• Nem minden szörny tesz szörnyűségeket.•
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki.

oldalunk videója
esküszünk, hogy rosszban sántikálunk

légy üdvözölve
a győztes mindig egyedül van

Beacon Hills sosem a nyugodtságáról volt igazán híres. A természetfelettiektől nyüzsgő városka ezer meg ezer meglepetést tartogatott mindig is a lakosai számára. Sosem tudhattad előre, hogy mi lapul meg a sötétben és mi feni rád a fogát talán a saját szobád rejtekében. S most a város újra a feje tetejére áll. Nagy a kavarodás, különböző korok szülöttei vegyülnek egymással, magukkal hozva valami rémisztőt, fenyegetőt. Ismeretlen fenevadakat, amik létezéséről az elmúlt évszázadban aligha hallhatott valaki. Senki sincs biztonságban. Senki sem menekülhet. Vagy te talán boldogulnál? Lépd át városunk határát és deríts fényt mindenre. Neked talán lehet némi esélyed.

Oldalunk alapítása: •• 2012.06.17

jelentkezz be
Mutasd meg valódi éned
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
kischat
ne menj jégre, s el nem esel

Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 37 aktív, elfogadott karakter
Vérfarkas
0
Ember
9
Diclonius
2
Goblin
0
Hellhound
1
Vadász
5
Hibrid
2
Incubus
2
Kitsune
2
Vámpír
3
Warlock
3
Wendigo
3
Vérhiéna
2
Vérjaguár
3
él ebben a sötét világban...

Karmolás nyomok
Természetfeletti itt járt, nézd meg mit hagytak nekünk.

☇ Hírek

Yesterday at 9:31 pm
☇ Elkelt!

Yesterday at 8:07 pm
☇ cain & dan

Yesterday at 3:14 pm
☇ Dante && Stella

Yesterday at 1:20 pm

Beacon Hills lelkei
Lények az árnyékban
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Share | 

Scott McCall

Kedd Aug. 04, 2015 7:43 pm
Vendég
Vendég

Scott McCall

every miracle is true... Jellem: Hűséges. Ha valaki, hát akkor ő biztosan mindig kitart a társai mellett. Sosem szúrná őket hátba, inkább megpróbálna tenni valami az ellen, hogy az illetőnek bármi baja essen. Hamar köt barátságokat, ebből kifolyólag igyekszik ezeket a kapcsolatokat megvédeni, megerősíteni és persze megbízni azokban a személyekben akikkel valamilyen szinten, de kapcsolatba került. Természetesen mindig akadnak olyan személyek, akik őt nem kedvelik az elején, de utána, amikor jobban megismerik, kiderül róla, hogy milyen is valójában. Ilyenkor ezek a személyek jó értelemben, de csalódnak benne és rájönnek, hogy igazából ezerszer jobb a barátjának lenni, mint az ellenségének. Különben nagyon ragaszkodó tud lenni, nagyon nehezen engedi el a régi megszokott dolgokat, de mindig igyekszik nyitni az új dolgok felé. Bárki azt mondhatná, hogy ez a látottak alapján nagyon is könnyen megy neki, de ez nincs így. A lelke mélyén mindig maradni fog egy nyílt seb, ami sosem gyógyul be teljesen.
Okos. Tény, hogy neki nincsenek olyan jó ötletei és tervei, mint például Stiles-nak, de ettől függetlenül ha akar és odateszi magát könnyen megtanulhat dolgokat. Azokat természetesen megjegyzi és igyekszik nem elfelejteni. De ha a szerelemről van szó, természetesen a koncentrációs képessége elgyengül, ez megmutatkozik rajta és ha éppen olyan helyzetben van, akkor semmi sem jut az eszébe. Mindenek előtt azonban igyekszik mérlegelni és mindenki számára a legmegfelelőbb döntést hozni, legyen szó életről, halálról, szerelemről vagy például arról, melyik egyetemet válassza a továbbiakban. Tisztában van a saját korlátaival és határaival, jól ismeri önmagát vagyis inkább igyekszik, de sokszor nem csak másnak, hanem még önmagának is képes meglepetéseket okozni. Azonban ha arról van szó mikét lepjen meg másokat, na abban biztosan verhetetlen! Az ellenfelei vagy ellenségei is gyakran alábecsülik őt, ez azért lehet, mert visszafogja magát. Nem mindig mutatja meg az igazi erejét és ebből történhet meg az, hogy mások alábecsülik és nem ismerik őt ki igazán. Ezzel persze neki, sosem volt problémája.
Bátor. Elmondhatjuk, hogy amin eddig keresztül ment az nem egy tündérmese, hanem egy igazi rémálom. Ha eddig nem lett volna helyén a szíve, felvette volna a nyúlcipőket, már nem tartana itt, a barátai közül sem élnének annyian amennyien most. Persze nem azt mondja, hogy neki köszönhetik az életüket, hanem azt, hogyha nem lett volna bátor, akkor mindegyiküket elvesztette volna egytől egyig és ezalatt természetesen a halálukat érthetjük. Szembe szállt már a legelképzelhetetlenebb teremtményekkel is, például a berserkerekkel, ha tőlük nem riadt meg, akkor úgy érzi amitől megriadna az nem most fog bekövetkezni. Természetesen nem ők az egyetlen probléma, mert rengeteg dologgal kellett szembenéznie eddig, az első szerelme elvesztésével, Stiles nogitsune énjével, Jackson kanimaként való tetteivel és nem utolsó sorban a Rettegés Orvosaival. Ha az inába szált volna a bátorsága, feladta volna a küzdelmet, most mind halottak lennének, vele együtt. Persze ha a szerelemről van szó, akkor már kevésbé ilyen bátor. Mindig szüksége van ilyen téren egy kis noszogatásra, biztatásra valaki részéről. De ha egyszer megnyílik és bevallja a szeretett lánynak, hogy szereti, onnantól már nem tart semmitől sem. Tehát az ami őt élteti az a szeretet, ez adja minden erejét és bátorságát.
Önzetlen. Gyakorta fordul mások felé, elsősorban igyekszik valami jót cselekedni, ami nem a saját magának hasznos, hanem valaki másnak. Sosem tesz meggondolatlanul ígéreteket, de ha egyszer valamit megígért, akkor azt tényleg be is tartja s, véghez is viszi. Ő alapjáraton az a tipikus jó fiú, mindig is a jó oldalt szolgálta, ezután szintén azt fogja. Legalábbis igyekszik és minden erejével azon van, hogy akin tud, azon rögvest segítsen. Sosem helyezi mások problémái elé a sajátját, ebből gyakorlatilag az szokott következni, hogy a saját teendőiről – érthetjük ezalatt az aznapi olvasnivalót a tankönyvből – teljesen megfeledkezik vagy lemond. Tehát mindenképpen észre vehetjük, hogy előbb tartja fontosabbnak az embertársain való segédkezést, mint azt valamit önmagáért is tegyen. Persze megvannak neki a saját álmai, amiről nem mindig beszél, de ha a sors nem úgy hozzá, hogy ezek az álmok valóra váljanak, akkor mindent felad a barátai érdekében, pontosabban azért az összetartásért és segítségért, amire nekik éppenséggel pont szükségük van.

Kinézet: Mit is szeretnél tudni a külsőmről? Bárcsak a fejedbe látnék és megmondhatnám, hogy téged nem érdekel az én hosszú monológom arról mennyire látszom esetlennek vagy sem, mert te másra vagy kíváncsi. Ha együtt nézünk a tükörbe, akkor látod, hogy látszólag mennyire átlagos vagyok, hisz többnyire ugyanolyan pulóvert, inget vagy pólót hordok, mint bárki más. Tehát nem kell félned, eszemben sincs felvenni még a vicc kedvéért sem egy lány spagettipántos topját. Szóval teljesen megnyugodhatsz, nincsenek ferde hajlamaim és hűen megőrzöm a pólóim viseletét. Igen, most következik tehát a te véleményed szerint az arcom. Mit ne mondjak, ugyanolyan ovális formájú mint a tiéd, talán annyi különbséggel, hogy nekem sokkal több arckifejezésem van, mint neked. Eddig persze nem dicsekedtem vele, de elhiheted, hogy az örömtől egészen a búskomorig tudom változtatni az arcmimikámat. Tudom neked is vannak arckifejezéseid, különben most nem néznél rám ilyen irtózatosan kíváncsian. Érdekel a folytatás ugye? Nem? Igen? Lényegében teljesen mindegy, mert én úgyis elmondom, hogy neked mit kell látnod. Ha már a látásnál vagyunk akkor észre veheted, hogy engem is betehetsz a barna hajú és barna szemű ismerőseid gyűjteményébe, persze vérvörössé csakis akkor válik ha... Nem számít csak az, hogy ne hidd azt ettől ugyanolyan vagyok, mint a többi ismerőseid. Én igenis különbözöm tőlük, már ha azt vesszük figyelembe mennyire eltérő a bőrszínem másokétól. Ha nem muszáj akkor feleslegesen nem barnítom le a bőrömet, a hátamat meg pláne nem. Kisebb koromban sikerült úgy leégnem, hogy napokon át ne tudjak rendesen aludni, azóta ha kell tízszer is megfontolom megéri-e nekem lebarnulni vagy sem. Gondolom most már elkezdtél kíváncsiskodni arról vajon hol foglaltam helyet a tornasorban. Én szívem szerint mindig hátra álltam volna, de már akkor kilógtam a sorból. Magas vagyok, ez tény. Hiszen te is látod, a 150 centit már régen elhagytam és nem hasonlítok egy kisfiúra sem. Felnőttem. Igen ezzel magyarázhatnám a 178 körüli magasságot. Bár az őszintét megvallva nagyon régen méretkeztem, lehet több vagyok. Nem tudom. Hogy hány kiló vagyok azt ne kérdezd. Úgysem mondanám el, mert az rám tartozik és rajtam kívül senki másra. Még az olyan kíváncsiskodó személyiségűekre sem mint amilyen te vagy. Igen, igen, igen. Szinte mindenről beszéltem csak arról nem, hogy miért látni engem majdnem mindig ugyanazokban a színekben. Kék. Fekete. Fehér. Sötétzöld. Szürke. Hát azért mert ezek a kedvenc színeim és általában ezek közül a színek közül választok. Amelyikhez éppen kedvem támad. De vigyázz! Jaj neked ha ne adj Isten lila színű inget szándékoznál rám adni. Azt nem szeretem. Remélem ezt megjegyezted és nem kell tovább folytatnom a magamról elmondottakat. Oh, hogy meggondoltad magad? Nem éred be ennyivel ugye? Sejtettem. Tehát beszéljünk azokról a nyilvánvaló dolgokról, amiket hátra hagytam. A tetoválásom, amit annyira nézel a bal karomon és nem tudod megérteni a lényegét. Neked csak egy körkörös forma lehet és semmi több, nekem egy nyílt sebet, ami emlékeztet. Gondolom nem csak ezt vetted észre, hanem az arcomon lévő heget is, ezt gyerekkoromban szereztem, szóval elhiheted, hogy már gyerekkoromban is mozgalmas életem volt, szó szerint.
listen to my story...
Cím: Ámulatba ejtő gondolatok
Zene: Open heart
Idézet: "Igaz szerelem az, amikor nem várunk semmit sem cserébe." - Antoine de Saint-Exupéry
Megjegyzés: Az a tipikus miért nincs befejezve érzés kerít majd a hatalmába. (Igen, a játéktérre vár a folytatás.)

Egyetlen egy cél lebegett a szemeim előtt, mégpedig az, hogy boldoggá tegyem őt. Ámulatba ejt, ha van aki minden apró meglepetésnek képes örülni akkor az minden kétséget kizáróan Kira. Nem tudom milyen érzések kavaroghatnak benne, de az bizonyos, hogy valami rossz és ezt érzem. Tény, hogy a rengeteg történés után ami velünk megesett én sem tudnék boldog lenni. Mondhatnánk akár azt is kész őrültekháza az életünk, nap, mint nap olyasmi történik velünk, ami egy normális életben aligha történne meg. Normális? Úgy értem átlagos, amiben nem kell megmenteni az ember barátját a gonosztól, ami mindenféle arcban jelentkezhet most már. Ott volt például a legelső naptól fogva amint az életem szó szerint a feje tetejére állt, Peter Hale. Peter-ről például nagyon nehezen derült ki, hogy ő volt az az alfa aki átváltoztatott. Róla tudni kell, hogy bosszúszomjas és hataloméhes, neki még a család sem érhet sokat, ha képes volt megölni Derek nővérét Laura-t. Bár gondolom nem kíváncsi senki sem a részletekre, hanem jobban érdekli az mégis mit keresek vagy éppen akarok Kira-tól. Ha nem tudnád, de még nem is sejtenéd, akkor jobb ha most szerzel róla tudomást: szeretem. Lehet, hogy irtózatosan nehéz elhinni, hogy nekem is lehetnek gyöngéd érzelmeim azok után amik történtek, az a nem kevés haláleset, Allison halálával köztük kiszakított belőlem minden érzelmet. De elfogadtam, bármilyen hihetetlen, elfogadtam, hogy az elveszített barátainkat meg kell kellőképpen gyászolnunk a szívünk mélyén, azután pedig elengednünk. Bármennyire szeretnénk, az elhunytakat nem tudjuk visszahozni, de a szívünk mélyén tovább élnek és mindig ott vannak velünk. Hogy egészen pontos legyek, az efféle békés gondolatoknak köszönhetően, mostanában kevesebbszer esem pánikba vagy sokkos állapotba ha az a kifejezés jobban tetszik. Bár ugye most nem a rossz emlékeket szeretném a felszínre hozni, elvégre ez a nap, vagy akár nevezhetjük estének is a Kira-é. Ha azt szeretném, hogy legalább egy picit mosolyogjon, akkor nekem szintén boldognak kell lennem. Különben miként érezné mennyire szeretem őt? Tudom, néha elhallgatom és kevesebbszer mondom ki a szeretlek szót, de ettől még nem változnak meg az érzéseim. Nem akarom, hogy azt higgye csak úgy össze-vissza szórom őket a számból és nem gondolom komolyan azt amit neki mondok. Holott ilyesmiről szó sincs! Talán most bebizonyíthatom neki, hogy még a csontjaimban is azt érzem őt szeretem tiszta szívemből.
– Mondanom kell neked valamit Kira. – azzal megfogtam a kezét és a szemeibe néztem. Gondolom ilyenkor jönne az a jól ismert jelenet a filmekből, hogy megcsaltalak, szakítom veled, nem akarlak többé látni vagy valaki más szeretek és hasonló. A mi esetünkben azonban valami teljesen másról volt szó.
– Igen Scott? Hallgatlak. – az ilyen filmbéli esetekben, ha már itt vagyunk és éppen készülünk beismerni valami bűnt, a következménye biztosan az volna, hogy mi vagyunk a legrosszabb emberek a világon, a szeretett személy látni sem akar minket. De ha megint csak úgy szárazon bevallom neki, hogy szeretem, annak sok értelme ismét nincs.

Vissza az elejére Go down

Csüt. Aug. 06, 2015 11:12 am
Vendég
Vendég

you passed the test

Örülök, hogy végre te is megérkeztél, Szépszemű! Bizonyára nem mondok semmi meglepőt azzal, hogy már sokan vártak rád, így nem is nagyon tartanálak fel; foglalj pofit és menj játszani! Még csak annyit, hogy igazán ötletes volt a karakterlapod, a jellemrészt ügyesen kifejtetted, szépen bánsz a szavakkal, és látszik, hogy már nem most kezdted a 'szakmát'. Érezd jól magad nálunk! :nyal:

Vissza az elejére Go down

Scott McCall
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Peter McCall