• Nem minden szörny tesz szörnyűségeket.•
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki.

oldalunk videója
esküszünk, hogy rosszban sántikálunk

légy üdvözölve
a győztes mindig egyedül van

Beacon Hills sosem a nyugodtságáról volt igazán híres. A természetfelettiektől nyüzsgő városka ezer meg ezer meglepetést tartogatott mindig is a lakosai számára. Sosem tudhattad előre, hogy mi lapul meg a sötétben és mi feni rád a fogát talán a saját szobád rejtekében. S most a város újra a feje tetejére áll. Nagy a kavarodás, különböző korok szülöttei vegyülnek egymással, magukkal hozva valami rémisztőt, fenyegetőt. Ismeretlen fenevadakat, amik létezéséről az elmúlt évszázadban aligha hallhatott valaki. Senki sincs biztonságban. Senki sem menekülhet. Vagy te talán boldogulnál? Lépd át városunk határát és deríts fényt mindenre. Neked talán lehet némi esélyed.

Oldalunk alapítása: •• 2012.06.17

jelentkezz be
Mutasd meg valódi éned
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
kischat
ne menj jégre, s el nem esel

Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 43 aktív, elfogadott karakter
Vérfarkas
1
Ember
9
Diclonius
3
Goblin
0
Hellhound
1
Vadász
6
Hibrid
4
Incubus
2
Kitsune
3
Vámpír
3
Warlock
3
Wendigo
3
Vérhiéna
2
Vérjaguár
3
él ebben a sötét világban...

Karmolás nyomok
Természetfeletti itt járt, nézd meg mit hagytak nekünk.

☇ Dogs - Avery & Vulfia

Vas. Okt. 15, 2017 8:42 pm
☇ Poison After Dark

Vendég

Szomb. Okt. 14, 2017 8:34 pm
☇ Stells & Ash

Pént. Okt. 13, 2017 11:04 pm

nyerteseink
gratulálunk a nyár legjobbjainak!

Stella

Argent
női karakter
Mortdecai

Wolsey
férfi karakter
Sheilah

Blackwood
előtörténet
Tamera

Wentz
művész
Ashley

Wilkinson
bohóc
Malachai

King
rosszfiú
Hurricane

Bartholomew
szépség
Stella &

Ashley
párkapcsolat
Daria &

Dante
játék
Hazel &

Stella
őrangyal
Beacon Hills lelkei
Lények az árnyékban
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Share | 

Eden Williams

Szomb. Feb. 13, 2016 11:44 am
Vendég
Vendég

Eden Williams

every miracle is true... Nos, mit is mondjak magamról? Személy szerint az átlagba sorolnám magamat. 185 centi magas vagyok, izmos testalkattal, merthogy nem kell a szomszédba mennem izomért, hiszen van ám nekem rendesen. Kocka létemre nem is gondolnád mi?
A hajam gesztenyebarna és enyhény göndör, amit mindig rövidebbre vágatok, sosem hagyom megnőni. Íriszeim hasonló színekben pompáznak. Ruházkodás terén mindenevő vagyok, de nagy általánosságban a póló+farmer vagy ing+farmer kombókat részesítem előnyben sportcipővel megspékelve.

És most egy kicsit a jellememről. Nem vagyok tipikus társasági ember, általában visszahúzódok és amolyan csendes megfigyelőként tevékenykedek. Jófiú vagyok, nem szólok amíg nem kérdeznek, bár néha még akkor sem. Szabadidőmet a videójátékoknak és a programozásnak szentelem. Nem sok baráttal rendelkezem, de ők közel állnak hozzám és teljes mértékben megbízok bennük. Micsoda, hogy neked ez még nem elég? Hát, nem egyszerű így két percben mindent elmondani magamról, így azt tudom javasolni, hogy ismerj meg magad, és akkor megtudhatok milyen is vagyok én.
listen to my story... -Sajnálom…- Néztem őt ahogy elmegy, és vissza sem néz, és valahol mélyen egy kicsit megszakadt a szívem. ~Sajnálom~ hajtogattam továbbra is, már csak magamnak. Csak álltam ott és néztem bambán, fel sem bírtam fogni hogy mi történik. Pedig olyan jól ment minden. mi történt, hogy hirtelen ilyen lett? Mondjuk nem is tudom mit vártam, hiszen sosem volt erősségem a csajozás, nem tudom miből gondoltam hogy ezúttal sikerülhet… Még egy ideig néztem a távolba, várva hogy hátha újra felbukkan, de nem tette, így hát megfordultam és elindultam. Hazaérve szerencsére nem találtam senkit otthon, így nyugodtan elvágódtam az ágyamon és bámultam a plafont, már amennyire akkor nyugodt tudtam lenni, hiszen a dolog eléggé felzaklatott. ~Katherine…~ ízlelgettem, ismételgettem a nevét újra és újra, mintha ettől bármi is máshogy történt volna. Ő más volt, más mint a többi lány a környezetemben. Energikus és karizmatikus, teljesen lenyűgözött, és talán már kezdtem is érezni iránta valamit… ~Nem, Eden! Ő már elment!~ emlékeztettem magam. Csak forgolódtam az ágyban, nem tudtam mit kezdeni magammal, aztán gondoltam egyet, összepakoltam a cókmókomat és elmentem a közeli edzőterembe, így próbáltam meg elterelni a gondolataimat több-kevesebb sikerrel. Kinéztem magamnak egy szimpatikus boxzsákot és azon töltöttem ki a dühömet. Nem is tudom mire vagy kire haragudtam jobban. Magamra? Vagy csak a helyzetre? Nem tudtam eldönteni, mindenesetre a zsákot elég kitartóan püföltem, ami tőlem elég szép teljesítmény, lévén még egyszer sem voltam edzőteremben. Otthon edzegettem néha, de ennyi. Mikor megfelelőképpen kidühöngtem és kivagdalkoztam magam, hazamentem, a fejembe húztam a takarót és másnap reggelig fel sem keltem az ágyamból, bár jobban tettem volna, ha inkább ott maradok. A délelőtt egész tűrhetően telt, egészen addig amíg az udvaron bele nem botlottam a suli ügyeletes menőjébe, akinek természetesen első dolga volt belém kötni. -Hol hagytad a csajodat Williams?- vigyorgott rám, engem pedig elfogott az undor. Remek, már csak ő hiányzott a lelki békémhez. Gyanítom hogy látott minket valahol, vagy a kis talpnyalói láttak minket és már mentek is hogy elújságolják neki. -Semmi közöd hozzá Sam. Nem vagyok az a nagyszájú típus, inkább visszahúzódó vagyok és hasonló esetben valószínűleg már szó nélkül elslisszoltam volna onnan, de ezúttal mégsem tettem, meglepve ezzel saját magamat is. -Mi van, nem bírta a nyomi képedet és lelépett? végig a szemembe nézve felnevetett, az agyamban pedig kattant valami. -Fogd már be a pofádat!- üvöltöttem, miközben szó szerint rávetettem magam és bevittem neki egy jobbegyenest. Felálltam, megemeltem a kezemet, és csak annyit láttam, hogy az öklöm tiszta vér. Lenéztem a még mindig földön fekvő Sam-re, aki az orrát szorongatva jajjgatott és szitkozódott. Visszanéztem az öklömre és akkor tudatosult bennem, hogy a vér a kezemen Sam vére. ~Uramisten, mit tettem?!~ Felnéztem az iskola épületére, majd 180 fokos fordulatot vettem és rohanni kezdtem. ~Mindegy hol kötök csak, csak kerüljek minél messzebb…~

Vissza az elejére Go down

Vas. Feb. 14, 2016 8:55 pm
Vendég
Vendég

you passed the test

Kedves Eden!

Nem lett hosszú a karakterlapod, de nem éreztem hiányt semmiből, nem magyaráztad túl, de amit meg kellett tudni, azt pontosan megtudtuk. Tetszett az szj példád is, úgyis, ha nem elfogultan nézem, hiszen megtudtuk belőle, hogy változol te is, és igazán érdekel, hogy mi is váltotta ezt ki belőled. Nincs más hátra, mint foglald le a pofid, és irány játszani  *-*

Vissza az elejére Go down

Eden Williams
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» [Nova 3. kör] Tiffany Williams vs Askr
» Tiffany Williams