• Nem minden szörny tesz szörnyűségeket.•
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki.

oldalunk videója
esküszünk, hogy rosszban sántikálunk

légy üdvözölve
a győztes mindig egyedül van

Beacon Hills sosem a nyugodtságáról volt igazán híres. A természetfelettiektől nyüzsgő városka ezer meg ezer meglepetést tartogatott mindig is a lakosai számára. Sosem tudhattad előre, hogy mi lapul meg a sötétben és mi feni rád a fogát talán a saját szobád rejtekében. S most a város újra a feje tetejére áll. Nagy a kavarodás, különböző korok szülöttei vegyülnek egymással, magukkal hozva valami rémisztőt, fenyegetőt. Ismeretlen fenevadakat, amik létezéséről az elmúlt évszázadban aligha hallhatott valaki. Senki sincs biztonságban. Senki sem menekülhet. Vagy te talán boldogulnál? Lépd át városunk határát és deríts fényt mindenre. Neked talán lehet némi esélyed.

Oldalunk alapítása: •• 2012.06.17

jelentkezz be
Mutasd meg valódi éned
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
kischat
ne menj jégre, s el nem esel

Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 44 aktív, elfogadott karakter
Vérfarkas
1
Ember
9
Diclonius
3
Goblin
0
Hellhound
1
Vadász
6
Hibrid
4
Incubus
2
Kitsune
3
Vámpír
3
Warlock
3
Wendigo
4
Vérhiéna
2
Vérjaguár
3
él ebben a sötét világban...

Karmolás nyomok
Természetfeletti itt járt, nézd meg mit hagytak nekünk.

☇ December 24. (night)

Csüt. Dec. 14, 2017 7:49 pm
☇ Játszótársat keresek!

Csüt. Dec. 14, 2017 5:13 pm

nyerteseink
gratulálunk a nyár legjobbjainak!

Stella

Argent
női karakter
Mortdecai

Wolsey
férfi karakter
Sheilah

Blackwood
előtörténet
Tamera

Wentz
művész
Ashley

Wilkinson
bohóc
Malachai

King
rosszfiú
Hurricane

Bartholomew
szépség
Stella &

Ashley
párkapcsolat
Daria &

Dante
játék
Hazel &

Stella
őrangyal
Beacon Hills lelkei
Lények az árnyékban
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Share | 

Izan Gulliermo

Kedd Márc. 29, 2016 10:32 am
Vendég
Vendég

Izan Gulliermo
ide jön egy rövidke idézet vagy vmi

● becenév: Iz
● születési hely, dátum: 1999.04.08, LA
● kor: 16
● faj: Vérhiéna
● nemi identitás: Heteroszexuális
● play by: Justin Bieber
● karakterfajta:Jelen

user neve ● kora ● multi ● tapasztalat
you're still have all of me

Hogy milyen is vagyok én? Elmondjam nektek?
Kívülről azt mutatom, hogy kedves és törődő lélek vagyok. Szeretek a középpontban állni, mert hát mindenki szeret, nem igaz? Olyannak tűnök, aki mindent elnéz másnak és nem szól semmit. Próbálok mindig vicces lenni, és legtöbbször sikerül is. Igazi mókamiki.  De ez csak a csomagolás. Valójában egy rohadék, pszichopata  vagyok, akinek nagyon hamar fel megy az agyvize és ha tesznek ellene valami rosszat, akkor azt úgy is visszafogja adni de úgy, hogy az illető megemlegeti azt, hogy egyáltalán megismert. Mert senki nem szúrhat ki Izannal, a halál cinkosa. Megtörhetsz, teljesen nyugodtan, elveheted azt amit szeretek, megölheted azokat, akiket szeretek, de akkor is bosszút fogok állni, akármennyire akarod, vagy nem akarod. Véres bosszút. Senki nem látta még a rosszabbik oldalam, mert igyekszem nem mutatni. Rejtőzik bennem a gonosz, de már alig várja, hogy kiszabaduljon. Az agresszívitás már nagyon régóta a hatalmába kerített. De szeretem úgy intézni a dolgaimat, hogy senki ne tudjon róla. Rejtélyes titokzatos gyilkos.
Milyen is az a csomagolás?
Egész hosszú hajam van, amit legtöbbször belőve hordok, vagy egyszerűen oldalra simítva, de igyekszek mindig divatos lenni. De van amikor zavar, hogy az egész az arcomba lóg, ezért felszoktam venni sapkát is. Szemem színe barna, amivel tudok gyilkosan és kacéran is nézni. Ez a hangulatomtól függ. Az eredeti hajszínem a barna, de ezt nem is néznéd ki ugye? Nem hát, mert most tejfel szőke.  A testalkatom sportos, edzett. Odafigyelek, hogy mit eszek és, hogyan élek. Csak az alkohol az, amivel mérgezem magam, de azt elég sokszor. Az öltözködésem pedig felettébb stílusos. Szeretem az olyan felsőket, amik legalább combközépig érnek. Nem riadok el a kardigántól sem. A testemen tetoválások vannak, az egyik kezemen alkarig tele van varrva. Nem néznéd ki belőlem azt, ami vagyok.

when i was younger...

Nem fogok sokat regélni az életemről, mert a naplóm betelne néhány percen belül. Igen, jól hallottátok. Néhány percen belül. Rohadt gyors kezem van. Nem hiszed el? Fogadjunk? Ha kiütlek anélkül, hogy hozzád érek, akkor nyerek. Na? Kiráály. Szóvaaal, akkor most megláthatod a tökéletes harcost. Csak egyetlen egy kérdés, és rá egy válasz. Ne húzzam tovább az időt? Tényleg ne? Jó, akkor elmondom. Jaa, nem várj egy pillanatot, először megakarom kérdezni, hogy van-e életbiztosításod? Mert, ha nincs akkor nem fogadok, dutyiba nem megyek, mert ismerem ám én a szappanos trükköt, lehajolok, aztán pedig ott hagynak. Úúú, de gonoszak bent az emberek. De most komolyan nem? Ott hagyni egy embert, egyedül zuhanyozni. Milyen állatság kell ehhez? Betegek. Ha nem lennék halhatatlan, meghalnék. Komolyan. Vagyis újra meghalnék. Értitek. Mert tudjátok, egyszer tényleg meghaltam. Meg néhányszor kitörték a nyakam, és elméletileg meghaltam. Jó sok volt, ez a meghaltam szó. Na mindegy. Most mi van, miért nézel ilyen csúnyán? Kedvenc szavam. Jogvédett. Pénzt kell fizetnetek, ha kimondjátok. Úúú, tudod mi még a kedvencem? A pandamaci szó. Tök egzotikus. A házam tapétája, csak pandákból áll. Tök jól néz ki. Az egyik hapcizik, és úgy van megörökítve, a másik pedig szoptat. Hééé, ne értsétek már félre. Perverz állatok. Meg még van néhány, mint a spagetti fogó, homárfogó, a vérninjacserebogár, meg ilyenek. Vérninjacserebogár honnan jött? Nem láttátok még a róluk szóló sorozatot? Áhh, nézzétek, majd meg. Az a neve, hogy bogárbőrben. Nagyon jó, érdemes rá időt szakítani. Miért kezdesz ideges lenni? Nem szabad annak lenni. A sok ideg, árt a szépségnek. Ja, hogy férfi vagy. Ne harizz, akkor te nem lehetsz szép, csak helyes. De az a gond, hogy nem vagy helyes. Ne nézz így. Őszinte vagyok. Nem vagy az. Kéne növesztened egy kis hajat, kés alá kéne feküdnöd. Utána pedig jól néznél ki. Komolyan. Heteró vagyok, de rád mozdulnék. Jaa, hogy a fogadásunk. De már a sok beszédtől, nem is tudsz magadról. Na mindegy. Szóval. A kérdésem. Miért megy át a csirke az úton? Nem tudod? Elmondom. Megy a fogyatékoshoz. Kipp-kopp.
-Ki az?
A csirke.

Igen, most megmutattam nektek a jobbik felem. Ilyen az, ha normális vagyok és senki sem idegesít fel. Yepp, tudom, elég beteg. De hát kit zavar az ilyen? Senkit. Addig senkit, amíg valaki nem tesz keresztbe nekem. Óóó, nyugodjatok meg, nem fogom elmondani, hogy milyen is vagyok, amikor pszichopata módba kapcsolok. Nem, mert +18-as és nem szeretnék problémát. Túl sok benne a vér. A finom, édes vér.
Vissza az elejére Go down

Csüt. Márc. 31, 2016 9:29 am
Vendég
Vendég

you passed the test
üdv családunk legújabb tagja

IZAAAAAAAAAAAAN *-*
Tökéletes alanyválasztás, tökéletes jellem, kinézet (khm... kevesebb ruha jobb lenne... khm... *karakter*) és történet. Ha nem ismernélek, azt mondanám, hogy Eichen-ből szabadultál, de tudom, hogy ez nem így van. <3 Tetszik a stílusod, mindig is ittam a szavaidat, a humorodról meg nem is beszélve. Írhatnék ide méteres szöveget, de azzal is csak az idődet vesztegetném, na meg azokét, akiket meg kell ajándékoznod a poénjaiddal. Így nem is szaporítom tovább a mondandóm (meg nem koptatom a billentyűzetet), elfogadlak. Szaladj foglalni a pofid, aztán keres játszótársat és kínozd halálra... a nevettetéssel. Very Happy

Vissza az elejére Go down

Izan Gulliermo
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal