• Nem minden szörny tesz szörnyűségeket.•
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki.

oldalunk videója
esküszünk, hogy rosszban sántikálunk

légy üdvözölve
a győztes mindig egyedül van

Beacon Hills sosem a nyugodtságáról volt igazán híres. A természetfelettiektől nyüzsgő városka ezer meg ezer meglepetést tartogatott mindig is a lakosai számára. Sosem tudhattad előre, hogy mi lapul meg a sötétben és mi feni rád a fogát talán a saját szobád rejtekében. S most a város újra a feje tetejére áll. Nagy a kavarodás, különböző korok szülöttei vegyülnek egymással, magukkal hozva valami rémisztőt, fenyegetőt. Ismeretlen fenevadakat, amik létezéséről az elmúlt évszázadban aligha hallhatott valaki. Senki sincs biztonságban. Senki sem menekülhet. Vagy te talán boldogulnál? Lépd át városunk határát és deríts fényt mindenre. Neked talán lehet némi esélyed.

Oldalunk alapítása: •• 2012.06.17

jelentkezz be
Mutasd meg valódi éned
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
kischat
ne menj jégre, s el nem esel

Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 37 aktív, elfogadott karakter
Vérfarkas
0
Ember
9
Diclonius
2
Goblin
0
Hellhound
1
Vadász
5
Hibrid
2
Incubus
2
Kitsune
2
Vámpír
3
Warlock
3
Wendigo
3
Vérhiéna
2
Vérjaguár
3
él ebben a sötét világban...

Karmolás nyomok
Természetfeletti itt járt, nézd meg mit hagytak nekünk.

☇ Hírek

Yesterday at 9:31 pm
☇ Elkelt!

Yesterday at 8:07 pm
☇ cain & dan

Yesterday at 3:14 pm
☇ Dante && Stella

Yesterday at 1:20 pm

Beacon Hills lelkei
Lények az árnyékban
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Share | 

Leonard Argent

Szer. Márc. 30, 2016 10:21 pm
Vendég
Vendég

Leonard Argent
ide jön egy rövidke idézet vagy vmi

● becenév: Leo
● születési hely, dátum: Párizs, 1988
● kor: 28
● faj: Ember
● nemi identitás: Hetero
● play by:Aaron Taylor-Johnson
● karakterfajta: jelen

user neve ● kora ● multi ● tapasztalat
you're still have all of me

Utálom a szabályokat,kivéve azokat amiket én állítottam fel. De a családom nagyon szerette volna rám erőltetni a szabályait, meg a napi rendjét, ami nem nagyon sikerült. Persze megkaptam a magamét, mert a nővérem tökéletes ki mintapéldány volt a szüleimnek. Megcsinált mindent amit mondtak neki, én meg nem. Csak akkor, ha volt kedvem, az meg nagyon ritkán fordult elő.Nem vagyok állat, hogy betanítsanak engem mikor ugassak, egyek, meg aludjak.
Nagyon örültem amikor elküldtek BH-ba, itt legalább az lehetek ami mindig is akartam lenni, szabad. Szóval nem vagyok bonyolult jellem, utálom, ha parancsokat osztogatnak nekem, tudok csapatban dolgozni, de csak olyan emberrel aki egyenlő félként kezel, nem pedig az alárendeltje vagyok. Humorérzékem néha elég kifacsart, szeretem a fekete humort, ami olyan, mint a láb, valakinek van, valakinek meg nincs. A komolyságot messziről kerülöm, persze,, ha szükséges akkor megerőltetem magam.

Egyébként gyönyörű szép zöld szemem van, amivel hódítani is képes lennék, de még ahhoz is lusta vagyok, na meg még mindig szerelmes vagyok a gyerekkori szerelmembe. Tudom nyálas dolog, viszont ez van. Amire nagyon odafigyelek az a testem kondiban tartása, ezért is van 3% testzsírom, tényleg ennyi van, nem több. A kockás hasamat kell megnézned és rájössz, hogy nem hazudok. Az öltözködésem teljesen átlagos, farmer, póló, és bőrdzseki. Végtelenül lusta vagyok, így szakállam is szokott lenni, a hajamat meg már összetudom fogni, mert úgy állna, mint egy fészek.

when i was younger...

- Leonard! Leonard! Az istenért nem figyelsz rám már megint? – a nővérem dühösen csapja le elém a vaskos könyvet amit szorongatott. - Luciella, megint hiszti rohamot kaptál igaz? – eresztek felé egy gunyoros mosolyt. - Ne pimaszkodj, fontos feladatod van, amire fel kéne készülni ehelyett csak itt fekszel a kanapén és videójátékozol. -
–  Tudom borzasztóan lusta vagyok, de még nem vagyok Beacon Hillsben, felkészülni meg csak ott tudok, amint látom mi a helyzet. Csak mert Allison és Kate meghalt ne engem hibáztass. Nem tehetek róla, hogy mindketten rossz helyen voltak. – vonom meg a vállam, aztán befejezem az adott pályát. Hogy megnyugodjon mindent bepakolok a két nap múlva esedékes utazásomhoz. Ha az ember Argentnek születik egy dolog lebeg a szeme előtt, végezzen a mitikus lényekkel. Vagyis mert ezt nevelik belénk. Ez van, a sorsunkat nem mi írtuk, csak tesszük ami bele van írva. Persze ezzel én magasról tettem, mert majd én irányítom az életemet.

A nagybátyámat még nem kerestem fel a városban, pedig már egy hete itt vagyok, s ő is tudja. Amúgy sem tettem még semmit sem, csak körbe néztem. Ahogy azt utasították, mert első a család ugyebár. Le is adtam a drótot, hogy most még nyugodt minden a környéken, nem kell trófeát állítanom a falamra, pedig jól mutatna egy vérfarkas.

Ellenben mást igen. A gyerekkori szerelmem lakott itt, még gumicukorból készült gyűrűvel kértem meg nagycsoportos korunkban a kezét, igent mondott. Hazudtam még mindig szeretem. De tényleg, azt mondják, hogy az ilyen elmúlik viszont, nekem nem sikerült elfelejtenem, azért sem mert tartottam vele a kapcsolatot. Az internet és csodája. Meg a telefoné, persze vannak kézzel írott leveleink is. De most, hogy élőben is láttam megmozdult valami a mellkasomban, azt már mondanom sem kell, hogy a nadrágomban is. Csak rá kell nézni, gyönyörű, mármint számomra.

A nappaliban ültem mikor kopogást hallottam, ennyit arról, hogy ábrándozhatok ovis szerelmemről.
- Áh, Argent bácsi. Mi szél hozott erre? - engedtem be, majd bezártam mögötte az ajtót
- Csak tudni akarom miért vagy itt. - nem kertel, ez tetszik nekem, Utálom, ha valaki kerülgeti a forró kását.
- Nos, figyelni küldtek, most még, aztán majd eldöntöm, hogy mit csinálok. Nem Párizsban vagyok már. Örülök, hogy látlak.- és tényleg örültem neki, régen láttam már. Legalább vele tudtam pókerezni.
- Mégis minek?Áh, ne is válaszolj tudom..Nem bíznak már bennem, vagy valami ilyesmi lehet a háttérben. – egy üveg sörrel kínálom mert más piát nem tartok itthon, nem is voltam még nagyon vásárolni.
- Igen, pont ezért, de rossz embert küldtek, engem nem érdekel, hogy mit csinálsz. Vagyis de..este egy póker? – vigyorgok szélesen.
Vissza az elejére Go down

Szer. Márc. 30, 2016 11:12 pm
Vendég
Vendég

you passed the test
üdv családunk legújabb tagja

CICIS NÉNI 4 MÁSIK FELE *-*
Tetszik a neved, az egyik kedvencem a Leonard, szóval ez már nálam egy plusz pont. A jellemed érdekesre sikerült, megtudtuk ismerni mindazt, amire kíváncsiak voltunk. Szabályellenes, magányos farkasnak vigyáznia kell BH-ban, mert ha nem pórul jár Razz A történetedben sem láttam semmi kifogásolhatót, így nyugodt szívvel engedlek utadra. De ha a bétáimhoz nyúlsz, megöllek >< Razz Futás foglalózni és hódítsd meg a játékteret.

Vissza az elejére Go down

Leonard Argent
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal