Nem minden szörny tesz szörnyûségeket
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki
Esküszünk, hogy
rosszban sántikálunk
Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Kischat
Ne menj jégre, s el nem esel
Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 32 aktív, elfogadott karakter

Vérfarkas
1
Ember
5
Diclonius
0 (nem alkotható!)
Daimon
3
Pokolkutya
1
Vadász
6
Hibrid
4
Lidérc
2
Kitsune
2
Vámpír
2
Boszorkánymester
4
Wendigo
1
Vérjaguár
1

kockáztatja életét e világban
Karmolás nyomok
ki mit hagyott nekünk?

Leighton & Connor ~ What kind of sorcery is this?!

Fawn&Eamon: Wet wraith Empty
Leighton Lockhart
Szer. Ápr. 14, 2021 12:09 pm

Otherside

Dorcas Irwin
Hétf. Márc. 29, 2021 12:08 pm

stella & daniel ;; heal a wound

Stella Argent
Vas. Márc. 28, 2021 5:40 am

@eren_meth

Eren Meth
Pént. Márc. 26, 2021 8:44 pm

dante & sheilah ;; i don't need a hero

Dante Wraith
Szer. Márc. 24, 2021 11:37 pm

Stella&Eamon: Her face was cold, so cold

Stella Argent
Vas. Márc. 14, 2021 5:43 pm
Beacon Hills Lelkei
lények az árnyékban
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Share

Fawn&Eamon: Wet wraith

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
Szer. Feb. 10, 2021 5:23 pm

Eamon Campbell
kitsune: sose bízz egy rókában, aurája felemészthet

Fawn&Eamon+(Nanabi)

Ugye tudod, azért vagyunk itt, hogy néhány tanár valami egyetemessel töltse ki hiányzó ismereteink, bár neked Nanabi tudom képtelenek újat mondani.
Azért én mégis szomjazom, hol erre, hol arra, csak normális legyek, legalább fél pillanatra, nem mint most, egy üres teremben, ezen az asztalon, amire felmásztunk és úgy állunk rajta, mintha színpadon lennénk.
Ki fog ránk figyelni mond?
Egyszemélyes padok vannak, szép sorba állítva, mint a katonák és mi pont ráférünk. Innen fentről szebb a kilátás, jobb a levegő, nem érezni annyira a kamaszkor izzadtságát, néhány pattanásos gennybűzét, a kiélt fiúk lihegését és a lányok olcsó parfümjeit.
De mit akarsz itt Nanabi?
Nézz fel!
Ott, felettem a tűzjező, ha ezt megnyomjuk, piszkáljuk valahogyan eláraszd majd bennünket a sűrű permet, de csak mi fogunk megázni, egyedül vagyunk.
Mindig magunkban, nem unsz még?
Jönnek!
Hát persze, akkor csak várunk, ha megjelenik valaki az ajtóban, akárki belép ide, majd mozdul a kész, rácsap a jelzőre és akkor…nos akkor eláraszt bennünket a hideg, sűrű cseppekben hulló eső, a nagy, nehéz permet és elázunk, egészen vizesek leszünk azzal a másikkal. Hajunk arcunkra tapad, a fehér ing átlátszó lesz, vígan kandikál majd elő az apró férfi mellbimbó és kirajzolódik minden más domborulat is, ezt akarod, ugye?
Nanabi nem felel, csak én bámulok arra, aki belép, akinek a nyakába szintén zárpor zúdul, Nanabi reméli egy tanár lesz az és mit remélhetnék én? Hogy nem fog megölni? Talán csak azt.

music × szavak száma × megjegyzés × @

Make your own magic.

Eamon Campbell
Fawn&Eamon: Wet wraith Tenor
Fawn&Eamon: Wet wraith Tumblr_inline_ofssq6OdU31tlil9w_400
Play by: :
Tyler Young
Életkor :
18
Foglalkozás :
Tanuló
Fawn&Eamon: Wet wraith 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f34656e4e357a52545450466e74513d3d2d3738323934343636342e313563333636633461386231326164653937303630353438353130362e676966?s=fit&w=720&h=720

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Csüt. Feb. 11, 2021 3:31 pm

Fawn Olossë
lidérc: komisz tündér lény, ki fényével megigéz

▾ eamon & fawn ▿
are you ready?
rukiddin  ▿

Hihetetlen...
Mostanában alig van időm találkozni a gimis csapattal. Úszom a munkában; már a szomszéd városból is felkerestek mindenféle bajbajutott szerelmesek, hogy segítsek nekik, aminek nagyon örülök, de emiatt Madisonnal se találkoztam már hetek óta, pedig nem is lakunk olyan messze egymástól.
Aztán ma végre sikerült összehoznom, hogy néhány órát vele töltsek, erre kiderült, hogy neki még lesz egy másfél órás előadása, amire sehogy nem tudna engem becsempészni - hiába vagyok az, ami. Megtehettem volna, hogy a kis mágiámmal álcázom magam valahogy, de az én drága barátnőm erről nem tud, így ez a terv egy hatalmas bukta volt.
Gondoltam bejárom a kampuszt, ameddig várok rá. Elnézelődök a folyosókon, meg ahova idegenként beléphetek, vagy egyszerűen csak elhitetem mindenkivel, hogy itteni diák vagyok és besunnyogok olyan helyekre is, ahova alapból nem tehetném be a lábam; az ilyesmi sose okozott gondot. Ahogy az se, hogy megtaláljak bizonyos dolgokat, mint például Madison pulóverét, amit sikeresen ott hagyott az egyik teremben és most engem kért meg egy rövid SMS formájában, hogy ugyan hozzam már neki el, mielőtt valaki lenyúlja.
A telefonom képernyőjén lévő üzenetet bámulom, közben néha fel-felpillantok, hogy lássam a tantermek számozását. Magamban azért fohászkodok, hogy pont abban ne legyen most óra, ahova nekem mennem kellene.
Amikor megpillantom a megfelelő számú ajtót, s felfedezem, hogy nyitva van, nagyokat csillannak a szemeim. Mázlim van... Vagyis ebben a hitben vagyok, ameddig be nem lépek. Aztán valaki úgy dönt, Niagara-vízesést alkot odabent, pont, amikor megérkezem.
Automatikusan kiszalad egy sikoly a számon, miközben egyre jobban áznak át a cuccaim, a hajam az arcomhoz tapad, a ruháim pedig az egész bőrömhöz. Szerencse, hogy ma nem tettem fel sminket... De mindez annyira nem hat meg, inkább csak azt szeretném tudni, ki az az idióta, aki elindította a tűzriasztót.
Pillantásommal hamar meg is találom a fiút, s legszívesebben most odamennék hozzá, hogy demonstráljam neki az Ethantől tanult önvédelmi képességeimet, de nem... Inkább lányosan, hisztisen kiabálni kezdek.
– Ez feltétlenül szükséges volt?! Te hülye... – Elharapom a végét, mert még azóta se vált szokásommá káromkodni, holott most nagyon szívesen szidtam volna őt mindenféle illetlen szavakkal. – Nem vagy normális!
Kezemet ökölbe szorítom, s máris viszketni kezd a tenyerem. Nem jó lidérccel kezdtél ki, kis barátom...

as long as i'm here, no one can hurt you

Fawn Olossë
Fawn&Eamon: Wet wraith Tumblr_pqjcrn6Zq61stp5sko1_500
Fawn&Eamon: Wet wraith Cde61d204a8cd98d698dc157aa91b679d1cba4c2
Josephine Langford
Életkor :
20
Foglalkozás :
matchmaker
you meet thousands of people, and none of them really touch you.
Fawn&Eamon: Wet wraith 869eb098db6685e0e2158ddbe0e08f4ae1abf619
and then you meet one person, and your life is changed forever.

Szomb. Feb. 13, 2021 4:52 pm

Eamon Campbell

Fawn&Eamon+(Nanabi)

Azt mondják a türelem rózsát terem, akkor éljünk ezzel a jó klisével, várjuk ki, amíg belép egy illető akárki, azon az ajtón, abba a terembe, amit éppen oázissá varázsolunk.
Bár szerinted a legtöbben nem értékelik a nagy és különleges pillanatokat, igaz?
Éppen ez történik, az én és a te egyik legérdekesebb pillanatod Kitsune, amikor talpig vízben ázunk egy jelentéktelen teremben, amit az úsztatással majd emlékezetessé teszünk, nem csak magunknak, mert nem vagyunk önzők.
Így aki belép, azt nagy mosolygással üdvözöljük, még karunk is széttárjuk, megérkeztél a személyes rókaparadicsomba, hét olyan farok szentélyébe, aki képes lenne varázslatossá tenni minden pillanatod!
De ezt nem mondjuk ki, miattam nem, mert én veled ellentétben szégyellős vagyok és egy kerek másodpercre le is eresztem karom, döbbenetem is megszilárdul arcomon és úgy nézek rá, mint egyetlen személyben lenne ezertagú, tomboló tömeg.
- Jaj
Még ez is kicsúszik, ez az apró, elnyújtott és kifejezetten ijedt jaj, aztán gondolatban folytatódik a mondat "mit csináltam megint" ami így nem igaz, ezt együtt csináltuk és főleg te, Nanabi.
A következő pillanatban, ahogy ajkam megrándul és már büszkén kihúzom magam, egészen másképp reagálok.
Egyetlen szemvillanás elég éreztetni, ez igenis remek ötlet volt, mert a tantermek mindig egyformák, szürkék, ritkán libegnek be ázott diáklányok.
- Mindenképpen elengedhetetlen, tudod miért? Mert ez a terem túl száraz! Vagy sosem hallottál még a vizes bulikról?
Igaz, ez csak kétszemélyes banzáj és igazán nem kellene ennyire szemtelennek lennünk, amikor éppen lehülyéztek bennünket. Igen, engem is.
Talán a kistune nélkül megvallanám könnyek között, hogy sajnálom, de Nanabi túlságosan izgatott visszavonulni.
- Köszönöm a bókot, szerintem se.
Ugrok le, én, bennem a róka egyenesen a lány elé, aki talán még egyszerű nőneműnél is több, bár jelenleg úgy teszek, mintha nem izgatna.
Közben az eső ádázul zubog ránk, körbefordulok, még szám is eltátom, hogy a cseppek közül néhányból nagyot nyeljek.
Hideg az igaz és apró, szurkáló érzést kelt, ugyanakkor egy ilyen tett mindig temérdek endorfint szabadít fel, így könnyebb egyik lábam táncolva a másik után pakolni, mintha hivatalos lennék saját egyszemélyes partimra.
Ugyan…mi mindig ketten vagyunk.
- Nézz fel és forogj, egészen érdekes...
Bár közben nem kéne nyitatartani a szemünket, jaj kistune!

Make your own magic.

Eamon Campbell
Tyler Young
Életkor :
18
Foglalkozás :
Tanuló
Fawn&Eamon: Wet wraith 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f34656e4e357a52545450466e74513d3d2d3738323934343636342e313563333636633461386231326164653937303630353438353130362e676966?s=fit&w=720&h=720

Szomb. Feb. 13, 2021 5:45 pm

Fawn Olossë

▾ eamon & fawn ▿
are you ready?
rukiddin  ▿

„Jaj.” Tényleg csak ennyit képes kinyögni?
Szúrós pillantást vetek rá. Mármint, amolyan gyilkos-szúrósat, amivel a világos szemszínemnek hála láthatatlan jeges villámokat szórok, közben már azon kezdek gondolkodni, hogy adjam neki vissza a tőle kapott kedvességet. Egyáltalán mi járhatott a fejében, amikor úgy döntött, eláztat valakit? Mi van, ha valami fontos ember lép be, mint mondjuk egy professzor vagy akár egy dékán, rektor, vagy velociraptor? Ó... Az utolsó biztos, hogy nem egy egyetemi rang.
Hirtelen nem is tudom, mit feleljek erre. Vizes buli? Mi az istenről hablatyol..? Csak hebegni-habogni tudok, értelmes válaszra nem futja tőlem.
Az első, ami ezután mégis kiszalad a számon az egy egyértelmű megállapítás, miszerint ennek a fiúnak nincs ki mind a négy kereke. A legrosszabb, hogy egyet is ért velem.
Érzek némi kényszert a lábamban, hogy hátrébb lépjek, ahogy ő leugrik az asztalról, de meg se moccanok. Kőkemény pillantással méregetem, kissé fel is húzom az orrom mérgemben, s nézem, ahogy produkálja magát. Vagy én nem is tudom, mit csinál... Esőtáncot jár?
– Argh...! – sóhajtok egyet, a végét egy morranással kiegészítve, majd kikerülve a bolond srácot, egyenesen az egyik szék háttámláján maradt női pulóverhez sétálok. Ez Madisoné, egyértelműen látom rajta. Még annak ellenére is, hogy csurom víz lett...
Miközben magamhoz veszem, hunyorogva felpillantok a tűzriasztóra, amit egy apró, alig látható biccentéssel el is állítok. Ilyenkor nagyon örülök, hogy valamennyire tudom használni a képességeimet.
– Csak hogy tudd – szólalok meg, miközben egy száznyolcvan fokos pördüléssel az ajtó felé veszem az irányt, s úgy nagyjából félúton megtorpanok, hogy a vállam fölött arra a hülyére pisloghassak, közben a szabad kezemmel félresöpröm az arcomba lógó hajtincseimet. – Nem jó emberrel kezdtél ki – közlöm vele egy korábbi gondolatom, s komisz vigyor terül el az arcomon. Aztán pillantásommal megtalálom az egyik könyvespolcot, ami szinte teljesen tele van pakolva. Ismét a fiúra tekintek, cukin rákacsintok, s abban a pillanatban repülni kezdenek felé a puhakötéses könyvek. Aztán megfordulok, hogy elhúzhassak onnan, mielőtt még elgondolkodna azon, mégis hogy csináltam ezt - hacsak nem valami őrült lény ő is. Ez esetben viszont... Talán futnom kellene?

Fawn Olossë
Josephine Langford
Életkor :
20
Foglalkozás :
matchmaker

Vas. Feb. 28, 2021 9:38 am

Eamon Campbell

Fawn&Eamon+(Nanabi)

Azt hiszem ebből probléma lesz…Ő mégiscsak egy lány, akit összevizeztünk! És onnan fentről, mintha a világ urai lennénk, mert Nanabi mindig azt akarja, valamilyen formában, nézzünk le elégedetten, mintha az is teljesen rendben volna, ahogy elfintorítja arcát és acsarkodik, mintha nem lenne egyértelmű mekkora buli vizesnek lenni.
Mi van, ha ez mégsem buli Nanabi? Ha így maradok, megfázom és majd nyomhatod velem az ágyat, a hosszú éjszakák unalmas nappalokba vesznek, és megőrülök attól, hogy majd megőrülsz a semmittevésben?
Nagyot nyelek, ahogy megingok ott fent, aztán kihasználom ügyességem, ami van, most már nekem is, nélküled is, leugrok elé.
Bocsánatot akarok kérni és hazamenni, ez lenne az ésszerű, átöltözni, megszáradni, most, hogy a lány terveit is keresztüllőttem.
- Ne haragudj…
Előbb siklik ki ajkaimon, mintsem Nanabi megakadályozhatná, nem is akarja talán, csak ott feszeng bennem, elégedetten, hogy terveket borítottunk fel, mintha számítana egy vizes osztály, egy vizes óra.
Arra kevésbé készülök fel, hogy odabiccent a tűzriasztónak, mintha régi ismerősök lennének, egy határozott mozdulattal, mire megáll az egész és elmúlik minden.
Pislogunk és a kitsune mocorogni kezd, hogy a lány mennyire érdekes, vajon miért engedelmeskednek tárgyak a biccentésének, derítsük ki, ne hagyjuk elmenni.
Pedig nekem kell néhány másodperc, mire feldolgozom ezt, hogy megállt az eső, csak mert azt akarta, igaz el is indult, csak mert azt akartuk.
Nyelek, miközben nézek rá döbbenten, hogy nem jó emberrel, nem jóval kezdtünk ki, ha ember egyáltalán, mielőtt visszamosolyognék, hogy éppen ezért kihívás kikezdeni bárkivel is, már repülnek felém a könyvek.
Egyet elkapok, a többi pedig sosem ér el, ha gyors vagyok, olyan gyors, hogy éppen elé tudok kerülni a következő pillanatban, elállni az útját, mintha csak villannék, mert nekem, nekünk…úgymond ez a különleges képességünk.
- Várj, mi vagy te?
A könyv, ami a kezemben maradt valami vékony pszichológiai útmutató a személyiségről, a"jung" meglóbálom előtte.
- Ezt már megtartom, ha nekem adtad…
De ez csak mellékinformáció, nem fontos, a lényeg az, hogy nem akarod, hogy meglógjon, világos Nanabi, nem akarod.
- Esetleg…átöltözni?
Próbálkozom, bár azt hiszem az én szavaim, márpedig, ha nem megyek semmire, te fogsz szót kérni, megint te, Nanabi.

Make your own magic.

Eamon Campbell
Tyler Young
Életkor :
18
Foglalkozás :
Tanuló

Pént. Márc. 05, 2021 9:32 pm

Fawn Olossë

▾ eamon & fawn ▿
are you ready?
rukiddin  ▿

Ne haragudjak? Mégis hogy ne haragudjak, amikor fehérneműig áztam?! Áldom az eget, hogy nem fehéret vettem fel ma...
Néhány pillanatig csak csúnyán nézek rá, aztán ügyet se vetve a pocsék bocsánatkérésére, átsiklok a terem túlsó felébe, hogy összeszedjem Madison pulóverét. Közben muszáj vagyok sunyiban lekapcsolni a tűzriasztót a képességemmel, mert nincs kedvem még a bőrömből is csavarni a vizet ezek után. Csak szeretnék minél előbb végezni itt és hazamenni. Meg is fogadom magamban eközben, hogy innentől kezdve mindig teszek a táskámba váltóruhát, természetesen jól elzárható, vízálló tasakban. Így is csak örülhetek, hogy a mobilom bírja a nedvességet és nem fog ennyitől tönkremenni.
Még mielőtt elhúznék, nem bírom megállni, hogy ne adjam valahogy a fiú tudtára, kivel is sikerült ujjat húznia, de nem, neki még ekkor is csak komiszan csillognak a szemei, így kénytelen vagyok pár könyvvel megsorozni őt; ebből egyet el is kap, de ekkor már nem méltatok több időt szánni a megfigyelésére, úgyhogy távoznék... Csakhogy valami varázslatos úton-módon előttem terem, épp mielőtt kilépnék a tanterem ajtaján. Megtorpanok, s szép nagyokat pislogva pillantok először rá, majd oldalra, ahol a hűlt helyét találom csak, aztán vissza rá. Bizony, valahogy ide teleportált, más magyarázat nincs erre. Mit is mondott Ethan, milyen lények képesek ilyesmire?
Nem ember. Ennyi a lényeg, bőven elég ahhoz, hogy le akarjam rázni. Ki tudja, milyen szándékok vezérlik.
– Fogalmam sincs, miről beszélsz – válaszolom szűkös tekintettel, ugyanakkor teljesen ártatlanul, mintha tényleg nem tudnám, mire céloz ezzel. – Megtennéd, hogy... – elállsz az utamból? Ez lett volna a kérdésem vége, de ő közbeszólt, hogy megtartja a könyvet, amit a kezébe reptettem. – Azt csinálsz vele, amit akarsz. Most már mehetek?
Áh, dehogy is mehetek. Neki még akad mondanivalója, persze egy mukkot se értek belőle. Mármint, azt értem, hogy az átöltözéssel kapcsolatban akar valamit, de nem igazán tudom ennyiből kitalálni, mit is szeretne pontosan.
– „Átöltözni?” Mégis mibe?! Eláztattad az összes ruhámat, váltót pedig nem hoztam...! – Elgondolkodom egy pillanatra. – Miért is mondtam ezt el neked? – forgatom a szemeimet. – Csak engedj ki végre, Barry Allen – vágom hozzá, továbbra is villámokat szórva a pillantásommal. Aztán lassacskán elmosolyodok. – Vagy szeretnéd, hogy ezúttal valami keményebb repüljön az arcodba?
Mondjuk egy szék, vagy a szétázott sportcipőm.

Fawn Olossë
Josephine Langford
Életkor :
20
Foglalkozás :
matchmaker

Ajánlott tartalom

Fawn&Eamon: Wet wraith

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal