Stiles ült ott, aki tiszta izgatott volt.
- Képzeld Theo, ma eltűnt egy végzős srác. - Meglepetten néztem Stilesra majd tovább folytattam az étkezést. Sosem érdekelt, hogy mi van az idősebb palikkal, szóval ez sem nagyon izgatott fel.
- Na és? Majd előkerül. - Ettem tovább és közben Scott is megérkezett ,de nem szólt semmit, hanem figyelte a beszélgetésünket.
- Mit szólnátok hozzá, ha megkeresnénk? Nekem már ötletem is van, hogy hol lehet. - Mindketten Scottra néztünk, hogy neko hogy tetszik az ötlet. Amolyan vezető féleségünk volt már akkor is.
- Felőlem mehetünk. - Megvonta a vállát és evett tovább. Nekem semmi kedvem nem volt hozzá, de nem akartam egyedül otthon ülni suli után, szóval mentem velük. Stiles gyors léptekkel haladt, mi meg ráérősen követtük őt. A közeli erdőbe mentünk és találtunk ott egy régi faházat. Olyan volt, mint a horrorfilmekben.
- Biztos be akarunk menni? - Kérdeztem és nem, azért mert annyira félős voltam, hanem...mert csak.
- Igen. - Mondta Stiles és nagyot nyelt majd belépett a házba. Mi is bementünk utána.
- Nem hiszem, hogy itt van. - Mondtam és mindannyian szétszéledtünk. Én egy régi poros nappaliba mentem. Nem is tudom, hogy kerülhette el a figyelmemet először, de pár pillanat alatt észrevettem és hatalmasat ordítottam. Vagyis akkor még nem kezdődött el a mutálás, szóval inkább sikítás volt az. Azért sikítottam, mert megtaláltam az eltűnt fiút, de nem is akár hogy. Szét volt marcangolva, mintha valami farkas tépte volna szét. Mai ésszel tudom, hogy egy vérfarkas volt, de akkor még nem voltam benne biztos. A többiek azonnal odarohantak és lesokkoltak.
- Stiles te láttál már ilyet? - Kérdeztem, hisz azt gondoltam, hogy az apja rendőr, szóval a fiú is biztos sok ilyesmit látott már.
- Még soha. - Mondta és mindannyian levettük a tekintetünk a hulláról.
- Szóljunk valakinek? - Kérdezte Stiles.
- Nem, szerintem nejünk el és soha ne beszéljünk erről. - Mondnta Scott és elindult kifelé. Nem értettem, hogy miért nem szólunk senkinek, hisz nem eshet bajunk belőle, de biztos azért tettük, mert végre volt valami komolyabb közös titkunk vagy ki tudja. Ezek után nem nagyon beszéltünk többet erről az esetről, de nem ez volt az egyetlen furcsaság kölyökkorunkban.

Vissza az elejére Go down

Szer. Júl. 22, 2015 9:26 pm

you passed the test

Jaj te kis mazsidrazsi! Te vagy az egyik legrejtélyesebb karakter számomra. Mindenféle tekintetben. Ott van a sorozat és itt van az oldal. Egyszerűen imádlak. A lapod most már olyan amilyennek lennie kell. Jó néhol akadnak benne kisebb-nagyobb elgépelések, elírások, de ettől eltekintve tetszik. Úgyhogy Admini jogomnál fogva üdvözöllek a csapatban, mivel elfogadom a lapodat. Sipirc foglalózni aztán pedig játszani Wink

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://farkasborben.hungarianforum.net

Theo Raeken
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal