HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

akinek a nyelvét a forró tea megégette
megfújja még a jégcsapot is

légy üdvözölve
a győztes mindig egyedül van
Beacon Hills sosem a nyugodtságáról volt igazán híres. A természetfelettiektől nyüzsgő városka ezer meg ezer meglepetést tartogatott mindig is a lakosai számára. Sosem tudhattad előre, hogy mi lapul meg a sötétben és mi feni rád a fogát talán a saját szobád rejtekében. S most a város újra a feje tetejére áll. Nagy a kavarodás, különböző korok szülöttei vegyülnek egymással, magukkal hozva valami rémisztőt, fenyegetőt. Ismeretlen fenevadakat, amik létezéséről az elmúlt évszázadban aligha hallhatott valaki. Senki sincs biztonságban. Senki sem menekülhet. Vagy te talán boldogulnál? Lépd át városunk határát és deríts fényt mindenre. Neked talán lehet némi esélyed.

2012.06.17
adminisztrátorok
értünk léteznek mindannyian
hurricane bartholomew

főadmin
stella argent

admin
opal wroblewski

admin

kérdezz tőlük
jelentkezz be
a felejtés vértelen halál
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
kischat
ne menj jégre, s el nem esel
nincs vita, se dráma
utolsó posztok
legyen életünk felkiáltójel
aktív lakosaink
bennünk nincs ki rendet teremt
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.
nyerteseink
a téli szavazás legjobbjai
Stella Argent

női karakter & szépség
Vinny Foley

bohóc
matthew evans

őrangyal
Elysian Landre

művész

gratulálunk!

Share | 

x Vincent Shin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Vendég

Vendég

Csüt. Márc. 31, 2016 6:08 pm

Vincent Castiel Hyun Woo Shin
._._._._.

● becenév: Vin, Vince, Cas, Hyunwoo, ami épp tetszik a másiknak
● születési hely, dátum: Szöul, Dél-Korea 1998. január 6.
● kor: 18
● faj: human
● nemi identitás: hetero
● play by: Kim Myung Soo "L"
● karakterfajta: jelen

ano ● xxx ● - ● 4 év
you're still have all of me

Látod azt a srácot, ott a padon a gitárral? Ne tagadd előttem, és ne játszad, hogy semmit sem tudsz, hiszen már hetek óta bámulod folyamatosan, azt csodálom, hogy ő nem vette észre eddig a dolgot. Na mindegy, igazából fogalmam sincs róla, hogy mit eszik rajta mindenki, és ő miért viselkedik úgy, mint aki itt él már ezer éve, amikor egy hete költöztek ide a családjával. Ha jól tudom, akkor az ázsiai srácok annyira nem jönnek be a csajoknak bizonyos híresztelések miatt, de te mégis úgy nézed ezt a srácot, mintha az egyetlen ellenkező nemű példány lenne az egész Földön. Vajon mi váltja ki ezeket a dolgokat a csajokból? Biztosan benne van a dologban az is, hogy elég természetes a stílusa, és nem követi a páva divatot, vagy mi a szöszt… Amúgy szerintem semmi különleges nincsen benne, ugyanúgy néz ki, mint a bátyja, de te mégis mindig rám szólsz amikor ezt mondom, mert látod a különbségeket… Mi ilyen nagy dolog benne? Oké, elismerem, magasabb, mint az itteni srácok, és nem is egy elhízott alkat, inkább vékony, de izmos, ami vonzó a lányok számára. De emellett olyan fehér akár egy hulla, az is annyira szép lenne? Jó, persze nem olyan gáz a helyzet, de alapvetően világos a bőrszíne, nem sokkal jobb, mondjuk az én napbarnítottam? Mindegy, ezt nem fogom megérteni, inkább gondolkozom azon, hogy mi vonzó nektek az arcában. Egyáltalán nem nevezhetőek markánsnak a vonásai, sokkal inkább csinosnak és szépnek. Teljesen szabályos, az orra vonala olyan egyenes mintha vonalzóval húzták volna meg neki, a bőrén nincsenek pattanások, egyáltalán nem olyan, mint egy kamasznak, a sápadsága miatt meg tisztának, átlátszónak tűnik szinte. Oké, elismerem, ez tényleg szép, de szerintem lányokon vonzó, egy fiú úgy néz ki tőle, mintha magára kenne tíz kiló alapozót, vagy mi a frászt… Bár olyan fehér színben tuti nem gyártanak semmit. Emellett úgy néz ki, mint valami mangafigura a nagy fekete szemeivel, és sűrű szempilláival, amik szintén sötétek és göndörek. Tényleg erre buknak a mai lányok? És akkor még nem beszéltem a rózsás árnyalatban játszó ajkairól, amik éppen annyira teltek, hogy kívánatosak legyenek a számotokra minden alkalommal, amikor előveszi azt a hihetetlenül idegesítő, pimasz vigyorát. Vagy ha nem ez jön be nektek, akkor mi a franc? Hogy neki nincsen úgy felnyírva a haja, mint mondjuk nekem? Tetszenek az ébenfekete, homlokba hulló, egyenes tincsek, amikbe annyira beletúrnátok, hogy tényleg olyan selymesek-e, mint amilyennek tűnnek? Borzalmasak vagytok komolyan… Vagy talán a ruháit csípitek? Még én is látom, hogy drága, márkás darabok… Nem elég, hogy jól néz ki, még pénze is van, ugye? Na mindegy, ő biztosan sokkal menőbb nálam, mert bőrdzsekit visel fekete cuccokkal, és a térdénél kitépett farmerral. Persze a tornacipő is elmaradhatatlan darab nála, meg a karján az a bőrszíj is mindig ott van, amit amúgy én vércikinek tartok, de ti ölni tudnátok érte! Ezen kívül nem visel semmit, ami esetleg ékszernek mondható, és bármit vesz fel, az úgy passzol, mintha ráöntötték volna a darabokat. Ugyanez vonatkozik az öltönyre is, amiben a múlt héten jött suliba, ugye? Mindenkin volt nyakkendő, de ti el voltatok ájulva attól, hogy ő egyszerűen elhagyta azt a darabot, és kigombolta az ingjét, ezzel megvillantva a kulcscsontját. Mi olyan vagány ebben? Egyáltalán nem értem az egészet… Na mindegy, inkább nem is fáradok azzal, hogy megértsem.

Addig oké, hogy a külseje miatt bejön nektek, azt talán el is tudom fogadni még heteroként is, hogy jól néz ki, mert látom, nem vagyok vak, de azt szokták mondani, hogy a lányoknak nem elég, ha valaki jól néz ki, az fontos, hogy a belső tulajdonságai rendben legyenek. Nos ezzel a sráccal nem igazán ez a helyzet, ugyanis van benne valami ijesztő hűvösség, de egyáltalán nem ez határozza meg a személyét. Ez inkább csak a szavai mögött bújik meg, és a hangját karcolja egy kicsit, amivel képes befagyasztani, egy amúgy addig jól mulatozó társaságot is akár, de ez általában nem célja, ha meg is teszi, akkor is csak a saját szórakozása érdekében csinálja. Nem nagyon érdekli a világ, ebből kifolyólag az sem, ami benne van. Tök simán bárkinek az arcába hazudik, egyáltalán nem jelent neki problémát az sem, ha mondjuk az anyja meg az apja áll előtte, akiket kétségkívül szeret. Simán megteszi csak azért, hogy védje magát, mert otthon egy csomó dolgáról nem tudnak, általában adja a jófiút, habár egyáltalán nem az a nemes cél vezérli, hogy ha hülyeséget csinál, akkor legalább eltitkolja, hogy ne aggódjanak érte, inkább csak nem akarja hallgatni a fejmosást és a szövegelést, így pedig egyszerűbb, ha eltussolja a dolgokat. Szóval igazából egy szavát sem lehet hinni neki, mert annyira rutinosan hazudik, hogy meg sem rezzen az arca. Nagyon nehéz kimozdítani ebből az állapotból amit magára erőltet ilyenkor, tényleg hatalmas meglepetésnek kell lennie ahhoz, hogy ez megtörténjen. Egyáltalán nem fogja fel negatívan azt, hogy neki van egy komoly betegsége, inkább egyáltalán nem foglalkozik vele, mert sokkal egyszerűbb számára az, mint szembenézni a dologgal. Persze ha ezt valaki így megmondaná neki, akkor biztosan kiröhögné és közölné vele, hogy menjen, keressen magának más elfoglaltságot, mert ő egyáltalán nem ér rá ilyen „faszságokkal” foglalkozni. És, ha már itt tartunk, akkor muszáj megemlítenem, hogy a szép beszéd egyáltalán nem jellemző rá, sőt általában válogatott káromkodásokkal színesíti meg a beszédét, ami igazából annyira durván fut nála, hogy képes akár tíz percig lökni szóismétlés nélkül. Elég laza, ezt az öltözködésében is próbálja minél jobban kimutatni, a tartása is ezt sugallja, viszont mindemellett van benne egy hatalmas adag magabiztosság, ami már-már egoizmusba fordul át. Mert tisztában van azzal, hogy jól néz ki, és azzal is, hogy nem hülye – ki sem nyitja a könyveit otthon, órán sem jegyzetel, csak felveszi az anyagot és kétszer meghallgatja, aztán a jegyei teljesen rendben vannak – és ezt igazából nagyon szereti hangoztatni, másokban viszont csak a hibákat képes keresni, a jót egyszerűen nem látja meg. Ezért is furcsa, hogy érdekli a zene és a fotózás is, ráadásul mind a kettőben a harmóniát és az egyszerűséget keresi, ennek a két dolognak az összképe pedig mindig valami szép dolgot ad ki. Szóval ez egy kicsit ellentmondásos vele kapcsolatban, de ezt tuti menőnek tartjátok benne, mert hát művészlélek, az mennyire jó. Gondolom az sem riaszt vissza senkit, hogy puszta hobbiból képes elmenni balhézni, verekedni – mondjuk ez a fiúknál egyáltalán nem meglepő – csak azért, mert neki éppen ahhoz van kedve, hogy valakit jól elkalapáljon. Szeret játszani az emberekkel, ezért nem utasít vissza senkit, viszont nem is alakít ki mély kapcsolatokat pusztán azért, mert az úgy neki kényelmes. Így megkíméli magát a bonyodalmaktól, azzal pedig nem foglalkozik, hogy a másikat esetleg megbántja a dolog. Szeret játszani, és nem törődik kifejezetten a következményekkel sem, egyszerűen csak él és úgy gondolja, hogy aztán majd csak lesz valahogy.

when i was younger...

Értetlen pillantásokkal szemléltem a papírt, amit apám a kezembe nyomott. Minden évben elvisz vizsgálatokra, mert annak idején elég gyenge szívvel születtem, és hát egy dráma volt az egész helyzet, mert nyilván ők ki voltak borulva, ami teljesen normális lehet abban a helyzetben, ha a gyerekednek nem ver eleget a szíve, holott még meg sem született. Fogalmam sincs, hogy akkor mi és hogyan történt, én nem voltam ott, de elvileg a nagyapámtól örökölt rendellenesség ez, és ha nem szedem a gyógyszereimet, akkor akár bele is halhatok a dologba. Hát mondanom sem kell, hogy mennyire szarok bele ebbe az egészbe, amúgy sem akarok sokáig élni, bőven jó az nekem ha 24 éves koromban elpatkolok. Kell a francnak család meg ilyen hülyeségek, egyáltalán nem vagyok az az alkat, ötven évesen meg mégis gáz nőzni meg inni, meg ilyenek. Na nem mintha én minden héten mást szednék össze és bebaszva járnék haza, de azért az is tény, hogy több időt fordítok a bűnös dolgokra, mint amennyire egészséges lenne az nekem, főleg a szívem miatt, viszont teljes mértékben leszarom a szívemet, egyszer élek, nem fogok ez miatt otthon ülni és vigyázni magamra. Lehet, hogy ez felelőtlen hozzáállás, de hát istenem, valakinek annak is lennie kell.
- Oooké – szólaltam meg körülbelül tíz perc után, mert arra gondoltam, hogy az öreg talán arra vár, hogy böfögjek neki valami választ – Akkor most ebből mit is kéne megértenem?
Fogalmam sem volt arról, hogy mi a faszról magyaráznak benne, teli van orvosi szakkifejezésekkel, én pedig nem vagyok orvos, hogy értsem az ilyeneket. Erre mondjuk otthon mindig azt mondták, hogy már ennyi év után illene ismernem az állapotom, de engem egyáltalán nem érdekelt az, hiszen nem tartozik hozzám. Ők sem ismertek engem tökéletesen, mert a jegyeim igazából egész jók voltak, és ha balhéztam, azt is iskolán kívül oldottam meg, hogy fent tartsam a látszatot. Ugyanez vonatkozott mindenkire, aki nem élt velem egy házban. Nem meséltem el nekik, hogy igazából annyira nem tesz jót nekem egy csomó dolog amit velük csinálok, csak egyszerűen beálltam közéjük és csináltam. Hogy rossz társaságba keveredtem volna? Ez nem egészen így van, egyszerűen csak nem spiláztam túl ezt az egész dolgot, és szerintem minden korombeli fiú kipróbálja a szexet, a piát, a cigit, szóval nem csináltam semmi olyan dolgot, amit nem kellett volna. Valamilyen szinten szerepet játszottam, ezért ha valaki mesélt rólam valamit, az általában ellentmondásokba ütközött, nem véletlenül. Szerintem el kéne mennem színésznek, mert elég jól megy a dolog, kár, hogy egyáltalán nem vonz az a pálya.
- Meg kell műteni a szívedet, mert elváltozások léptek fel nálad. Azt hittem odafigyelsz a dologra, mert tudod, hogy az életed forog kockán. Most meg még inkább. – mondta nekem, de az arckifejezésem nem változott meg. Igazából számítottam erre a válaszra, tisztában voltam vele, hogy nem figyelek oda magamra, mert nem érdekel, de ez már egy többször lefutott kör, nem szándékozom még egyszer nekiugrani.
- Oda is figyelek – hazudtam szemrebbenés nélkül az arcába, amit az évek során már volt időm gyakorolni. Alapjáraton elég zárkózott személyiség vagyok és nem bánok jól az emberekkel, de azért van egy kör, akikkel egy kicsit fel tudok szabadulni, éppen csak annyira, hogy együtt elmenjünk balhézni valahova, mert ahhoz van kedvünk. Szóval igazából nem kötődöm hozzájuk, valahol kihasználom, hogy vannak. Ugyanez vonatkozik a nőkre is, csak használom őket, de amúgy ezen kívül semmi, mintha törölték volna belőlem azt a parancsot, hogy akkor te most hozzá kötődni fogsz. Tök fura, néha teljesen azt érzem, hogy csak a megszokás tart oda ahhoz a néhány emberhez is akikre rá tudom mondani, hogy jó arc és nincsen vele bajom, amúgy meg mindenki másban csak a hibákat látom meg.
- Ennek ellenére felléptek a komplikációk. Biztos nem rejtegetsz előlem semmit? – na persze, hogy gyanakszik, azért ez sem most jött le a falvédőről. Annak ellenére, hogy pont a kabátom belső zsebében volt egy doboz cigi, meg a szobámban rejtegettem egy üveg vodkát is, amit a hétvégén szándékoztam elszürcsölgetni, még mindig ugyanazzal az ártatlan pofával néztem apámra, de már kezdtem én is azt érezni, hogy egy szavamat sem hiszi el.
- Tényleg rendesen szedem a gyógyszereim és a diétámat is betartom – aha, azt sem tudom hol van a kis doboz, amiben a pirulák vannak, valószínűleg a csatornában lehet az utolsó adag amit a vécén leküldtem, a mostanit meg elkevertem valahova, hozzátenném egészen jól, mert amikor szándékosan kerestem, még akkor sem találtam meg. Ugyanilyen hatékonyan hagyok el minden mást is mondjuk, mert egyáltalán nem figyelek oda cuccaimra, olyan vagyok, mint aki túladagolta magának a leszaromtablettát, de komolyan. Általában mindenre csak a vállamat vonogatom, mint ahogyan most is. Persze, természetesen fogalmam sincsen arról, hogy mi történhetett velem, és miért lettek (megint) rosszabbak az eredményeim.
- Mindenesetre remélem tudod, hogy el kell költöznünk, mert itt nem vállalják a műtétedet. Szóval pakolj össze – na igen, ez már elérte a kellő hatást, szinte azonnal kibillentem a szerepemből és szabályosan kidülledtek a szemeim.
- Mi? – kérdeztem teljesen artikulálatlanul, amitől egyre inkább úgy éreztem magam, hogy valószínűleg egy beszívott kecskére hasonlíthatok ebben a pillanatban, de elhessegettem a gondoltatot, és inkább a faterra figyeltem.
- Jól hallottad, szedelőzködj, mert költözünk. Sokkal nyugodtabb környezetben lehetsz majd, ahol ki tudod pihenni a fáradalmakat. Amúgy is jól beszélsz angolul, szóval nem lesznek problémák.
- Mert hova viszel engem, Jászkaszafaszára? – szaladt ki a számon, mire apám csak felvonta az egyik bozontos – komolyan, néha megfordul a fejemben, hogy én magam szedjem ki neki – szemöldökét, én pedig csak bocsánatot kértem tőle, és elnyomtam a grimaszomat. Na mi a jó élet folyik itt? Tehenek közé fognak ezek vinni engem, vagy mi a fasz? Én tuti  hogy nem fogom kibírni egy kisvárosban, teljesen megszoktam már az itteni életet, mert hát Szöulban nőttem fel, hogy a viharba ne szoktam volna meg? Azt hittem lefordulok a székemről amikor ezt meghallottam, de komolyan. Mit fogok én kezdeni ezzel az egésszel? Azért azt még megvártam, hogy apám arca kisimuljon, aztán utána baktattam fel a szobámba és rejtettem el a dolgokat, amik lebuktathatnak. Egészen gyorsan összepakoltam a cuccaimat – ruhákon, gitáron és fényképezőgépen kívül nem szándékoztam nagyon levinni semmit, tisztálkodószereket ott is tudok majd venni, amúgy meg nem halok bele ha egyszer kihagyom a fürdést - , de hirtelen eszembe jutott valami. Hol van az a kurva gyógyszer? Tuti olyan helyre raktam ahol nem fogom megtalálni, szóval a kotontartóm az ki van zárva, máshol kéne keresnem… Két óra után, amikor már teljesen felforgattam a szobám, végre megtaláltam! A billegő székem alatt volt, amiről a múltkor sikeresen hátrabaszódtam, pedig nem csináltam semmi olyat. Azért az életfelfogásom ide vagy oda, nem akarom betörni a fejem, az pedig pont megoldotta a problémámat, amúgy meg nem is találtam volna meg, ha nem rogyok le fáradtan, szóval valamit azért tudom. Remélem az új házban is lesz majd egy billegő szék.
Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

Csüt. Márc. 31, 2016 9:50 pm

you passed the test
üdv családunk legújabb tagja

VIIIIIIIIN *-*
Mit ne mondjak a belépőd chaten nagyszerűen sikerült. Jót nevettem rajta. Egy kicsit eltévedtél usereket illetően, de sebaj. Már tudod, hogy ismerlek. Bizony. Hiddenről. Gondolom leesett, hogy ki vagyok. A pb-m árulkodik. Ott is olvastalak sokat, ittam régebben is minden szavad, most sem változott. De térjünk át a lapodra. Egy rosszfiúval állunk szemben, kérem. A betegséged ellenére is csinálod a dolgaidat, ez tetszik. Nekem az első változat is tetszett a jellemnél, sőt az valahogy jobban, de ez is tökéletes lett. Vigyázz, kiszemeltelek magamnak, és szeretek harapni. Megint mondom, hogy mivel ismerlek és tudom, hogy megállod a helyedet a játéktéren, elfogadlak. Futás foglalózni, aztán pedig játszani! *-* Szottyongat

Vissza az elejére Go down

x Vincent Shin
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Aokaze Shin