• Nem minden szörny tesz szörnyűségeket.•
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki.

oldalunk videója
esküszünk, hogy rosszban sántikálunk

légy üdvözölve
a győztes mindig egyedül van

Beacon Hills sosem a nyugodtságáról volt igazán híres. A természetfelettiektől nyüzsgő városka ezer meg ezer meglepetést tartogatott mindig is a lakosai számára. Sosem tudhattad előre, hogy mi lapul meg a sötétben és mi feni rád a fogát talán a saját szobád rejtekében. S most a város újra a feje tetejére áll. Nagy a kavarodás, különböző korok szülöttei vegyülnek egymással, magukkal hozva valami rémisztőt, fenyegetőt. Ismeretlen fenevadakat, amik létezéséről az elmúlt évszázadban aligha hallhatott valaki. Senki sincs biztonságban. Senki sem menekülhet. Vagy te talán boldogulnál? Lépd át városunk határát és deríts fényt mindenre. Neked talán lehet némi esélyed.

Oldalunk alapítása: •• 2012.06.17

jelentkezz be
Mutasd meg valódi éned
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
kischat
ne menj jégre, s el nem esel

Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 43 aktív, elfogadott karakter
Vérfarkas
1
Ember
9
Diclonius
3
Goblin
0
Hellhound
1
Vadász
6
Hibrid
4
Incubus
2
Kitsune
3
Vámpír
3
Warlock
3
Wendigo
3
Vérhiéna
2
Vérjaguár
3
él ebben a sötét világban...

Karmolás nyomok
Természetfeletti itt járt, nézd meg mit hagytak nekünk.

☇ Selena Gomez

Vas. Szept. 17, 2017 4:04 pm
☇ Once upon a time... Kai & Ave

Szomb. Szept. 16, 2017 5:15 pm
☇ Colors Of Seattle

Vendég

Szomb. Szept. 16, 2017 4:13 pm
☇ Nem vagyok itt!

Szomb. Szept. 16, 2017 3:15 pm

nyerteseink
gratulálunk a nyár legjobbjainak!

Stella

Argent
női karakter
Mortdecai

Wolsey
férfi karakter
Sheilah

Blackwood
előtörténet
Tamera

Wentz
művész
Ashley

Wilkinson
bohóc
Malachai

King
rosszfiú
Hurricane

Bartholomew
szépség
Stella &

Ashley
párkapcsolat
Daria &

Dante
játék
Hazel &

Stella
őrangyal
Beacon Hills lelkei
Lények az árnyékban
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Share | 

Lys-drága veszedelmesen bonyolult kapcsolatai

:: Egyéb

Vas. Júl. 26, 2015 10:34 am
Vendég
Vendég

Lysander Eric Hartnett

You know dude, it 's so hard to be human
Tudtad-e, hogy...?

ㄨ A teljes neve Lysander Eric Hartnett?
ㄨ A családtagjai Lys-drágának nevezik?
ㄨ Játszik a lacrosse iskolai csapatban?
ㄨ Van egy ikertestvére és egy nővére is?
ㄨ Még sosem volt igazán szerelmes?
ㄨ Ha valaki mérges rá, akkor mindig az egész nevén szólítja?
ㄨ Szereti a kihívásokat?
ㄨ Kék-mániája ellenére más színű ruhadarabokat is hord?
ㄨ Tud makacs is lenni ha nagyon akar?
ㄨ Életcéljai közé tartozik az, hogy orvos legyen?
ㄨ Imádja a japán kultúrát?
ㄨ Ha van ahová mindenáron el akar utazni az Tokió?
ㄨ Kutyapárti, de a macskákat se dobná ki a házból?
ㄨ Nem mondanád meg róla, de tulajdonképpen biszexuális?
ㄨ Titkolózásban verhetetlen?
ㄨ Az édesanyjától megtanult zongorázni, de sosem dicsekszik?
ㄨ Imád rajzolni és a jegyzetei tele vannak figurákkal?
ㄨ Ha teljes őszinteséget vársz, rossz Hartnett-nél kopogtatsz?
ㄨ Nem hazudós, hanem csak szereti szépíteni a helyzetet?
ㄨ Hatalmas a fantáziája, de sosem próbált meg könyvet írni?
ㄨ Féltékeny a levegőre?
ㄨ Legtöbbször a könyvtárban tartózkodik?
ㄨ Ha leitatod kiönti neked szívét, lelkét és őszinteséget kapsz?
ㄨ Gitáron bármikor, bárkinek játszik ha esélye van rá?
Kapcsolataim

Let's talk about us

Lover
Sharon Collins

I look pretty all the time, I don't need makeup.Lelki társak. Kezdetben úgy hittem az a leghelyesebb ha távol tartom magam tőled. Hogy az a legjobb nekem ha utálsz engem. De rá kellett jönnöm, hogy amit akkor tettem veled, vagyis pontosabban tettünk, nem volt annyira a teljes világom elleni összeesküvés. Nem csaptam be magam, téged sem csaptalak be, mert igazából azt akartam, hogy köztünk minden megtörténjen ami megesett. Tudom, hogy szeretsz, ezt eléggé nyilvánvalóan a tudtomra adtad. Én azonban nem tettem semmit sem. Pontosabban azért, nem tettem semmit sem, mert... Tetszel, nem tudom, hogy szerelmes vagyok-e, de tetszel.

KERESZT VEZETÉKNÉV
Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg
Enemy/Lover/Friend/Family

KERESZT VEZETÉKNÉV
Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg

KERESZT VEZETÉKNÉV
©

Név & Lysander

Kapcsolatunk titulusa egy vagy két szóban: Szöveg ide a kapcsolatunkról.
A lista amiből választhatsz magadnak titulust ha nincs ötleted:
Barátokhoz: Lelki társ, Haver akivel bulizunk, Haver akivel együtt piálunk, Elválaszthatatlanok vagyunk, Bajtárs, Akivel őrültségeket csinálok, Közeli barátok, Gyerekkori barátok, Hamis barátok, Ismerős, Ellenséggé vált, Családi barát.
Ellenségekhez: Fél tőlem, Félek tőle, Halottan akar látni, Halottan akarom látni, Irigység, Nem kedvel, Nem kedvelem, Pletykaterjesztő, Barát ellensége, Barátságos riválisok, Igazi riválisok, Gyűlölt, Ellenség a szeretőm, Gonosz ex.
Szerelmekhez: Jelenlegi, Ex, Tiltott szerető, Flörtpartner, Szexpartner, Egy éjszakás kaland, Vonzódás, Szerelmes belém, Szerelmes vagyok belé, Megszállottság, Lelki társak, Kavart érzelmek.

A listáért köszönet gazdy @t specto

Kód:
<center><link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Oswald' rel='stylesheet' type='text/css'><div style="width: 306px; background-color: #26393D; padding: 15px; "><div style="width: 280px; font-family: arial; font-size: 10px; line-height: 100%; text-align: justify; background-color: #fff; padding: 10px; border: 3px double #283D56;"><link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Poiret One' rel='stylesheet' type='text/css'><div style="font-family: 'Poiret One', cursive; letter-spacing: 0px; font-size: 15px; text-align:center;text-shadow: #000 1px 1px 1px; color: white; margin-top: -24px; ">You know dude, it 's so hard to be human</div><div style="width: 280px; text-align: center; font-family: 'Oswald', sans-serif; font-size: 20px; line-height: 100%; letter-spacing: -1px; color: #000; text-transform: uppercase; padding-bottom: 5px;">
Név & Lysander</div>
[justify][color=#000000][i]Kapcsolatunk titulusa egy vagy két szóban:[/i] Szöveg ide a kapcsolatunkról.[/color][/justify]
</div></div></center>

A hozzászólást Lysander Hartnett összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 02, 2015 10:44 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Vas. Aug. 02, 2015 9:44 am
Vendég
Vendég

Sharon & Lysander

Kapcsolatunk titulusa egy vagy két szóban: Lelkitársak  úúú Tudom, hogy szeretsz, tudod, hogy szeretlek. Ezzel azt hiszem mindent elmondtam  aww
Vissza az elejére Go down

Lys-drága veszedelmesen bonyolult kapcsolatai
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal