HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

akinek a nyelvét a forró tea megégette
megfújja még a jégcsapot is

légy üdvözölve
a győztes mindig egyedül van
Beacon Hills sosem a nyugodtságáról volt igazán híres. A természetfelettiektől nyüzsgő városka ezer meg ezer meglepetést tartogatott mindig is a lakosai számára. Sosem tudhattad előre, hogy mi lapul meg a sötétben és mi feni rád a fogát talán a saját szobád rejtekében. S most a város újra a feje tetejére áll. Nagy a kavarodás, különböző korok szülöttei vegyülnek egymással, magukkal hozva valami rémisztőt, fenyegetőt. Ismeretlen fenevadakat, amik létezéséről az elmúlt évszázadban aligha hallhatott valaki. Senki sincs biztonságban. Senki sem menekülhet. Vagy te talán boldogulnál? Lépd át városunk határát és deríts fényt mindenre. Neked talán lehet némi esélyed.

2012.06.17
adminisztrátorok
értünk léteznek mindannyian
hurricane bartholomew

főadmin
stella argent

admin
opal wroblewski

admin

kérdezz tőlük
jelentkezz be
a felejtés vértelen halál
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
kischat
ne menj jégre, s el nem esel
nincs vita, se dráma
utolsó posztok
legyen életünk felkiáltójel
Seth Bailey Yesterday at 4:44 pm

Tamera Wentz Csüt. Jún. 22, 2017 6:56 pm

Hurricane Bartholomew Szer. Jún. 21, 2017 7:17 pm

Raelynn Weaver Szer. Jún. 21, 2017 6:51 pm

aktív lakosaink
bennünk nincs ki rendet teremt
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 0 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.
nyerteseink
a téli szavazás legjobbjai
Stella Argent

női karakter & szépség
Vinny Foley

bohóc
matthew evans

őrangyal
Elysian Landre

művész

gratulálunk!

Share | 

Corey Miller

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Vendég

Vendég

Csüt. Márc. 31, 2016 12:06 pm

Corey Miller
The Power of Love

● becenév: Corey
● születési hely, dátum: XY; ????.??.??.
● kor: 16
● faj: Chimera
● nemi identitás: homoszexuális
● play by: Michael Johnston
● karakterfajta: jelen

user neve ● kora ● multi ● tapasztalat
you're still have all of me

Külső: semmilyen. A szó szoros értelmében. Na jó, ez nem igaz, csak akkor, ha azt akarom, hogy ne láss. Ez hogy lehetséges? Képes vagyok láthatatlan lenni, hát így. Meg mást is azzá tudok tenni, de nem mindenki érdemli meg ezt a kiváltságot. Amikor látsz, egy átlagos sráccal találhatod szemben magad, akinek barna haja és ugyanolyan színű szemei vannak. Jó, azért átlagos nem vagyok, ha azt vesszük, mert a testfelépítésem elég sportos, mert muszáj megvédenem magam… (meg Mason hátsóját). Szóval, azért gondold át, hogy belém akarsz-e kötni. Ruháim divatosak, mind hozzám illő darab, és nem sok olyan van, amit megvetnék.
Belső: mit mondjak? Egy hétköznapi gimis srác vagyok, aki szeret meghúzódni a háttérben, és kimaradni a veszedelmes dolgokból. Ez sajna megváltozott, mikor chimera lettem, hiszen üldözött lettem, és azon kellett dolgoznom, hogy ne öljenek meg, ha elbukok. Kedves és barátságos vagyok… na meg szerelmes, mint minden korombeli srác, csak én egy másik srácba zúgtam bele. Igen, jól olvasod: meleg vagyok, de ha ez probléma, akkor fordulj sarkon, és sétálj el. Ám, hogy ne legyen fenékig tejfel az életem: miután a dokik elkaptak, és megöltek, megváltoztam. Hogy ez jó vagy rossz változás, találd ki és döntsd el te.

when i was younger...

Milyen érzés a halál? Milyen az, mikor eltávozik belőled a lélek, és szemeidet többé nem nyitod ki? Egy üres térben lebegsz, minden sötét előtted… nem érzed, ha mozdulsz, nem hallod, ha megszólítanak. Gyengülsz, az erőd elhagy téged végleg, és ez ellen se te, se más nem tud tenni. Még egy utolsó lélegzetvétel, és vége mindennek.
Ha megkérdezné valaki, kb ilyen válaszokat tudnék neki adni, és hogy ezt miért tudnám ilyen biztosan? Egyszerű: már egyszer meghaltam. Jól hallottad, nem kell kimosni a füledet, minden okés a hallásoddal is, de fel sem tűnt, nem igaz? Hiszen mindig a háttérben voltam, éltem az egyszerű kis életemet, ameddig az akkori barátom meg nem támadott. Scottnak köszönhetem, hogy végül élek, habár utána eléggé felfordult az életem. Valami maszkos alakok csináltak velem valamit, és teljesen megváltoztam. Képes voltam láthatatlanná válni, na persze ennek is megvolt a maga hátránya. Menekülnöm kellett előlük, egy perc nyugtom nem volt. Mondjuk, hogy kaptam segítséget, és meg is akartak menteni, de elkéstek. Egy szép szúrást kaptam, összeestem, és meghaltam. Onnantól sötét a kép, nem emlékszek semmire, csak arra ébredtem, hogy az erdőben vagyok, s mint később kiderült, a Nemeton-nál. Theo által éledtem újjá, ő lett az alfám, és követnem kell minden parancsát. Egy-kettőhöz nem sok kedvem van, de nincs mit tennem. Aljas módszerei vannak, muszáj engedelmeskednem.
Ám, mesélek nektek valami szebbről is, nem csak a halál után perceimről. Mint azt említettem, a fiúk jönnek be, és volt is párom, akit ugyanazok a dokik öltek meg, mint engem. Van viszont valaki, aki felkeltette az érdeklődésemet, a kérdés csak az, hogy én is érdeklem-e őt. Már párszor beszélgettem vele, akkor éreztem, hogy vibrál közöttünk a levegő, mégsem lépünk egyikünk sem. Ezt persze megelégeltem egyszer, és randira hívtam, ha annak lehet nevezni azt a kérés. Sötét szemei, és csokoládébarna bőre vonzó látvány, mondjon bárki bármit. Nem érdekel, hogy Theo mit fog hozzá szólni, vagy Liam, vagy Scott: kell nekem Mason, ha törik, ha szakad. Erős kifejezés, hogy kell, de értitek nem? Éreztétek már a pillangókat a gyomrotokban, mikor megláttátok az illetőt, akit szerettek, nem igaz? Én is ugyanígy érzek Mason iránt, ezért fejeztem ki magam ilyen birtoklóan. Ezt még nem igazán nevezném kapcsolatnak, de higgyétek el, hogy azon vagyok, hogy együtt legyünk. Ehhez csupán ő is kell, és nem állíthatom biztosra, hogy szeret, mert elvakít a rózsaszín köd. Ajj miket fecsegek itt össze-vissza, biztosan van jobb dolgotok is, mint engem hallgatni, szóval bocs a feltartásért. Ha mégis kell valami, keress meg, csöviii.
Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

Csüt. Márc. 31, 2016 12:18 pm

you passed the test
üdv családunk legújabb tagja

Corey úúú
Imádom a karaktered, komolyan egyik nagy kedvencem lett a sorozat alatt, és látszik rajta, hogy megváltozott. Ezt a jellemedben is fel lehet ismerni, és bizony kisfiú nagyon kell védened a seggedet, sokan vadásznak a Chimera husira, sokat ér bizony.
A történet tetszett, főleg a halálos rész, azt sajnos én nem ismerem, csak a fájdalmat, és a pillangókat amiket leírtál. Remélem, jól fog menni a randi, és összeszeded őt, a csoki meg finom.
Az írásmódodba nem tudok belekötni, és bizony, én még láttam a Teho-t, szóval köszi *-*
Menj foglalózz, keres partnereket, aztán nyomás játszani :3

Vissza az elejére Go down

Corey Miller
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mikaelson család kunyhója
» Thorhalla Thordottir / Dr. Stephanie Miller
» Jonathan Miller / Einar Skurgeson
» A Miller kúria és sziget